Vutra Društvo

Dobrodošli na skladno multietnički jedan jedini Vutra Forum! Učlanite se da pristupite i drugim djelovima foruma te da vršite PRETRAGU novih tema.

Učlani se

1. Vutra Radio is back. Možete ga slušati preko forum plejera ili preko web plejera. Slušamo se!

Trip na travi

Diskusija u 'Upotreba' započeta od Ovan, 17.04.2010.

1. Ovan

Učlanjen(a):
    22.04.2009
    Poruka:
    34
    Sviđa im se:
    2
    Trofej poeni:
    0
    Ratings:
    +2 / 0 / -0
    kakav vam je trip i koje efekte cesto ili manje cesto osecate kad ste napuseni.

ja cesto imam dosta realne zvucne halucinacije, ili mislim od stvarnih zvukova da mi se prividjaju, u glavi mi se stvaraju melodije sasvim nepoznate, muziku osecam u detalje. mogu skroz da analiziram svoj mozak, psihologiju ponasanje uzroke i tako to, razumem stvari koje mi treznom uopste ne padaju na pamet, uglavnom samo kad solo varim. kad hodam kao da uopste ne kontrolisem misice nego samo posmatram.
    ima toga jos dosta ali je malo teze opisati, ogladnim kao stoka svaki put da dodam

nisam nasao ovakvu temu na forumu, brisite ako vec ima

• Sviđa mi se Sviđa mi se x 1
  2. Ovan

Učlanjen(a):
    22.04.2009
    Poruka:
    34
    Sviđa im se:
    2
    Trofej poeni:
    0
    Ratings:
    +2 / 0 / -0
    kakav vam je trip i koje efekte cesto ili manje cesto osecate kad ste napuseni.

ja cesto imam dosta realne zvucne halucinacije, ili mislim od stvarnih zvukova da mi se prividjaju, u glavi mi se stvaraju melodije sasvim nepoznate, muziku osecam u detalje. mogu skroz da analiziram svoj mozak, psihologiju ponasanje uzroke i tako to, razumem stvari koje mi treznom uopste ne padaju na pamet, uglavnom samo kad solo varim. kad hodam kao da uopste ne kontrolisem misice nego samo posmatram.
    ima toga jos dosta ali je malo teze opisati, ogladnim kao stoka svaki put da dodam

nisam nasao ovakvu temu na forumu, brisite ako vec ima

3. extranoize

extranoize Aktivan Član

Učlanjen(a):
    04.01.2008
    Poruka:
    259
    Sviđa im se:
    21
    Trofej poeni:
    0
    Ratings:
    +21 / 0 / -0
    me 2..
    neki uvidi o vlastitom ponašanju i raznorazne spoznaje o prošlim događajima.
    i onda se pitam kako to nisam prije shvatio..

4. extranoize

extranoize Aktivan Član

Učlanjen(a):
    04.01.2008
    Poruka:
    259
    Sviđa im se:
    21
    Trofej poeni:
    0
    Ratings:
    +21 / 0 / -0
    me 2..
    neki uvidi o vlastitom ponašanju i raznorazne spoznaje o prošlim događajima.
    i onda se pitam kako to nisam prije shvatio..

5. Svirač_Trube

Svirač_Trube Aktivan Član

Učlanjen(a):
    08.11.2007
    Poruka:
    216
    Sviđa im se:
    11
    Trofej poeni:
    0
    Ratings:
    +11 / 0 / -0
    dubina i samo dubina ...iz dubine u dubinu

6. Svirač_Trube

Svirač_Trube Aktivan Član

Učlanjen(a):
    08.11.2007
    Poruka:
    216
    Sviđa im se:
    11
    Trofej poeni:
    0
    Ratings:
    +11 / 0 / -0
    dubina i samo dubina ...iz dubine u dubinu

7. Prowler

Učlanjen(a):
    28.04.2010
    Poruka:
    3
    Sviđa im se:
    0
    Trofej poeni:
    0
    Ratings:
    +0 / 0 / -0
    Pa nije bezveze da te sveta biljka oslobada :)

8. natureflame

Učlanjen(a):
    18.04.2010
    Poruka:
    15
    Sviđa im se:
    0
    Trofej poeni:
    0
    Ratings:
    +0 / 0 / -0
    Ja uglavnom razmisljam, cesto me muci pitanje smisla zivota kad sam na travi

9. DJFlyHigh

DJFlyHigh Aktivan Član

Učlanjen(a):
    18.05.2010
    Poruka:
    794
    Sviđa im se:
    457
    Trofej poeni:
    83
    Ratings:
    +460 / 0 / -0
    mene je isto lovilo prije kada se sjetim :D ... da mi dijelovi tijela polako gore ili vidim svoje ruke i noge kako lete po ormarima i neke cude hale ali to je bila neka extra ganja... :spliff: sve u svemu kada sam high i kada imam vremena za razmisljanje otvori mi um o cijelom svijetu koliko para ima na svijetu i kako cu ja jednom imati barem neke pare u tom svijetu da ljepo bogato zivim... i stalno svaki put taj film, i naravno deja vu me hvata uvijek dok sam high :D

10. BoRaiCho

BoRaiCho Aktivan Član

Učlanjen(a):
    05.12.2009
    Poruka:
    587
    Sviđa im se:
    208
    Trofej poeni:
    63
    Ratings:
    +215 / 1 / -0
    Uh,ranije sam i ja o tome razmisljao stalno (i napusen i ne napusen)....ali na kraju skontas da nema smisla razmisljat,jer zapravo skontas "materiju" :D

11. trq7

trq7 Aktivan Član

Učlanjen(a):
    18.05.2010
    Poruka:
    86
    Sviđa im se:
    3
    Trofej poeni:
    8
    Ratings:
    +3 / 0 / -0
    potpisujem...i nije mi drago da me cesto na taj nacin puca.s***** se...

12. seeders

seeders Aktivan Član

Učlanjen(a):
    05.01.2010
    Poruka:
    91
    Sviđa im se:
    2
    Trofej poeni:
    0
    Ratings:
    +3 / 0 / -0
    Mene isto hvata deja vu...
    Svaki put zabrijem da sam to sve već sanjao što se događa i zabrijem da znam kako će sve završiti, ali nikad tako ne završi...

13. DJFlyHigh

DJFlyHigh Aktivan Član

Učlanjen(a):
    18.05.2010
    Poruka:
    794
    Sviđa im se:
    457
    Trofej poeni:
    83
    Ratings:
    +460 / 0 / -0
    e tocno to... brijes ono koda sve mislis kako ce se dog nes i to ali se ne dogodi... e bas to zabrijavanje :D na kraju 10 stvar se dogodi xD

14. dr.greentumb

Učlanjen(a):
    17.05.2010
    Poruka:
    40
    Sviđa im se:
    2
    Trofej poeni:
    0
    Ratings:
    +2 / 0 / -0
    xD ja se nekako zatvorim u sebe, pokušavam što više proanalizirati osjetila, najviše ono opipa, uvijek mi je toplo, i osjećam se musavim xD , čudno, da, ali kad pijem vode ili kad mi se stvori slina, jako mi smeta x-S

15. Bob _Marley

Bob _Marley Aktivan Član

Učlanjen(a):
    17.05.2010
    Poruka:
    157
    Sviđa im se:
    6
    Trofej poeni:
    0
    Ratings:
    +6 / 0 / -0
    Neznam kad smo vec kod ovog cuo sam da tinejđeri koji konzumiraju travu 3 puta vise misle na samoubojstvo i krajnij smisao života

16. black

Učlanjen(a):
    01.06.2010
    Poruka:
    1
    Sviđa im se:
    1
    Trofej poeni:
    0
    Ratings:
    +1 / 0 / -0
    mene opali prava paranoja, pocnem pricat i onda skontam da to nikako nema smisla i da se ofiram bez veze, pocnem se vadit pa napravim jos gore, onda se pocnem smijat pa ne mogu prestat, ma koma u glavnom.
    E onda sam skontala da je puno bolje da se sexam nego da se**, tako da to i praktikujem.

P.S.
    treba li napomenut da moj muz u tome uziva puno vise nego u tome da ja blelecem.

17. Nikolica

Nikolica Aktivan Član

Učlanjen(a):
    19.03.2010
    Poruka:
    69
    Sviđa im se:
    2
    Trofej poeni:
    0
    Ratings:
    +3 / 0 / -0
    Kako kad, sve zavisi od robe. Neki put se isparanoišem (to nikako ne volim), neki put se samo smejem (to ekstra gotivim), neki put razmišljam, neki put sam skroz normalan ali imam istančaniji sluh, neki put postajem agresivan... Sve zavisi, što je najgore nikad nisi na čisto kako će te voziti trava, ali bar se nadaš najboljem. :)

18. Jankela

Učlanjen(a):
    28.12.2007
    Poruka:
    7
    Sviđa im se:
    0
    Trofej poeni:
    0
    Ratings:
    +0 / 0 / -0
  19. Clea

Učlanjen(a):
    07.07.2010
    Poruka:
    7
    Sviđa im se:
    0
    Trofej poeni:
    0
    Ratings:
    +0 / 0 / -0
    Uglavnom kad slusam muziku i neko me konstantno udara [ne mislim bukvalno :D] osetim kao da je u ritmu muzike.

20. VenloNL

VenloNL sunce,sunce i samo sunce

Učlanjen(a):
    07.06.2010
    Poruka:
    5.729
    Sviđa im se:
    16.902
    Trofej poeni:
    358
    Ratings:
    +19.520 / 8 / -0
    Uglavnom pozitivan.
    Volim kada nešto kreativno napravim to isto pogledati nakon što zapalim.
    Razne vrste glazbe me također znaju dobro provozati.Rijetko,gotovo nikad crnjaci!.A posebno su mi drage situacije koje se mogu desiti 'na dimu' od kojih neke uopće ne mogu definirati ili objasniti.
    Jednom prilikom nakon dobrog bonga,pustim si neke pjesme,oslonim se laktovima na prozor jer mi noge nisu bile baš u funkciji:),pogledam prema vedrom nebu i ugledam jedan,jedini oblak na njemu.Prelijep!!!Prema tom oblaku leti avion i ostavlja dugačak bijeli trag iza sebe.Zanimljivo jer su to bile jedine 'slike' koje sam vidio na nebu.U trenutku kada je avion ulazio u taj oblak moju pažnju je odvukla jedna pjesma i jako teško sam ju preživio,tj koliko sam ih poslušao 2-3...nisam siguran.Uglavnom,veliki udah kisika i come back uz jedno veliko uhhhhhh...šta je ovo bilo :)Volim odljepiti,ali moram biti sam da bi potpuno uživao.
    U tome 'povratku' u stvarnost sjetim se oblaka i aviona.Pogledam prema nebu....oblak stoji i dalje a avionu ni traga ni glasa.Ok,bio sam odsutan 10-15 minuta,neznam :(...vjerovatno je preletio,otišao....
    Bijelog traga nema ni ispred oblaka a bio je dosta dug, niti iza oblaka.U potpunosti se raspršio.Logično :)
    Međutim,zašto ja volim dobar dim,.....nakon što sam pomislio 'logično' iz oblaka je izašao avion i ostavljajući i dalje bijeli trag iza sebe nastavio let u meni nepoznatom pravcu.Dugo sam promatrao avion i pogotovo taj bijeli trag iza njega jer je u dugačkoj,dugačkoj crti bio spojen sa oblakom ali samo u jednoj točki tj,na izlasku iz oblaka.
    Linije ulaza nije bilo....
    Pozdrav svim ljudima dobre volje :)

Preporučite stranicu