Trostruki užitak 2013 OUTDOOR

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

THC_power

Aktivan Član
10.07.2012
211
554
93
35
Hvala svima i ja sam prezadovoljan s njima
Puno mi znaci kad me pohvale stariji clanovi kao VEN

Ja sam jos amater prema jacku, a sevka je precjenjena, razvalio sam je :)

Josipa, mene bas cini sretnim ta da se na sajtu mogu ponasati kao kod kuce, pa sam donio i taj zaljevac
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.050
2.718
twitch.tv
U svakom slucaju do sada sam takodjer ukazivao na situaciju kupovne zemlje vani. Ovo je cisti primjer PS skolskog nastupa prema growu. Ja sam ove godine ipak sadio vani i potrosio sam 6 vreca zemlje za 3 biljke. I jos ih nisam s nicim gnojio niti planiram do pocetka 7 mjeseca. Tada ce dobiti jednom zelenu planetu a nakon toga svakih 12 dana hesi Bloom i fosfor. Prikljucim ti se ovdje sa slikama mrsko mi dnevnik raditi. U svakom slucaju cestitam ti na svemu odlicno si to odradio!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: beštija and sharp

THC_power

Aktivan Član
10.07.2012
211
554
93
35
Hvala na pohvali, bez dobre zemlje i pravog fem sjemena nema nista

Slobodno stavi slike, pa da se uspoređujemo

Od koliko su to litara vrece zemlje kad si stavljao 2 po biljci?
 
05.01.2012
14
1
0
44
svaka cast lijepe bilje skoro pilaju kao i moje ti si mi najblizi sto se velicine i kvalitete tice ove godine,,ja sam isto posadio u boxu pocetkom 3.mjeseca a vani ih izbacio 01.04.(sad im je vec 3.5 mjeseca) jer im je box bio premali posto ih je bilo 16 :D sad imam 7 bilja od 1.80cm cca + nekakve male od nekih 70-80 cm (vjerovatno nekakva druga vrsta, jos u 5. mjesecu sam ih topiro.... jbg idem na sajt samo po noci tako da nemogu da uslikam i da podjem vodit dnevnik...
nego sam te mislio pitat kad namjeravas pocet koristit plantelu cvijet ili sta vec za cvijetanje,,kad je najbolje pocet gnojit gnojivom za cvijetanje,,,teorecki ona podje cvijetat vani cca 01.07. da li odmah da podjem gnojit ili da cekam(neznam sta jer su mi vec 1.80cm)
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
djubri kad pocnu da cvetaju, kad vidis pistile mozes poceti​
sa prehranom i visina nema veze sa tim kad se djubri...​
 

Milos89

Aktivan Član
28.05.2013
163
196
43
35
Svaka cast na uradjenom .. prelepe biljcice . :) Pratim ovo do kraja . :respect:
 

THC_power

Aktivan Član
10.07.2012
211
554
93
35
Hvala svima na pohvalama

Gnoji ih kako ti je weed rekao, ja nisam mogao biljke u kuci drzati, pa sam ih odmah vani stavio, kad vidim kako rastu mislim da ce mi biti i vise nego dosta ovo, mislim da cu ih jos bar jednom toppirati da mi ne idu previse u visinu
Koje su tvoje vrste?
 
05.01.2012
14
1
0
44
THC_power je napisao(la):
Hvala svima na pohvalama

Gnoji ih kako ti je weed rekao, ja nisam mogao biljke u kuci drzati, pa sam ih odmah vani stavio, kad vidim kako rastu mislim da ce mi biti i vise nego dosta ovo, mislim da cu ih jos bar jednom toppirati da mi ne idu previse u visinu
Koje su tvoje vrste?
da ti iskren budem nemam pojma skupljo sam sjeme od svakud po malo cak sam iz njemacke donio par,,napravio sam gresku sve pomjeso i sad nemam pojma koja je koja ,,,samo znam da imam nekakve 3 male bilje koje su mi jos u boxu pocele dobijat ljubicastu boju i znam da mi je to od prijatelja domacica koja ima ljubicaste cvijetove a ovih 7 velikih nemam pojma sta je samo znam da za ovaj datum nikad nisam imo vece biljke :D
 

THC_power

Aktivan Član
10.07.2012
211
554
93
35
One jesu velike za ovaj datum jer si ih drzao u boxu, al s obzirom na starost nisu pretjerano visoke

Inace ja ih toppiram da budu sto nize, a sto sire da se bolje uklope u vegetaciju
 

THC_power

Aktivan Član
10.07.2012
211
554
93
35
63. Dan

Biljke su još jednom toppirane, od toga sam dvjema toppirao vise vrhova (glavni i sporedni), pa cemo vidjeti sto ce biti s njima...

Da puno ne duljim evo slike

Skunkovi i critical +



Skunk od kojeg radim bas grm


Skunkovi i manji 2046



2046




Biljke su 80-110cm

Pohvale i kritike su dobrodošle :)
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
odlicne su bit ce dima ;)
samo ima dosta zutog lisca .....mogao bi krentiti sa nekom papicom ako nisi vec dosad krajnje je vrijeme ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: weedoye

THC_power

Aktivan Član
10.07.2012
211
554
93
35
Nadam se da ce biti za sve moguce "derivate" vutre za zalihu za neko duze vrijeme

Sto se gnojenja tice gnojio sam ih 2 puta, a ovo zuto lisce mi je od suse koju su pretrpjele nakon 6 dana od zaljevanja, trebam vec pocet svaka 4 dana zaljevati, sljedeca doza gnojiva ce kroz tjedan dana :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ivan333

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Zasto ne okopas malo tu zemlju oko njih,imat ces manje nametnika zbog te sitne vegetacije.
Bolje sprijecit nego ljecit.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: weedoye
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.