Tree top growing

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.398
28.016
1.098
Trøndelag
RollingUp je napisao(la):
a ti si neki kao ''ozbiljan'' kad se govori o marihuani a? sta nemoze covjek vise ni rec svoje ideje bez da ti kritiziras sa svojim glupostima? Svako ima svoje misljenje al kako je ovo i po cemo je ovo neozbiljno?
da si zavirio u njegov dnevnik ne bi sigurno ovako pisao...

sretno sa projektom budjavi :thumb:
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
samo da skrenem paznju, na forumu je princip da "- Nema pisanja u množini, tipa "mi growamo", "jučer smo zalijali", "morali smo preseliti"... itd. Dnevnike uvijek pišite u jednini, tj. iz vlastitog lica."

inace to je sasvim izvodljivo ali je prakticnije ako se radi o tvom dvoristu i ako imas nekog voca, npr. lepo oblikovanih "patuljastih" stabala jabuka, najveci probem je ako ides na visoko drvo, to onda vec postaje umetnost za izvesti ;)

evo prilog sa neta, za bolju motivaciju, ovo je cool
35cipo3.jpg


a ovo je ebada, s tim sto je pandur na fotki ;)
wwm4rd.jpg
 

budjavBud

Aktivan Član
14.01.2014
88
117
33
cim sam vidio da si ti odgovorio znao sam da slijedi ovo za mnozinu, morao sam napomenuti zato sto nikako drukcije da objasnim zasto mi obilazenje biljke nece biti problem..

A sunce ti kud mi bas kacis fotku s pandurom a ja jos mjesecima od realizacije, utjerat ces mi ladovinu u kosti :sadbanana:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Strijela

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
najvechi problembi moglo biti osiguranje stabilnosti samih potova...ne znam hoche li to prezhivjeti jachu ljetnu neveru...i...shtetnika ima i u kroshnjama.

osobno se nebih nikada zezala sa pentranjem...dovoljno je frkovito sami outdoor..e da se josh i pentram - no f***ing way
i na kraju svih peripetija da mi vjetar/nevera ili kakva vjevera unishti par mjeseci majmuniranja...
+moguchnost ozljedjivanja
+ ako te netko nadje na stablu..teshko da chesh isfurat prichu da trazhish psa i da si sluchajno naletio :) ...itd..itd..itd..

ako nadjesh dovoljno kvalitetno mjesto..nema potrebe za skrivanjem po kroshnjama..a ako si maler..e tada che ti ove u kroshnji neshto zeznut..

( sorry..ali.ponekad mi se chni da ljudi isfuravaju ideje samo kako bi ..kaaoo..neshto drugachije napravili...iako..bash i nema neke potrebe za tim )
 
22.02.2014
33
9
8
36
peti element je napisao(la):
da si zavirio u njegov dnevnik ne bi sigurno ovako pisao...

sretno sa projektom budjavi :thumb:
to ako je on dobar grower il nesto slicno ne znaci da on sad moze doc i samo bezveze lupit da je to bezveze i da su to '' majmunska posla '' al ajde necemo vise spamat...
sretno s growom budjavi!
 

Closet freak

Aktivan Član
03.04.2013
188
177
43
Meni je ideja OK, vjerojatno jer je neću ja radit, nego sjedit,pratit i uživat...Sad vrijeđate čovjeka s ''majmunskim poslima, a sjetite se kako ste vi ostali sadili biljke u 0.5l flaše od piva, sve je to iz zabave, ako ništa drugo, bar je čovjek napravio forum zanimljivijim...Ideja bi se najbolje mogla provesti u nekakvom vrtu s puno drveća i večim krošnjama da se previše ne primjeti, s manjim automaticima i kamufliranim teglama...moje mišljenje..poz..
 

Cappy

Aktivan Član
31.07.2013
194
405
63
Dobra ideja, ovako cu ja isto pokusati, polovinom 4 mjeseca , samo cu naci manje drvo a sa sto vise krosnje, da bude stealth ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Closet freak
25.02.2014
1
0
0
Ja sam novi tu, ali iskreno ideja mi se jako sviđa. Nikad nisam ni razmisljao o tako necemu, veliki lajk! :D
 
18.08.2010
5
2
0
43
Kao neko ko se tek opismenjuje što se tiče uzgoja želim reći da je idnividualnost, maštovitost, originalnost nešto što se zove MISLITI IZVAN KUTIJE. Što se tiče uzgoja na drvetu moje skromno mišljenje je da je sasvim ok ako ne izgubiš entuzijazam. Puno sreće.
 

Cofke

Do Shivaya!
09.03.2014
245
322
63
Hahaha ODLICNA IDEJA...Bas me zanima taj tvoj grow...Sto se tice mirisa to je nebitno jer ko god bi osetio miris nebi posumnjo na drvo, nema logike marihuana na drvetu :popworm: Pratim te,cak i ja mozda pokusam ako nadjem dobro stablo :D

Sretno :smoke18:
 

RolamPoKraju

Aktivan Član
10.07.2013
66
72
18
To za vodu odmah mi pala ideja i da sam ideš zalivati dugačak kanap oko struka 5L baloni vezani dole čekaju ti se popneš i samo privučeš i eto sam zalivaš i bez mnogo nekog preteranog majmunisanja, ja sam u fazi tražim sajt, PAKAO nema mesta gde ljudi ne idu :ridinghorse:
 
18.08.2010
5
2
0
43
Hteo bih samo da naglasim da budete pažljivi, u slučaju da (daleko bilo) padnete, povrede mogu da budu ozbiljne, sami u šumi daleko od očiju. Molim Vas da dobro procenite situaciju i svoje mogućnosti. Igrajte kao šah....prva tri pravila: PAZI, PAZI, PAZI!
 

Ivana_zg

Aktivan Član
18.08.2012
96
138
0
44
Ne vidim povod za unaprijed loše reakcije pojedinaca, forum i postoji zbog iznošenja iskustava, razmjene mišljenja, pitanja, savjeta te novih ideja...

Zamisao je svakako zanimljiva, a ako na kraju iz bilo kojeg od (ne)navedenih razloga ne uspije - bolje su greške entuzijazma nego ravnodušnost mudrosti ("kao što to pjesnik reče")!



Sretno Pljesnivi :)
 
13.12.2005
29
50
18
Napadate coveka bez veze. To je isto kao kad bi neko rekao za Guerillu da je bez veze jer trebate zalivati, ko ce se sad muvati po sikari... Lepe ideje treba podsticati... Bravo budjavi, bravo brate... Ma pici samo pusti ti zlobne duse ;) ... I ne ideja nije nova, cak je i starija od indora... Postoji jedna stara knjiga cija je tema "Tree top marijuana grow and magic mushroom cultivation", i bas opisuje do detalja, neke vrlo dobre ideje... Naci cu je i postovati ovde, bar korice od knjige jer se vidi neki dekica kako konopom pentra biljku na drvo... Naci cu i postovati...
E sad.... voda.... Najveci problem kod ove tehnike (mada i kod gerile je isti problem pa se resava nekako)... Mozes, recimo, zakaciti kantu na drvetu (znaci kanta vezana konopcem, pa bacis konopac preko grane i onda vuces da podignes kantu) ako sadite u paru (sa jos nekim), znaci on se popne na drvo, ti bacis konopac preko grane i dizes polako kantu dok je ortak ne prihvati.... Ili skladistiti vodu na nekoliko grana (nekoliko kanti na drvetu) kod sadnje i onda napravis drip system ili wick system... Smisli nesto. I da, ova tehnika se najbolje izvodi na cetinarima jer oni imaju gusce grane pa se lako mozes popeti visoko. I evo jedan video od kolege iz Cehoslovacke :D , da vide sve neverne Tome da decko nije majmun i da misli u pravom pravcu ;)
http://www.youtube.com/watch?v=KbACWu0ytI0
Decko je koristio "blumat" odnosno kupovni wick sistem, skladistio vodu, sve pricvrstio na drvetu i popeo se 2 puta tokom ciklusa ;) ...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: eco and budjavBud
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.