Usporen rast početkom cvjetanja-zašto?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
11.05.2012
3
0
0
34
Gle znam da ćete mi odmah reči da pročitam forum ali ja ga već čitam mjesecima. Zanima me u fazi cvijetanja kolika je najbolja temperatura jer meni je 28 i nekak imam osijećaj da mi djeca stoje ?? ovo mi je prvi puta unutra da radim tako da sam u dubiozama teškim !! i još jedno pitanje CO2 (boca mi se ispraznila) kako da ga u velikim količinama proizvedem ili da samo vučem zrak izvana ??


Tema je preimenovana i ostaje kao primjer kako se NE uzgaja kanabis!
Mod zlo&naopako
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.465
3.198
Bekaa Valley
pa sto ne rece da si joj pocupao listove (balje da ne pitam zasto), procitaj na forumu malo o funkciji listova pa razmisli, biljka je 15 dana u rezimu cvetanja a ti je prakticno trimovao kao pred skidanje
 

nox1cous

Aktivan Član
07.01.2012
159
54
0
30
To ti prakticki koda si si skinio solarne ploce sa krova usred ljeta, a cudis se zast je voda ostala hladna :D
 

Miovutra

Aktivan Član
29.02.2012
66
6
8
40
Legendo ;) /pat , a preko čega bi ona trebala sad sisat svjetlosne zrake misliš da će grane i cvjetići to rješiti hehe nope, ne diraj listove ubuduće tj. trimaj samo kad je baš tu mač bushy al to samo pokoj list da ne pokriva niže nodove koji cvjetaju da i njih sunjara/svjetlost pegla i onda će sve bit kul :)

Želim ti sreću s ovim growom budući će biti bolji čovjek uči dok je živ ;)
 

mega monk

Aktivan Član
25.03.2012
199
42
28
fotosinteza brate... lišče koristi energiju sunčevog zračenja kao izvor energije za sintezu hrane. Tada se od prostog neorganskog materijala (ugljenik(IV)-oksid i voda) sintetiziraju šećeri - monosaharidi. Ovako sintetizirane organske materije predstavljaju izvor hrane i energije biljkama..

eto mala poduka iz biologije...
PEACE
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Ukoliko osiguraš kvalitetan i dostatan protok zraka kroz prostoriju/box, nema potrebe za dodavanjem CO2 Neće odmoći ako dodaješ, ali da je pretjerano važno, nije... imaš sad važnijih briga od toga...
 

usrname

Banned
Banovan
14.04.2012
501
676
0
12
Biljka je živo biće. Kako dijete sam bio fasciniran puževima. Ide sporo, jedva gmiže, a kad mu dotakneš pipke, ukopa se na trenutak pa nastavi dalje. Takva je i Biljka, samo još spooorija...i na sreću svih nestrpljivih, robusnija.
 
06.06.2012
27
0
0
48
hvala tebra znam da sam promasio temu ali nisam znao gde o tome da pitam, nemam ta jaja nego su na cvetanju oko 5 dana pa kontam imale su dosta stresa, nestajalo struje sad i toplota presadjivanje bla bla pa reko da nisu postali hermici i da li bi se to do sada vec pokazalo to me samo zanimalo....