Vadjenje zuba pod dejstvom kanabisa

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Nothernlights

Banned
Banovan
25.01.2017
208
850
93
41
drugari imam gadan problem. zadnjih dana ukljcujuci i danasnji sam pod jakim dozama cvetova i ulja. pre sat vremena je poceo da me ubija bol zuba. imam plombiranu 6ticu koja ima koren u sinusu. i sa druge strane sam izvadio 6 koja je imala isti problem. tad mi je otvoren sinus. plasim se ako odem da mi vade zub dobicu kao prvo anestetike, onda protiv bolova, i vrlo verovatno antibiotike jake. a pre sat i po sam konzumirao kanabis. koliko je opasno da odem da ga vadim sada ili koliko da cekam pre nego odem. plasim se kombinacije kanabisa sa tim lekovima koji mi predstoje. molim pomoc trpim jake bolove ne smem da popijem nista za bol
 
  • Sviđa mi se
Reactions: yamanashamana

oz

Vutra Veteran
Poznanik Foruma
06.03.2008
1.401
7.652
258
Ushuaia, Patagonia
ne moras se plasit kombinacije tog dvoje..ustvari nece ti ni trebati nikakvi antibiotici kasnijr ako imas ulja...
mozrs mazat oko toga kad izvadis zub..
jedino savjet da ne ides ugruvan (pusis) neposredno prije vađenja ako imas ikakve paranoje sa zubarima..
ja sam jednom tako misleci da cu lakse podnest torturu al k..paranoja me oprala samo se digo i pravac kuci..
 
Poslednja izmena:

Prater

Prijatelj Foruma
04.04.2012
209
649
93
Ne treba se plasis, nedavno sam pred vađenje dva zuba uzeo ulja. i nakon toga, sve ok.
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.089
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
vadi samo cupaj ja sam ih vise kom izvadio a pusio sam doslovce prije ulaza u ordinaciju i konstantno sam napucan kanabinoidima tako da rokaj vadi...
 

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
k..paranoja me oprala samo se digo i pravac kuci..
ovo si upravu ko ima paranoju od zubara a taj sam nije svejedno otici onako navaren.Ja nisam ustao sa stolice ali sam stigao do parkinga kod bolnice i toliko sam se isparanoisao da su mi ruke drhtale,odmah sam upalio kola i kuci.Otisao sam tek za 4-5h kad me sve pustilo.Zeznuta bre situacija nema govora.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: cerak1000 and oz

changadmt

Aktivan Član
13.05.2015
523
1.980
163
35
ma mozes opusteno, ja bio vise puta, i vadio zub i svasta nesto, nemoj da te plase bez veze..:) jedina losa stvar koja ti se moze desiti zbog previse kanabisa, jeste ta, da ces hteti da odlazes zubara za sutra- prekosutra, ali to vazi i za sve ostale zivotne obaveze, tako da to nemoj sebi da dozvolis i gotova stvar..:) istrpis i cao.
a da ne moras antibiotike piti kad imas ulja, za to nisam siguran, ja bih za svaki slucaj koristio oba.:p
 

oz

Vutra Veteran
Poznanik Foruma
06.03.2008
1.401
7.652
258
Ushuaia, Patagonia
@changadmt
zato sto si ti bio vise puta, sve opusteno, nema beda i sve 5 ne znaci da je i kod drugih tako...
ne plasim coveka nego savjetujem u slucaju ako i inace ima paranoje od zubara da ne pusi prije odolaska u ordinaciju..
sta ce ti antibiotik ako imas ulje???
nije tu rijec o odgadanju zubara i prepusavanju...lik umire od bolova i plasi se kombinacije ljekova i ulja..
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Herb Gardener

changadmt

Aktivan Član
13.05.2015
523
1.980
163
35
@oz Ma slazem se sve sa tobom...Samo sam napisao svoje pozitivno iskustvo,a sve u cilju otklanjanja straha od zubara, koji je zapravo iracionalan,a svako ga od nas ima, bar malo...ovo za ulje i antibiotike nisam znao..:thumb:
 
10.03.2017
125
236
43
33
Wild West
Prije par mjeseci radio sam nekoliko zuba pa sam isao cesto kod zubara, uglavnom "high". Medjutim imao sam problem s' anestezijom, nekad sam znao primiti po 2-3 i opet bih osjetio bol. Nakon toga prestao sam pusiti prije termina i nisam imao problema. Nisam siguran zbog cega mi je tako utjecalo, razmisljao sam da je trava usporila metabolizam i rad srca tako da je anestezija sporije djelovala i trebala je veca doza.

Ili sam saamo utripao dok sam napusen bio, sad ne znam ni sam :D :D :D

Naravno poslje termina nisam imao nikad nikakvih problema, osim malo poteskoca pri pusenju buksne. Od anestezije nemas osjecaja gdje ti rora haha :D :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.