Ulje i Hedovi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
14.10.2013
2
0
1
Pozz

Evo ovako imam jedno pitanje, mozda ima i iskusan ko ovdje :)
Imam 2 kile ono malo bolje trave stim da je puna sjemena al ono baš puna... od te dvije kile ima sigurno 600-700 grama košpa i posuha je, al to nije problem. Eh konto sam od toga napraviti ulje i pofrcati po trecoj kili :) koja je prejaka (sami vrhovi) pa me zanima dali bi se dobila kakva UBICA. Al ono bukvalno :)


Ima li ko ovdje da je slično eksperimentiso i kakvi su utisci????

Ajd da vas cujem :)
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
PaidInFull je napisao(la):
Eh konto sam od toga napraviti ulje i pofrcati po trecoj kili :) koja je prejaka (sami vrhovi) pa me zanima dali bi se dobila kakva UBICA. Al ono bukvalno :)
Čemu to? Mislim, ako je riječ o dobroj ganji, čemu je muljati sa uljem? Uopće mi to nema smisla, pa taman da i nije tako kako si napisao "prejaka (sami vrhovi)", opet je bzvz.
Imaš dobre marihuane, i to je super, a ono što nebi pušio napraviš uje ili haš i opet imaš dobru stvar. Ove "kemije" sa "pojačavanjem" mi nemaju smisla.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: M a n d o r

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Svako ulje oksidira na vazduhu, pa ce s vremenom izgubiti potenciju ako je neadekvatno cuvano.
Ukoliko zelis da te nema kad zapalis, spremis ulje u bocicu i kada ti sune da se izgubis premazes rizlu i u nju umotas tu ekstra dobru hedovinu.
 
15.01.2013
12
4
3
44
NE !!!!! xD ulje nije za pusit . tocka
ako oces " UBICU " onda radi BHO tj. BUDDER to je ubica . Ulje kad se pusi ne "sora" na nacin kakav tebe zanima , jest do jaja al nije to to , dok budder :D mmmmmm vrh planete tj . UBICA xD
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Problem je što BHO u vrlo kratkom roku diže toleranciju u nebesa. I ne opada tako brzo nakon prestanka. =/ Nešto slično kao synt. kanabinoidi, ali osjetno slabije.
 

JackDaniels

Aktivan Član
07.07.2013
251
717
93
EU
zlo&naopako je napisao(la):
Čemu to? Mislim, ako je riječ o dobroj ganji, čemu je muljati sa uljem? Uopće mi to nema smisla, pa taman da i nije tako kako si napisao "prejaka (sami vrhovi)", opet je bzvz.
Imaš dobre marihuane, i to je super, a ono što nebi pušio napraviš uje ili haš i opet imaš dobru stvar. Ove "kemije" sa "pojačavanjem" mi nemaju smisla.
Ima smisla ak si diler i pokušavaš smanjit gubitke
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
ako već napraviš ulje, sačuvaj ga u tom obliku u kojem i jest, nemoj špricati drugu vutru sa time. zašto? zato jer je to jednostavno bacanje ulja...

kad jednom probaš samo kap ulja, vidiš koliko je drugačiji doživljaj nego kad pušiš, ne samo što je intenzivnije, i rad traje 5-6 sati, nego je i rad kao takav drugačiji, stvarno nešto posebno...

meni je neizmjerno drago što sam iz trimova tutankhamona i OG-a napravio ulje, dobio sam 3.5 ml i do sad sam ga koristio samo dva puta jer nakon ulja 10 dana nema smisla pušiti, ne radi uopće... :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
10dana.. really?? .. prije 4dana san uzela kap ulja i zapalila par puta od tada.. nije bas da nije radilo.. :D i drzalo me vise od 5-6sati.. jedno 10ak sigurno.. :D
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
a dobro, to ovisi od osobe do osobe, o vrstama od kojih je ulje napravljeno i količini...

ja sam pojeo (prvi put) 4 kapi veličine zrna riže... :)
znam da me vozilo 5-6 sati, a onda sam zaspao, tako da ne znam koliko je to potrajalo. sljedećeg jutra (bolje rečeno popodneva) probudio sam se kao pregažen, još nisam bio sav svoj cijeli drugi dan. imao sam onaj osjećaj kao kad popusti pljuga pa te uhvati pospanost i umor...
nakon nekoliko dana sam zapalio, ali sam shvatio da nema smisla i da ne radi pa sam napravio pauzu od još 7 dana.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

cerak1000

Aktivan Član
05.11.2014
1.338
2.666
188
www.facebook.com
Ja koristim crnu rižu zbog tumora uzimam 5 doza dnevno i mogu vam reci da je jedina stvar na svetu koja mi pomaže, nema šta nisam probao ali ulje spas za čovečanstvo! Pored toga uspešno sam se izlečijo od gastritisa,depresije,nesanice,...i drugih manje opasnih bolesti po život...ko stvarno ima ogromne bolove da mu ni 3 naklofen injekcije dnevno ne pomažu preporučujem da proba bar mesec dana redovno i videće o čemu mu govorim.Sastaviću i tablicu doziranja za mesec dana da ne bude greške! U samom početku kada sam počeo da konzumiram ulje mislio sam da imam metastaze na mozgu jer slika koju sam video povremeno je izgledala ista onoj ko iz drugog sveckog rata- sa kracerima i boje nisu bile jasne.ali telo hitro poveća tolerancu i taj efekat se izgubi :p bilo je lepo dok je i trajalo zahvaljujući našim biozama još uvek se družim sa smrtnicima i ne razmišljam crno.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe