Unexpected sativa club-vertical scrog by opa cupa

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.997
34.379
2.598
ventilator je napisao(la):
Iskoristi hidrogena 3ml na l vode dok budes hranio da malo kisika das tom korijenu,biljke su krasne ali mrsave,po meni premrsave,ja bi na tvom mjestu to odmah isflaso a tek onda dao hrane kad se zemlja isusi...Koliko sam primjetio listovi otpadaju i zute sto govori da nadolazi kraj,ali gornji listovi su pretamni i savijaju se sto govori da imaju viska dusika a to nije potrebno u cvijetanju,dusike je dobar samo ako hoces produzit tjedan dva cvijetanja ali ne da je pregnojeno s njim....HPS 250w si trebo odma stavit ako si imo mjesta...al sta je tu je jos malo i kraj,nadam se dobrom harvestu...Imo sam Silwer i do jaja je high ali ja sam ga skino u 8 tjednu nije mi se dalo cekat....I ako si imao sta novca za investirat mogao si kupit neki boster,jer koliko vidim nisu bas frosty biljke....Toliko od mene pozdrav

Vent.nemam zasto ispirati jer nisu prehranjivane od kako su presadjene.Moja greska je to sto sam se pouzdao u novu zemlju i one fore kako im sada nista netreba.Moja greska....ali su zive jos uvijek.Moram priznati da ono sto su one prosle vjerovatno nebi vecina biljki i jos kada uzmem u obzir da su Haze-i ja sam zadovoljan.Daleko od toga da je moglo puno bolje jer je moglo svakako.Mogao sam i ja predavati glazbeni ali sam nakraju samo obicna propalica....uglavnom hvala na savjetu,sigurno da cu nesto napraviti i sigurno je da sam nesto novo naucio..idu Haze opet u boks cim ove odvalim .Ali sa malo vise iskustva i puno vise paznje.........................................................................hvala svima na podrsci i rep+ Stef tu sam u bilo koje vrijeme...slobodno se javi.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA. and WEEDetix

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Samo ti njoj raspali frende dozu :) Nemoj samo zaboraviti prije gnojiva dati ciste vode :) Perverzija je ovo! :)
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
brate ja ne znam šta se žališ...ovo je predobro
dabogda ti svi bili ovakvi ;-)

 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Znam ja zasto se zali...120 dana je proslo a jos nema heda da slini po njemu :D Produzila se prica opa ali znas i sam radi cega. Nista ne sekiraj sve ce to da bude kako spada ali ce da potraje jbg. Samo hrabro dalje :D
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
opa ljepe su biljke jedva cekam da vidim kraj dugo ce to cvasti izgleda al udebljace se one jos hehe samo rokaj jos malo pa ce bit gotovo imas rep+ od mene
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

thc boss

Aktivan Član
29.12.2011
275
216
43
43
haze traje vječnost dok sazrije..uzgajao tangerine dream i nikad više, mislim da sam ga čak pobrao ranije nego je trebalo, a ulupao 5 mjeseci. A da stvar bude gora taj strain (cannabis cup winner) je obični napuhani marketing, a nije bog zna što..
Evo ja trenutno uzgajam od sweet seedsa sweet skunk auto i izgleda da je po lišću više sativa nego indica i to odma produžuje vrijeme iako se deklariraju kao od germinacije do harvesta 49 dana, neće ništa bit od minimum 60 dana iako je križano s early skunk-om, ali ako prevlada u phenou sativčina, najj.. si.. moraš čekat.
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.997
34.379
2.598
92-dan cvjetanja..danas dobivaju samo vodu.Mislim da vise i necu kemijati...tako je kako je:)Divljakusa je dosla do kraja price nesto ranije ne puno, iz jednostavnog razloga ...nemam gdje s njom.Isprao sam ju prije 4 dana,mozda sam mogao u mrak na 24h.ali nisam,nema veze.Drugi put s nekom drugom biljkom u nekoj drugoj prici......tko zna[] [] [] pozdrav svima koji prate a i onima koji to nerade.
DSC05067.jpg
[/URL]:banana_dred: :drink:
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Sve sam ti vec rekao. Steta ali tako je kako je. I dalje to izgleda perverzno! Samo peglaj dalje !
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.997
34.379
2.598
Nisam zaboravio na dnevnik i jos uvijek nije gotova moja prica sa haze-ima...108.dan cvjetanja je jucer bio i zadnji dan Nevilu i Silveru...Arijan je jos uvijek u boksu i mislim da ce trebati 120 dana da potvrdi koliko sam glup...ovo mi dodje kao kada sam radio na baustelama pa kada ti krkan neplati jedan-dva mjesec ...onda si u dilemi dali dati otkaz i ostati bez place ili ostati raditi i nadati se kako nitko nece morati na robiju......tako i haze.......puno je 120 dana+8 tjedana vegetacije.Napravio sam niz gresaka koje su utjecale na rezultat...prva je ta sto sam uopce pristao na haze..al mekog sam srca pa nisam razmisljao dali ih uzeti ili ne.druga stvar je da haze zahtjeva tretiranje sa gnojivima od samog pocetka..ja sam se pouzdao u teramagmu ali sam sada gotovo siguran da Haze nepusi te fore teramagma-composana la,la.PH je kod mene izbalansiran skolski.Kod mene je situacija bila takva da sam ih u drugoj polovici vegetacije pregnojio..vise puta..u trecem tjednu cvjetanja sam ih presadio i siguran sam da sa presadjivanjem nisam dobio nista osim dodatnih 10-ak dana pod stresom...i zablude kako im sada nista netreba i tu krece njihova drama drugi dio..nekoliko komentara da su mi cure premrsave je ustvari puno pomoglo....boosteri su nakon gladovanja imali ucinak kao metani na dvadesetogodisnjaka...i zahvaljujuci njima je ipak nesto ispalo iz svega ovoga......e sada dugujem ispriku nekim svojim groowsuportovima...nisam se javljao a glavni razlog tog nejavljanja je ovo] ..........Arijan Haze s guza ..jos je u igri.....] 10-15 dana a ovo je Nevil..nju smatram promasajem ...pa neobracati paznju..... i Silver Haze ...prekrasno vec putuje prema meni nova srebrena izmaglica [] [] [] ...pozz
DSC05143.jpg
[/URL] image hosting sites[/IMG]
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
opa cupa pravi si borac, dobra skola za sve nas su ove tvoje sative, a i zima ce biti haj haj haj..!
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
uh *****ti koja simbioza...prvo ogladniš od masne vuve a zatim se uputiš u sušnicu na zdravi obrok :)
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.997
34.379
2.598
zdravo skroz ....sada kad dolazi zima sve vise razmisljam da izbacim salatu iz prehrane tako da probam malo prehranu bazirati na suhomesnatom...kaze doktor da ako nepromjenim prehranu nece biti dobro ..tako da sam cvrsto odlucio uvesti neke promjene:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
od salate najviše volim kulenove seke,hehehe,svaka ti čast i za grow i za pušnicu,oprala me nostalgija za rodnim mjestom kad sam vidio kako lijepo visi i dimi se...uffff ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.