Udruzenje za legalizaciju KANABIS SRBIJA!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
29.01.2011
11
1
0
51
Papa Romeo je napisao(la):
Postoji mogucnost da sam pogresno protumacio zakon o osnivanju udruzenja, pa tebe molim, kao strucnjaka i mnogo upucenog u tu tematiku da mi pojasnis konkretno znacenje i potrebu za "statutom udruzenja" sta je statut i ko ga donosi, na koji nacin i da mi pojasnis koji su ciljevi udruzenja koje ti osnivas i da li su ti ciljevi u skladu sa zakonom ili su direktno suprotstavljeni istom.

Nepismene policajce, koji su rodbinskim i kumskim vezama dosli do zaposlenja, ostavljam tebi da ti se dive i da ih ucis zivotu, a ove sto su ti nudili da budes sudski vjestak za konoplju ne mogu da zamislim da rade u policiji, cak ni da im je Ivica Dacic tetka po srodstvu.
Na kraju krajeva, zadovoljstvo je imati pravnika za clana foruma koji se bavi ovakvom tematikom, pogotovo kojeg mozes platiti kroz kompenzaciju, u travi.

Svako dobro ti zelim i nadam se da cemo imati priliku spoznati taj jednostavni nacin, koji si spoznao, na tvojim djelima.
Sretno
Postoji mogucnost da ti zivot nisi dobro shvatio...
meni su nudili novac za vestacenje a ja sam bezobrazno trazio travu jer mi pandurske dnevnice netrebaju ;) to je bio bezobrazni odjeb pandurima...
ne izvrci tako jadno i bezobrazno istinu...

nemoj se folirati da zelis nekom dobro a ovoliko trolujes...pa cak branis pandure...lupetas kako je ko zaposlen :) i svakojake nebuloze...i citaj malo bolje, vidim da opet koristis ovu formu prepiske za svoje frustracije...gaji u svojoj misijoj rupi i tu i ostani ;)

iskreno, nemam nameru da tebi pojasnjavam nista...to trazi od onih koji su trebali da ti pojasne osnove ponasanja kod kuce ;) mene u raspravu uvuci neces, posebno ne sa tvog inertnog stanovista gledanja...i pokusaja podmuklog podmetanja tema kojih ovde nema i koje meni pokusavas da nametnes...
molim te skloni se sa posta i prestani da trolujes, smatram da ti mnogo toga jos nemozes shvatiti...

mi bez obzira na ovakve trolove krecemo od nedelje ;)
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Ukoliko su tebi nudili da nesto vjestacis, onda moras posjedovati licencu za takvo vjestacenje, a licencu dobijas od suda. Da bi od suda dobio licencu moras poznavati pravo, a iz tvog pisanja se vidi koliko si s istim upoznat.

Iznio sam misljenje kako ga ja vidim, a ne onako kako ti pokusavas da nametnes. Zapali, opusti se i nemoj da se isfuravas zbog nekakvog bezveznjakovica koji gotivi policiju.
 
29.01.2011
11
1
0
51
opet lupetas...zesce i otkud mozes da znas ko sam ja i kakvu licencu imam i sta sam po struci???
pardon, moram da kazem licencama i strukama jer mogu da vestacim sa vise aspekata samo marihuanu ;)
jer dovoljno si glup da neshvatis da nemoze svako tako da prica sa pandurima ;)

sad molim admine da obrisu ovu temu, jel klipan Papa Romeo mi je trolovao temu...nemam nameru takvim likovima ovde da se ispovedam...

a dotle cu ja sad da trolujem ovu temu dok me nebanujete...

Papa Romeo
je tipican primer klipana koji nezna i nema ideje sta ce...odgovara cim ja napisem post...spreman i bezobrazno jadan.sam u svojoj nemoci...takve sigurno ne pustaju da bude ni pandur zato smatram da je ustvari diler i zato mu ne odgovara legalizacija.

a dzoint stavi mami u usta, da se smiri kad te pogleda...

jel ste to hteli admini i moderatori?i zato ga pustili da se istovara ovde?
pa nastavicemo tako ako treba ;) nece biti ni prvi ni poslednji klipan kome sam objasnio neke stvari :)
 
10.05.2013
1
0
0
E sad da ne psujem al pun mi je vise ljudi koji su u fazonu to ne moze ovde, narod je glup itd... Pa sta ako ne moze ? Mocice za 20, 50 ili 100 godina nije bitno. Bitno je da neko pokrene tu pricu i drzi se nje. Da ljudi vide da ima nekoga ko se cima za tu stvar, pa ce se i oni iscimati. Mnogo ljudi u Srbiji duva i poenta price je da se pokaze svima da nemaju cega da se plase, cak i ako te posmatra murija to je isto kao kad ti nadju rizle i flopove, znaju da duvas ali ti ne mogu nista. Ako se cela prica iscima kako treba, to jest iscimaju se ljudi preko neta moze se napraviti pristojan skup u centru kao onda kad su bili protesti protiv prohibicije. Ne mora samo skup moze se napraviti i neka svirka ili tako nesto malo kreativnije to ce privuci jos ljudi. U svakom slucaju imas moju podrsku i ako treba nesto da se cima samo reci. Ps kapiram da smo svi finansijski u problemu ali nam u principu ne treba kinta tako da bar nema te brige :respect:
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
Strassman neostavljas dojam pametne i civilizirane osobe koju bi se trebalo slusati , ova prepotentnost ti samo odmaze ....objasnjavajuci njemu objasnjavas svima nama frend.

sad molim admine da obrisu ovu temu
elan ti je trajao 2 dana ....toliko o tebi i tvojoj temi .Pokopo si samog sebe .

Sto da ti kazem ...sretno sa licencama i strukama u stvarnom zivotu jel ovdje k..... ne vrijede.
Nazivajuci ljude koji cuvaju svoju guzicu dilerima je krajnje neukusno a ti sa svog aspekta gledaj to ako hoces.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PowerSeed

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
jos jedan post poput onog za koji si opomenut i sledi ban, radi to sto planiras da radis i nemoj ovde prosipati neku polutajnovitost neke tajne loze koja je nedodirljiva policiji i pravosudju uz vredjanje drugih clanova foruma, ajd napravi nesto konkretno od tog spomenutog ponedeljka pa se onda javi i kazi sta imas ali da nije obavijeno velom tajni i ne znam kakvih budalastina... ako ces se na tom nivou na kom se ovde obracas nama obracati i nekoj "javnosti" zaista nisam siguran kako ce to proci jer se prilicno prostacki izrazavas a vidim da i sa zivcima ne stojis najbolje... u svakom slucaju budi siguran da necemo nastaviti tako kako ti hoces, ili smanji dozivljaj ili se mani foruma
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.