Trostruki užitak 2013 OUTDOOR

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

MornarPopaj

Aktivan Član
14.04.2013
110
55
28
THC_power je napisao(la):
Test drive



Znam da je rano, al kad nisam mogao izdrzati, ostavit cu ga 2-3 dana da se suši, pa vam javim dali je pušivo, inace miriše sjajno
I, jesi li probao, kakva je ako jesi ? :D
 

THC_power

Aktivan Član
10.07.2012
211
554
93
35
Pozdrav

Dugo se nisam javljao, biljke su preživile oluju, šteta je bila par slomljenih grana, pa sam ih bio prisiljen vezati, a i pocele su se kriviti od težine



Ostao sam bez veziva, pa sam ih samo 4 najkriticnije vezao kojima su se baš vukle grane po podu

Racunam na jos mjesec dana do berbe skunkova i 3 do branja 2046, ako uopce ista ostane od njih do tad



Najveća biljka



I jedan lijepi vrhić



KOmentirajte nešto, želim čuti vaša mišljenja!!

EDIT: Probao sam ih i nisam mogao vjerovati kako vec sad udaraju, nisu baš dobrog okusa jer je jos prerano, ali te zabetoniraju, a u glavi show, mogu misliti kakve ce biti do kraja!!
 

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.391
27.893
1.098
Trøndelag
lijepe biljke,nema sta :thumb:
probaj zabiti po kolac pored glavne stabljike i svezati za njega da ih vjetar ne polomi ili kisa kad natopi hedove,takoder mozes pricvrstiti i sporedne grane za njega (svezes spagu pri vrhu grane i za kolac) ili razapni mrezicu kao sto sam ja uradio ako si 100% siguran da nece nitko primjetiti.
 

THC_power

Aktivan Član
10.07.2012
211
554
93
35
Hvala svima

Same kolce sam probao stavljati i ne ide baš, jedino mislim da bi bilo dobro da stavim kolac i za njega vezem stabljiku kao što so ti rekao i vezem ga sa svih strana ono kao šator, trebam uzeti nekih 100m tankog konopca, pa cu probati

Sharp stvarno se slažem da je jako teško išta izvući oz ove škrte zemlje i mjesto mi je nepristupacno, pa mi je stvarno bilo teško zaljevati ih svaka dva dana, ali i ovako sam zadovoljan

JOŠ NEŠTO - Kako posjedujem mali džepni mikroskop tako sam jucer malo pogledao thrinome i na nekim biljkama je već većina mliječnih, pa mislim da bi ih trebao ubrati najkasnije za 2 tjedna jer bi vec tad trebalo biti i crvenih. Prosle godine sam ubrao kad su svi prestali biti prozirni i dim je bio fantastičan, imao je uplifting high što mi se i sviđalo. Nije mi jasno kako je to vec gotovo, a procvjetale su 12.8. možda zbog toplog vremena ??
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
Harvest Moon 2013
54ac4e1f-6df9-495c-82e6-8ef6a17c3b95_650x366.jpg
http://www.weather.com/news/science/harvest-moon-2013-what-you-need-know-20130916
 

THC_power

Aktivan Član
10.07.2012
211
554
93
35
Prvi put čujem za nešto ovakvo, ali nisu mi sve u istom stupnju cvjetanja, pa ću samo neke :prof10:
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
i ja isto, slucajno naletio na to. ha jednu skini,cak ju ne moras cijelu..za probu. fala bogu imas ih dosta :lml_spam: .
 

THC_power

Aktivan Član
10.07.2012
211
554
93
35
Jucer sam pobrao jednu biljku, pogledao sam je kroz mikroskop i tamo ne da su samolijecni pristili nego ima nekoliko crvenih, neznam kako je ovako brzo gotovo, danas skidam 2 biljke, ali djelomicno tj. samo one vrhove koji su gotovi jer mi je od ove jucer bilo previse malih i nerazvijenih budova. Sto mislite dali je to moguce tako da pola sad uberem, a ostalo kad se bolje razviju ako se razviju
 

CosaNostradamus

Aktivan Član
01.03.2013
157
263
0
udri kolac u glavni koren brother...i poguraj i ostatak...teramagma ti je baš završila posao...možeš da ih ubrzaš i da joj na svakom apikalnom vrhu jako tanko odrežeš da bi ti se topovi bolje i kvalitetnije napunili...Nakon svake kiše (ne daj Bože ako je ima, a kod mene upravo pada) slobodno razdvoji sve topove i dobro obrati pažnju da nisu počeli da trunu...na izlasku iz zemlje možeš da oko glavnog stabla napraviš nožem prsten i dodatno je ubrzaš....

sretno

p.s.

Harvest moon pada danas, kod mene kiša, tako da od te varijante odustajem...šteta, šteta, šteta...
 

THC_power

Aktivan Član
10.07.2012
211
554
93
35
tresem ih svaki put nakon kiše

ja sam ubrao jucer najbolje vrhove od 2 biljke i poredio ih, napravio sam i sušaru u šumi pošto ne mogu kući sušiti... Izradio sam je od 2 stranice mog mini staklenika (ako se sjećate sa početka dnevnika), par dašćica, zavjese i najlona. Najlonom cu prekrivati po potrebi, a sad je samo prekriven zavjesom i stoji u hladovini. Kapacitet je 1.5kg na ukupnih 5 razina, nadam se da vam se sviđa.


I jedan g Vrhić


p.s. Zašto su samo neki vanjski dnevnici u Dnevnicima vanjskog uzgoja ? Sigorno zato što sam crn? :rofl:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: MornarPopaj

THC_power

Aktivan Član
10.07.2012
211
554
93
35
Hvala

Kapacitet sam mjerio tako da sam stavio kilo mokrog dima na 3. i manji dio 4. razine tako da nisu stisnuti i ostalo mi je mjesta za još pola kila mokrog otrimanog dima.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.