Unexpected sativa club-vertical scrog by opa cupa

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.381
2.598
Poz.nisam imao u planu danas stavljati slike ali posto je situacija specificna ,malo cu vas daviti sa slikama. Na ispiranje je reakcija bila odlicna.Danas je prvo zaljevanje nakon flusha....dobit ce cistu vodu,od sada pa na dalje i ubuduce. Ustvari samo sam se htjeo pohvaliti sa Nevilom, koji je bio u totalnoj komi a danas to izgleda ovako ..pozdrav] Planirao sam danas svakoj dati 5-6l vode
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Jedini zaheb kod circulara je sto ne mozes slikati kako spada :p
Popravljaju se, kroz 6 ili 7 dana ce bukniti, vidjeti ces :)
Znaci neces ih nicih gnojiti dok cvjetaju?
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.381
2.598
Bizzarius je napisao(la):
Jedini zaheb kod circulara je sto ne mozes slikati kako spada :p
Popravljaju se, kroz 6 ili 7 dana ce bukniti, vidjeti ces :)
Znaci neces ih nicih gnojiti dok cvjetaju?

Napraviti dobru sliku.....stvarno je malo teze ,jer uvijek je zadnja strana u prvom planu. Nisam siguran za prehranjivanje......nadam se da ce povuci iz Terramagme koliko im treba....uglavnom za sada mi vise lisce ne zuti ,kao da je sa tim stalo.Bizz sto ti mislis o prehranjivanju? Mozda F+ eventualno ako bude trebalo
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Tako i ja kontam. Ali znas i sam sta joj Bloom radi jbg. Zaboravi npk u bloomu, ne sastoji se samo on od toga. Fosfor ces svakako morati joj dati kontam jer znas i sam koliko ga jede kad pocne peglaona. Nemam pojma, ja bih stavljao i bloom sigurno ali postoji sansa da nece trebati jel. Odnosno ono sto hocu reci je da joj bloom nece naskoditi iako je u novoj zemlji i to brdu zemlje :)
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.381
2.598
Hvala Bizo;) pratit cu kako se situacija razvija ,pa ako budu nesto zahtjevale....tu sam.Hebote oduzimaju mi vremena pun k. ali mi je gust.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Uzimaju vremena kad imaju problema da nazalost. Ali to sto kazes gust je :) Meni je gust i slaganje boksa recimo :) U ponedjeljak stizu djelovi i počinjem sa sastavljanjem. Prvo cu ga koristiti kao sušaru za ovu sto je sada na prozoru a nakon toga idu 2 ili 3 u boks. Vidjeti cemo koliko cu dobiti kvadrata mreže na kraju :)
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.381
2.598
Bizzarius je napisao(la):
Uzimaju vremena kad imaju problema da nazalost. Ali to sto kazes gust je :) Meni je gust i slaganje boksa recimo :) U ponedjeljak stizu djelovi i počinjem sa sastavljanjem. Prvo cu ga koristiti kao sušaru za ovu sto je sada na prozoru a nakon toga idu 2 ili 3 u boks. Vidjeti cemo koliko cu dobiti kvadrata mreže na kraju :)

ajde jedva cekam da vidim sta si skuhao.pozdrav
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
svaka cast...fulo si profesiju, trebao si ici za agronoma ;-)
sad ti definitivno ne treba prehrana...imaju u toj zemlji sad svega he he...al boostere svakako dodaj i nesto za korjen
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.381
2.598
MarcoPolo je napisao(la):
svaka cast...fulo si profesiju, trebao si ici za agronoma ;-)
sad ti definitivno ne treba prehrana...imaju u toj zemlji sad svega he he...al boostere svakako dodaj i nesto za korjen

Pozdrav Marco...bez tvog komentara mi nije to,to........pustit cu ih sada neko vrijeme ,da vidim kako ce reagirati na presadivanje pa cu vidjeti....malo me strah da se sada nece koncentrirati na korijen a zapustiti cvijet.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
stavi odmah slobodno root complex...vidi sta pise "Root stimulator for "kick-starting" plants in soil, hydro and coco. For strong and vital plants. Improves the immune system of the plants against stress.
After repotting and other stressful circumstances, Hesi Root Complex improves the overall condition of the plant. Root Complex stimulates a maximum colonization of healthy micro-organisms in the medium. Root Complex is ideal for mother plants and clones"
Imas dovoljno vremena za budove...ipak je to haze...razvij korjen i lakse ces unosit nutrijente
pozz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.381
2.598
Danas je tocno 4.tj cvjetanja.Pokazalo se da je presadivanje bilo pun pogodak, bez obzira na pravilo o nepresadivanju.13.dan od kao su presadene. Taj dan ih nisam zaljevao nego 6.dan dan od presadivanja ,dodao sam Root i evo 11.dan od presadivanja su postale svjesne Terramagme i od tada odnosno zadnja tri dana doslovno divljaju,Na zicu sam poceo dodavati jos dva reda zice jer ....moram... evo par slika I Jos jedna sitnica ........u 13 dana samo jedno zaljevanje;)
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Ustvari ako se presađivanje odradi kako kako treba ( sto si ti ucinio ) nema neg posljedica....odlicno je ovo...rekao bi top indoor ove godine...zasad...
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
To je ta situacija. I bas te boli briga. Btw presadjivati se moze kad god, bitno je da se to relativno uredno odradi. Nece crknit nego se treba strpiti 5 ili 6 dana nakon sto predje u novu kucu. Isto kao i sa ljudima :) Samo peglaj dalje :)
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.381
2.598
Zadnji put kada su slikane ...prije 5 dana.Silver je tek shvatio sta se desava.U zadnjih 4-5 dana ustvari od zadnjeg slikanja je poludila,Necu stavljati do vikenda slike ali nisam vidio do sada ljepsu biljku od Silvera....iz ruznog paceta izrasla je u pravu ljepoticu.Arjan kao da nije Sativa ali je jebena za zicu.,Nevil je opasno u cvjetanju ali Silver ...majke mi prekrasno nesta...pozdrav
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Svaka je lijepa na svoj nacin :) Sad me drzis na iglama do vikenda a? :p Btw pogledaj si inbox kroz 2 minute :)
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.381
2.598
Danas je 38 dan cvjetanja, curama mojim. Nista posebno nisam oko njih radio, osim pokoji vez,maloprije su sestrinski podjelile 12l vode.A ja opet pojeo pile,tepsiju krompira 4 paradajza popio pivo,reko sam zeni da idem od sutra na djetu.....izbacit cu salatu iz prehrane i ubacit dve porcije cevapa sa č i necu zaljevat sa pivom nego sa bambusom.Do trgovine idem pjeske jer su mi ukrali jutros bajs ispred Ruzine kapele i puko mi je film.Pobro sam sav paradajz u basti i zeleni i crveni i sve,kaze zena "sta ce susjedi rec ...Nedelja je zivotinjo"Uglavnom ...zivot je rock n roll...sreca imam travice inace bi big mamu kroz selo provozo al s druge strane di su baste,pajdo.Al da ne oftopicarim svoj dnevnik........Haze su poludile ,mozda sam malo umislio jer mi drago sto su se oporavile .Al tu ste vi pa cete sami procjeniti.Silverka mi lijepa ko Monika Bellucin al nije fotogenicna.Pa cu pricekati pravi trenutak .A ovo cudo vani je domacica slucajno izrasla u loncu di je bila kadifa(cvijet)pa sam nakraju kadifu odrezao (korijen je jos unutra)i maloj malo posvetio paznje i to je sada komad, istreniran i u vrt dobro zakamuflirana.pozdrav.sorry sto sam malo davio
DSC04480.jpg
[/URL][/IMG]
DSC04502.jpg
[/URL][/IMG]
DSC04508.jpg
[/URL][/IMG]
DSC04512.jpg
[/URL][/IMG]
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
proveri da ti zena ne cupka neku od njih na kvarno, danas je subota
inace izgledaju super
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.