Unknow seeds Grow #2

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

zibisher

Aktivan Član
23.04.2008
94
58
18
82
Pozdrav svima... Krenuo je josh jedan grow...
Malo sam preuredio prostor, neshto dodao, neshto unapredio.
Za pochetak ponovo sam stavio random seeds domacice, nekoliko unknow skunk-a...

Box dimenzije s/1m d/1.5 v/2.5

Svetlo:
Vege- 200+65w cfl 6400k 13000 lum + 6000lum
Flower- HPS 400w

Soil, Neka kupovna zemlja, a i planiram da uzmem iz shume, svez brdski humus, shto ne bi bio dobar, a i ovako ga ja djubrim.

Djubriva- e ovde koristim mnoshtvo preparata, nabavio sam neka holandska A i B, pk 13/14 neki DNA Cell 3, koji sluzi da skoncentrishe sve korisne materije u cvet. I imam josh svashta neshto. Videcemo kako ce se pokazati..

Imam neki ph metar koji me malo zeza, moram da ga kalibrishem ali neshto nece... tako da moram da ga osposobim.

Reflektivnu foliju sam kupio, a i nabavio josh neku koja mi je sluzila u predhodnom grow-u...

Valjda je to sve...

Evo fotke za pochetak pa cemo videti na dalje...

http://img703.imageshack.us/img703/305/p4150296.jpg

Morao sam da stavim vishe :D sad imam i prostora i mogucnosti, a i rachunam na mudonje tako da cemo videti koliko ce da ostanu na cvetanje..

Do ideceg javljanja pozzz
 

cj1980

Banned
Banovan
25.08.2012
83
14
0
43
zasto toliko cfla kaj nebi bilo bolje lupiti mh lampu manje wataze koja daje vie lumena a potrosnja struje bi ti bila ista (razmisli)
 

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
samo perinjaj mene baš zanima na toliki prostor ovaj setup nego računaš ti malo na previše muških,a..!? heh sretno...
 

zibisher

Aktivan Član
23.04.2008
94
58
18
82
:D Da znash da je tako, proshli put mi bilo 50% znachi od 10 semenki 4 iznikle pa 2 muzjaka, sad sam spreman. Mada ako sve krene kako treba kupicu i od 600w nije prob... ubacicu josh negde... :D
 

zibisher

Aktivan Član
23.04.2008
94
58
18
82
Imam jedno pitanje. Imam neka djubriva od House&garden-a ali su compound A i B za coco pa nznm dali bih mogao da ih upotrebim za soil?
Inache biljchice su dorbo, presadio ih i krenule su kako treba. Takodje imam i Magic green, drip clean, go go flores, DNA cell(to je neshto opasno dobro koliko sam prochitao) imam i njihov pk 13/14. E sad ako neko zna neshto o tom djubrivu voleo bih da podeli to samnom. Hvala i pozz. Bice uskoro i neki foto update samo da malo izrastu...
 

zibisher

Aktivan Član
23.04.2008
94
58
18
82
Evo josh jednog photo update-a. nastavljam vege pod 260w CFL 6400k, odvojio sam 6 za outdor... Nadam se da ce biti dovoljno 400w HPS za ostatak biljaka kad ih prebacim na cvetanje, mozda i neki muzjak tako da...
Nasho sam dobro mesto za outdoor tako da cemo videti shta ce biti tamo...

Dimenzije boxa su 1.5m D,1 m S i 2.5m V. Dali ce mi biti dovoljno 400w ako odradim neki SCROG?
Evo slichice. Pozz

http://postimg.org/image/hkcr34o2h/
 

kveLe

Aktivan Član
12.05.2013
267
2.246
143
Earth
nisam siguran jel ti dovoljno za box te velicine, ja sam na svom boxu koji je slican tvome po dimenzijama imao 600w. Pricekat cemo nekog iskusnijeg da naleti, posto i ja nemam previse iskustva
 

zibisher

Aktivan Član
23.04.2008
94
58
18
82
Ja sam planirao i neke momchice pa zato, imam ih 12 pod 400w kad dodje vreme za cvetanje, e sad koliko ih bude devojchica videcemo. Danas sam automatizavao zalivanje, ubacio malo kapljacha i pumpu, poshto se polako pripremam za vecu kolichinu zemlje i scrog pa da se ne muchim. Stavio sam 6 napolje pa i od njih shta bude bice. mestashce im je fino imaju sunca gotovo ceo dan. Toliko za sada 20 dan vege i jednih i drugih a za dalje cemo videti... Puno pozdrava i hvala na svemu.. Uzivkajte..

 

zibisher

Aktivan Član
23.04.2008
94
58
18
82
Evo ga i pochetak cvetanja...
Presadjene u grow bag od 15l, prebachene na 12/12.
Zalivam ih na 4 dana, ph 6.5 UVEK... Djubrivo je neki moj trip alil za sada se dobro pokazalo, listovi su tamno zeleni i izgleedaju mnogo zdravo.
Zemlja kupovna ovaj put, poshto sam pocheo u mom mixu zemlje.
Vlaznost nepoznata ali im ne smeta nishta zbog ventilacije koja je poprilichno dobra...
Temperatura do 27/28c max, mozda i 30c
Nadam se da nisam poranio sa cvetanjem mada sam ih drzao 30 dana u vege...
Josh ne mogu da poznam pol, ali za 5 sam siguran da su devojchice dok su 2 sigurno mudonje.... videcemo dalje...
To je to za sad... Evo nekoliko slichica svake posebno...
POZZ!!!







I josh neshto.one biljchice shto sam stavio out na zalost nisu uspele, ne mojom greshkom nego ih je neshto pojelo. Nekoliko pokuchavaju da se povrate ali.... Nznm stvarno shta je to bilo. Sledeci put pored steka idu i kljuse u kompletu :D postovacu slike koji dan od out-a. poz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname

zibisher

Aktivan Član
23.04.2008
94
58
18
82
Mala pomoc.
Na nekim bijlkama se sushe listovi evo i slika








Sem toga sve je kako treba, uradio sam scrog tako da chekam josh par dana da izdvojim vrhove koje cu da negujem pa ce biti i slika.
Samo bih vas zamolio ako neko zna shta se to deshava.

Voda je uvek ph 6.5
Temperatura 22- 28,29 c
Vlaznost nznm ali imam dosta ventova. Ako neko zna daj da ih spashavamo pozzz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname