Ubiti cu se

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
13.06.2013
0
27
13
Usao sam u ovu temu jer sam odma znao o cemu se radi.ja sam se razveo pre par meseci,imao sam par avantura za koje je sada vec ex zena cula pa se i ona verovatno iz osvete upustila u jednu koju mi je unapred najavila.To je uglavnom bio pocetak kraja.U Svakom slucaju nije mi napamet palo da se ubijam nego sam tu stvar prihvatio filozofski.Ovako nekako.Nabavis naprimer negde jednu kobilu i imas je 20ak godina.Za to vreme kobila ima mlade ti je volis mazis tapses po sapima naviknes se na nju postane deo svakodnevnice.Ali vreme ucini svoje kobila se ugoji ostari izgubis volju da je tapses i mazis po sapima o jahanju i da negovorimo.U medjuvremenu se kobili svidi "u slucaju ove moje mali debeli vlah ljacise iz nekog sela oko pozarevca a i ljacisu se ona svidi,zavoleh devojku iz grada' i njih dvoje nadju zajednicke stvari te se spandjaju zesce.Ko je u svemu ovom najbolje prosao...SVI.Seljak je nasao sebi kobilu i srecan je.Kobila opet ima ko ce da je tapse po sapima timari i lase ja resio sam se stare kobile i mogu da podmladim argelu. svima dobro.Uglavnom kad jedna ode druga dodje a mozda i ranije imajte rezrvnu uvek za svaki slucaj.
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Gdje iskopa ovu temu....Zoka druze obrati pozornost na datum zadnjeg posta i onog prije njega ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: s0va

đokson

Aktivan Član
16.04.2012
304
267
63
zoka je napisao(la):
Usao sam u ovu temu jer sam odma znao o cemu se radi.ja sam se razveo pre par meseci,imao sam par avantura za koje je sada vec ex zena cula pa se i ona verovatno iz osvete upustila u jednu koju mi je unapred najavila.To je uglavnom bio pocetak kraja.U Svakom slucaju nije mi napamet palo da se ubijam nego sam tu stvar prihvatio filozofski.Ovako nekako.Nabavis naprimer negde jednu kobilu i imas je 20ak godina.Za to vreme kobila ima mlade ti je volis mazis tapses po sapima naviknes se na nju postane deo svakodnevnice.Ali vreme ucini svoje kobila se ugoji ostari izgubis volju da je tapses i mazis po sapima o jahanju i da negovorimo.U medjuvremenu se kobili svidi "u slucaju ove moje mali debeli vlah ljacise iz nekog sela oko pozarevca a i ljacisu se ona svidi,zavoleh devojku iz grada' i njih dvoje nadju zajednicke stvari te se spandjaju zesce.Ko je u svemu ovom najbolje prosao...SVI.Seljak je nasao sebi kobilu i srecan je.Kobila opet ima ko ce da je tapse po sapima timari i lase ja resio sam se stare kobile i mogu da podmladim argelu. svima dobro.Uglavnom kad jedna ode druga dodje a mozda i ranije imajte rezrvnu uvek za svaki slucaj.
[/quot
brate ti si car hahahahahahahahahae]
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.480
143
Universe
ma jebes to...ne treba se ubijat niti patit zbog ženskih...samo teško je to dok ne osjetiš na sebi, tako sam i ja...al kontam si nesto...umijesto da sam patio i bio lud, trebo sam samo iskulirat i napravit odjeb u ranijoj fazi sve bi bilo drugacije...ovako sam ja ispo debil kojeg je jedna kujica iskoristavala i vukla za nos...kuja...ali dobro, sad sam sa curom vise od 4 godine i sve je ok, super se slazemo i sve ostalo...jednostavno nastavi zivit bez nje, doci ce druga ;) vise drugih ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: delboy

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
659
3.094
163
Osetim miris vasih hedova
i ja sam nedavno raskinuo sa devojkom s kojom sam bio 2 godine, toliko mi je bilo tesko al mi se sreca osmehnula pre 2 dana sam upoznao devojku koja je ludja od mene, i uzivaoc je nase drage Marry Jane i ima svoj boxic, luda je, svidja mi se, ma kao da je za mene pravljena, kontam da cemo uskoro upariti dnevnike pa ce biti deceeeeeeee :)
 
08.12.2013
21
70
0
Realno.. Ostavi te riba, ok... Nije bila za tebe.... Prihvatis nastavis, poradis na sebi ako mislis da negde treba i onda razmisljas o drugoj osobi... Ili pravis pauzu... Evo ja sa ozbiljnim vezama kliram vec skoro 3 godine.. Ispucao sam se ko klinac i sad mi treba opustanje.. Znam kakav sam, sta zelim onda to i trazim. Ne zavaravam sebe osobama za koje znam da mi ne odgovaraju. i onda kad dodje prava bice bas kako treba.. Tako ja gledam na to.. Opusti se sa drustvom, ili sa par dobrih prijatelja i razmisli koje su tvoje greske, sta mozes da ispravis, sta ne mozes i trazi osobu koja se uklapa u te tacke tvog zivota!
Chill bro. .
:spliff: