Vegetacija i cvetanje - Outdoor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
30.05.2011
43
6
0
43
PowerSeed je napisao(la):
budo, kakvo je sad to pitanje... ne, hesi je smisljen da se kreteni navuku i bace pare za nesto sto nicemu ne sluzi... sto se tice %, odradi isti strain, jednu sa a drugu bez pa kad skines izmeri i javi nam
misli da hesi nije bacanje para hesy pawerzyene je odlican adetiv za cvjetanje i odlicno radi sa hesi powerom i nemislim da ga budale korisite posto sam onda JE BUDALA I COVJEK KOJI U AMSTERDAMU KORISTI HESI I BELIKE TEGLE OD 70 LITARA PO BILJCI STO E KOSI SA SVIM PRAVILIMA KOJE SE VIDE NA OVOM FORUM GDJE SE GOVORI O MAX 15 LITARSKIM TEGLAMA ALI ZATO HEAD KOJI DOBIJES SA ONIM SMJESNIM PERLITOM KAD USPOREDIM HEAD KOJI DOBIJES SA HESSIJEM OCITO JE DA NA KRAJU ISPADA DA JE KRETEN KOJI GOVORI O HESII GNOJIVIMA A NEMA SA NJIMA ISKUSTVA, SVAKA BILJA KOJA IMA 6PAR LISTOVA CE TI PROCVJETATI JES SA SESTIM PAROM LISTOVA KORJEN JE FORMIRAN SAMO STO CES DOBITI JAKO MALI UROD
 
29.09.2008
10
2
3
www.odmorise.com
imam pitanje , biljka živi u saksiji , na terasi i uživa samo popodnevno sunce, i umesto očekivanog cvetanja počeli su se sušiti donji veliki listovi . Šta se to dešava sa njom i kako to da zaustavim ? ...hvala unapred i pozdrav
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
prvo, uz ovakvo pitanje potrebna je fotka i detaljniji opis uslova u kojima je, nije dovoljno samo u saksiji je, na terasi i ima popodnevno sunce... drugo, to je malo direktnog sunca, to je u startu jasno, al ne mora biti iskljucivi uzrok toj pojavi
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
fotka je tu, al bice da si zaboravio ovaj detalja ("detaljniji opis uslova u kojima je...")
kolika je posuda, koliko je stara, koja je zemlja, koliko zalivas i kakvom vodom, da li meris ph, da li djubris, koliko cesto, koja kolicina, cime... generalno gledajuci i na prvi pogled, nista strasno ako pozuti koji donji fan list, al sta si se stisao sa opisom uslova, ne kontam
 
29.09.2008
10
2
3
www.odmorise.com
zalivam je svako veče , a na suncu je od podneva pa sve do zalaska , kad je bila izuzetno mala stukao je grad (led) ali se nekim čudom izvukla . U saksiji u kojoj raste pre je bila lavanda , a keva je tu zemlju prihranila , a keva je profi što se uzgoja cveća tiče no ipak je ne mogu pitati za savet. Saksija je duboka oko 30tak cm .
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname

s0va

Aktivan Član
17.01.2013
332
315
63
32
Ne zalivaj svaki dan, cekaj da se zemlja osusi i onda zalij.
 
29.09.2008
10
2
3
www.odmorise.com
veruj mi da je zemlja svako veče suva , sunce prži


Jedan moj prijatelj , osudjivani uzgajivač , mi je preporučio za prihranu golubija govna razblažena sa vodom u flaši pa zatim ostavljena na suncu da uzavre ali ja se nekako bojim da je ne spržim sa tim sranjem
 

DrOrange

Aktivan Član
23.06.2013
87
807
83
Zasto ne koristis Plantelu, em jeftina em je svi koriste i provjerena je. Koliko L je ta saksija?
 

DrOrange

Aktivan Član
23.06.2013
87
807
83
Plantela ti je tecno gnojivo, imas i za vegetaciju i za cvjetanje. Skoro svi sa foruma je koriste i pokazala se odlicnom.
 

Samuraj u čizmama

Aktivan Član
03.10.2012
302
467
63
Poz.ja se nebi igrao sa time što ti je frend savjetovao,a i sam si dao odgovor,drži se provjereni stvari,i nije da ti solim pamet netrebaš naglašavat gdje ti je kompa bio to nije nikakvo mjerilo a možda stvarno nisi imo sa kime podjelit infor,pazi kome što prićaš i koga što pitaš. :vb_wave:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: el_wutrinjo

crobigg

Aktivan Član
01.12.2011
91
27
18
35
Nemoj govna golublja stavljat spržit ćeš ju. Stavi plantelu ili nemoj. Inaće biljci nije ništa, samo pusti da raste, zaljevaj dok se zemlja ohladi ili drži vodu vani nek budu približne temperature protivnom uzrukuješ šok. Predlažem zaljevanje navećer sat dva nakon zalaska sunca i kad biljka spusti listove. Poz
 
18.06.2013
1
1
0
pozdrav ekipa! potrebna mi je hitna pomoć u vezi cvjetanja.. ovo mi je prvi uzgoj vani. zasadio sam u 4. mjesecu, ali neznam koja je vrsta. sad sam nakon tjedan i pol prvi put isao do biljke(nisam mogao češće zbog posla) i imam šta vidjeti.. biljka ima oko 180 cm i na zadnjih 30-40 cm pri vrhu je sve puno malih bobica i cvjetića promjera cca 2mm.. jesu li to muški vrhovi i dali ih treba odstraniti sad?? imam par slika pa cu ih uplodati.. zahvaljujem unaprijed! 2013-08-02 18.21.54.jpg 2013-08-02 18.17.59.jpg


2013-08-02 18.22.34.jpg evo slike cijele biljke..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname
18.06.2013
1
1
0
samo mužjak ili i mužjak i ženka, pa se ženski vrhovi kasnije pojavljuju? jer sam pročitao članak da ih je večina i jedno i drugo.. samo da se muški vrhovi koji se ranije pojavljuju skidaju dole..