Vegetacija i cvetanje - Outdoor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
20.02.2013
80
75
18
prvo par casa,pa jos par,pa jos par ako ove ne uspiju i samo slago case kad mi ostane sjeme,kojeg btw ima svakakvog,juce prerbrojo i sokiro se kad sam shvatio da je izaslo na 65.

e hvlaa ti puno za radije sunce nego voda info,sad znam u kojem smjeru trebam razmisljat.

stoje u podrumu pored prozora na stalazi,i rastu,vec ih dvaput presadivo u vece case jer se dogodilo da odu previse uzrak.

posadene prije nove god,neznam tacno kad,sad kraj drugog mjeseca i prezivile,nekakva logika nalaze da nebi smjelo da sad crknu..

imaju dobru zemlju lagano pomjesanu sa pilecim gnjojivom pomjesanim s vodom,blago vlazna zemlja.
nisam zaljevo nikako i nemislim,navodno tako treba kad je zemlja takva.

p.s.
forum je perverzija,predobar.
 
10.09.2012
26
2
0
37
ljudeki - opet ne znam jesam u dobroj pod temi - al me muciii to stvaranje grma.... Sad cu vam nalijepiti slikice pa mi recite dali je već vrijeme da odrežem vrh kako bi mi biljkice rasle u grmasti oblik :/// stvarno to želim napraviti dobro ... a nemam pojma kad bi to trebala napraviti (kad još malo narastu ili sad il kad - stare su mjesec dana - a ja iskustva imam nula)
slikica 1 : http://prntscr.com/13ie91
slikica 2 : http://prntscr.com/13iecw


p.s. ak sam promašila temu - pliz pošaljite me gdje trebam to pitatiiii.. :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
teoretski da, mozes secnuti vrh al nesto su mi slabasne te biljke za mesec dana, mozda da sacekas jos malo... mada... moze...
 
10.09.2012
26
2
0
37
PowerSeed je napisao(la):
teoretski da, mozes secnuti vrh al nesto su mi slabasne te biljke za mesec dana, mozda da sacekas jos malo... mada... moze...

a tako sam i prošle godine zasadila jednu pa je bila slabašna :/ ne znam zašto. Doduše ne trudim se ja nešto profesionalno oko njih ali sam ove godine nabavila novu zemlju bogatu svim tim vitaminima... i imaju 5-6 sati izravnog sunca na balkonu - stvarno ne znam kako i zašto budu tak slabašne :/ al dobro - šta bu bu. Hvala na savijetu.
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Po mom skromnom mišljenju kod tebe su 2 osnovna razloga za ovako slabe biljke.
Prvi je slaba drenaža, jer prema ovome što vidim na slici, zemlja nije baš nešto. Možda sam u krivu. Pogledaj si malo teme u indoor sekciji foruma (unutrašnje uzgajanje) kako pripremiti zemlju, pošto sadiš u saksijama na balkonu, a to je bliže unutrašnjem uzgoju nego vanjskom, barem po pitanju pripreme zemlje.
Drugi je pre malo svijetla. Orijentacija balkona je bitna stavka kada želiš uzgajati na njemu, pošto kanabis zahtjeva puno više svijetla od tih 6h. Nije neizvedivo, ali rezultat niti uz naj bolju zemlju neće biti nešto extra.
 
10.09.2012
26
2
0
37
zlo&naopako je napisao(la):
Po mom skromnom mišljenju kod tebe su 2 osnovna razloga za ovako slabe biljke....
Hvala ti :)
Probat cu im nešto iskemijati.. valjd cu uspjeti. Imam inace 2 balkona - pa mi jedino preostaje nosati biljke s jednog na drugi kak ih sunce obasja - pa ce imati više svjetla. Vidjet cemo. Ionako nikad niti ne ocekujem previše od svega toga.
Hvalaaa
 

giovanni007

Aktivan Član
04.04.2013
134
200
43
91
Rio de Janeiro
Dečki treba mi vaš savjet.... Doma na prozoru sam imao par biljčica al vjerovatno dovoljno sunca nisu imale pa su full slabo se razvijale,ja sam ih odnio u gustiš i obezbijedio da imaju što više sunca. E sad mi je problem što je vrijeme promijenjivo i ima često kiše.Stavio sam ih u boce od 2l na pole prerezane i na dnu izbušene,zemlja za cvijeće. Dali će im smetati s obzirom da su 4-5cm i stare 20-tak dana visine smetati kiša,mislim ako puno bude padala?Radi se o sorti Ladyburn 1974 i za nju kažu da se u početku teško razvija al kasnije da ide ko luda.Nemam di da ih stavim da ima dam više sunca a vidim da im je potrebno...
 
11.04.2008
13
3
0
30
pozz ljudi:) imam jedno pitanje i treba mi pojoki savjet od vas malo jacih igraca..hh,ovako imam sjemenke od ace,lemon skunka,i royal moby, treba mi savjet kada trebam pocet s vegetacijom kod tih vrsti,imam tekuče gnojivo i gnojivo za cvjetanje,biljke su u zemlju stavljene 4.5,,tako ako mi mozes ko najbolje reci kad bi bilo najbolje počet sa vegetacijom..hvala unaprijed


giove nije ti dobro stavljat u saksije ja sam imo 7 komada u saksijama od 20 -25 litara to ti je minimalno,ti koliko vidim imas od 2 litre posude što je katastrofa teška,procitaj si malo po forumu pa ces vidit,ugl.najbolje ti je iskopat rupe u zemlji dubine tih 20 litara, pomjesanu zemlju koristi presadi biljke dok jos imas vremena,jer za sada si u lošem startu..meni su tako govorili malo jaci igraci sa foruma,pazi ovo ja sam imo u saksijama to i sva sreca da sam stavio u zemlju evo sta je bio problem od tih 7 biljki sta mi je bilo u saksijama svih sedam su krenule brutalno,dok se nisu 2 kise zaredale jedna je crkla od previse vode kad sam ih presađivo vidio sam ustvari kakva je zemlja bila u tim saksijama ,očaj očaja saksije su ***** imas puno problema s time svime moras u tjednu vise zaljevat blabla,,stavi ti to u zemlju i neces pogrijesit nemoj bit crnogorac da ti se ne da rupu iskopat:D
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
vidi drug, vegetacija krece cim biljka nikne, ne znam o cemu ti pricas, tj. sta pitas... kako to mislis "kada trebam pocet s vegetacijom kod tih vrsti"... i sta ti je to "sjemenke od ace"... mislis na ace seeds... oni ne rade lemon skunk, a ni royal moby
 
11.04.2008
13
3
0
30
power uzo sam ono tekuce gnojivo(za vegetaciju) i za (cvjetanje)pa me zanimalo kada trebam ih pocet zaljevat s time?? na to sam mislio,sry ti si krivo shvatio krivo sam malo napiso,ace seeds da na njih sam mislio,ma imam tri vrste pa sam naveo...sta ti mislis??hvala ti na odg.ljep pozz
 
11.04.2008
13
3
0
30
-Sparow uzo sam to u vrtnom centru,ovako se zove:Cvetin List tekoče gnojilo za listnate okrasne rasline z mikroelementi:Mg,B,Mo,Cu,Zn. + Bioaktivator,za vegetacijo.(proizvođač-Agrolit)
-Power mislio sam na gnojivo..
Hvala vama dvojici što mi uvijek uletite:)
 
05.02.2012
17
0
1
36
poz inace ne gnojim biljke al eto sad bih probao, stare su 2 mj pa cu lagano pocet i vidit hoce li biti bolje s gnojenjem,

imam kod kuce neko tekuce gnojivo za ruže n-p-k 7 3 6 ,

i u nekoj kutijici imam KRISTALIT Cvijet- Specijalno profesionalno vodotopno gnojivo za razvoj cvijeca i plodova (tip gnojiva slozeno mineralno NPK (11-11-35) gnojivo s mikrohranjivima,ima bor,bakar,zeljezo,mangan i cink, topivo u vodi rozi kristalici..) dal mogu upotrijebit jedno od ovih gnojiva koje vec imam il da idem kupit neko drugo..hvala
 
05.04.2012
12
0
1
48
jedno pitanje za iskusnije, citao sam na forumu da se desavalo da se procvetale biljke vracaju u vegetaciju ali maxom su to bile price sa pocetka cvetanja imam 6 biljki koje imaju jos max 2-3 nedelje do kraja i pod lampama su, sta ce se desiti sa njima ako ih sada stavim napolje (da ne objasnjavam razloge moraju ici napolje), ne brine me ako se ne vrate u vegetaciju i ako zavrse sa cvetanjem vec sta ce se desiti ako se vrate u vegetaciju
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.381
2.598
Malo je to kasno za revegetiranje.Guraj pod lampom dok nebude 5 do 12..i jbg.Nisi ni prvi ni zadnji koji je pobrao ranije.