Ulje za nesanicu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

San

26.12.2016
7
1
1
40
Posto nisam najbolje upucena,evo sad iscitavam,koliko sam razumela biljka za nesanicu bi trebalo da ima vise cbd od thc,koliko cega?I koliko mi je pouzdano da narucim preko seedsman,ima i neko royal quin seeds.Koje je pouzdanije...Kao alisa u zemlji cuda sam...
 

xcx

Aktivan Član
07.05.2015
433
380
113
Kad otvoriš seedsman-ovu stranicu i izabereš feminised cannabis seeds, sa ljeve strane imaš detaljnu tražilicu i u njoj medical conditions, označiš insomnia i pokažže ti sorte dobre za borbu protiv nesanice.
 

San

26.12.2016
7
1
1
40
Opet ja..Ja sam se navukla na sedative i bez njih vise ne mogu da zaspim.Sad me interesuje ako napravim ulje od kanabisa od vrste koja je dobra za san,u cilju odvikavanja od sedativa.Da li mogu da se na vucem posle na to ulje tj da ne mogu da zaspim bez njega.Da li i ono izaziva neku zavisnost.Plasim se zavisnosti,jer savec zavisnik od lorazepama:D:sadbanana:.
 

Corleonev

Aktivan Član
03.09.2016
511
1.637
163
Sicily
U svakom slucaju bolje i zdravije je da ne mozes navecer zaspati bez ulja nego bez sedativa. Te naravno ako bi mogla zaspati pomoću ulja..A mogla bi..Onda ti sedativi nebi vise trebali, jest da je malo problem kada sedativi stvaraju psihicku i fizicku ovisnost ( marihuana ne stvara fizicku! ) tako da ćeš se i u mozgu malo trebat sabrati ali siguran sam da bi ulje i u tome pomoglo...Čekaj da ti se javi jos netko iz medicine sa savjetom..Al ja sam za ulje u svakom slucaju i vezano za san i vezano za odvikavanje od sedativa..Pozdrav :spliff:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mtran

xcx

Aktivan Član
07.05.2015
433
380
113
Čak i da se, kako ti kažeš, navučeš na ulje, jedina nuspojava je dobar san...
Pročitaj si nuspojave kod dugoročnog uzimanja sedativa pa usporedi sa "nuspojavama" ulja ;).
 

San

26.12.2016
7
1
1
40
M zna ja to sve,nuspojave su katastrofa.Ovo je bas droga.Nego bih ipak volela da posle tog ulja zaspim jednom bez iceka.Kao sav normalan svet:).Hvala na odgovoru
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Trebaš jaku indiku ili indiku hibrida. Kush i slično. Možeš ulje uzet naveće i pred spavanjem popusit dzoint ili na vaporizer. Spavaće ko beba, i ujutro ustati odmora ko da imaš 20 godina. Onda ćeš ostaviti to kemiju što sada koristiš. Što se vutre tiče, priroda ne šteti:thumb::)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: San

San

26.12.2016
7
1
1
40
Pa jesam davno ali ne znam ni sta sam pusila,jednom sam se uspavala,jednom samo jela i smejala se:lol:,ali tada nisam imala problema sa spavanjem...:)
 
  • Haha
Reactions: grouchy

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
he he, pa nabavi malo i probaj, ne vezano kakav hibrid ces dobiti, samo izduvani predvece.
ako ogladnis i smeh te uhvati, posle toga dolazi san i videces na cemu si.
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
od ulja ce ti se spavat budi sigurna i da dobijes sativu prvo bi ti bila ekstaza energija woohooo i onda vrat nema snage da drzi glavu.hahah

jedino sto bi mozda mogla od ulja dobit je navika da zaspes na silu pa kada bi prestala prvih par dana bi se sigurno vrtila po krevetu jer organizam nije naviko da se sam gasi al sigurno tjedan dana i naviko bi se organizam.
ako nista pij ulje dok ne izbacis iz organizma sve tragove te kemije sto sada pijes pomoći ce ti kod withdrawal (kako se kaze na nas haha) prestanka uzimanja....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: San and xcx

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Morat ćeš probati...mi ti ovdje u 99.9% slučajeva sami uzgajamo za svoje potrebe.
U svakom slučaju, javi dojmove kad (ako) probaš.
 
22.05.2021
6
1
3
27
Vi ovde ste iz HR većinom? Je l dozvoljeno tamo da se gaji?
U SRB nije, pa ne znam je l bi smelo? Kolilo sam shvatila za spavanje treba CBD, a njega ima u industrijskoj konoplji. Industrijska valjda sme da se uzgaja?
Kad se seje konoplja inače, je l sam okasnila za ovu godinu?
Izvinjavam se što smaram ovoliko.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak