Vegetacija i cvetanje - Outdoor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
25.02.2015
102
89
28
požarevac
Hvala na brzom odgovoru PowerSeed, nerviram se da nešto ne uveren 3 noć ne spavam kako treba,malo,malo pa u pola noći bacim pogled da vidim u kom je stanju :)
 
10.04.2015
3
9
3
34
Pozdrav svima, imam jedno pitanje. Pre mesec i 20 dana sam odneo biljku na sajt i jedna biljka super raste sve je dobro a druga biljka je ostala bukvalno kakvu sam je posadio znaci ni mrdnula nije e sad u cemu je tu problem sta ne valja sa njom?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: aezakmi

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
ocekujes da na osnovu tvog opisa neko to zna. jedna rasate a druga ne raste i to je sve od informacija koje si dao, naravno bez fotke. ajd malo razmisli na osnovu cega da ti neko nesto kaze kad moze biti masa razloga
 
10.04.2015
3
9
3
34
pa pazi kako sam je presadio mozda je 1 milimetar narasla eto tako a druga raste nenormalno pa ne znam sto je to tako ..
 
Poslednja izmena od urednika:

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
pa pazi ti, ali ja niti vidim biljke, niti znam u kojim su uslovima, u kojoj zemlji, koliko osuncane... kontas ti sta ja tebi gore napisao uopste ili mislis da si pomogao sa tom informacijom od 1 milimetar
 
10.04.2015
3
9
3
34
pa pazi imaju minimum 10 sati sunca na dan, redovno su zalivene na svakih 3-4 dana, sorte su nebitne neka moja koju sam imao tako da domaja, zemlja pomesan humus sa obicnom , ne znam sta jos da ti kazem to za fotke to ce biti teze sjeban mi fon.





* * *
ne treba citat kada odgovaras odmah nakon posta
pwrsd
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
ajd probaj da pogodis. ako sam ja zasadio 20.03. a ti ces 10.06. oce li biti razlike na kraju, pod uslovom da doteramo do kraja i ti i ja ;)
 
19.04.2015
21
22
8
43
Ova biljcica je nikla posto sam ne proklijalu semenku bacila u vrt medju jagode,onako cisto da vidim sta ce se desiti. To je bilo krajem aprila i nisam obracala paznju,uopste do veceras.Iznenadila sam se prijatno kada sam ugledala ovo...
Zao mi je sto par minuta pre nisam napravila fotku,videli biste tri velika puza koja su bili na samo par centimetara od nje (pojeli bi je veceras 100%).
Moze li biti sta od ove cure?
Pola dana je direktno na suncu (do 15h) posle je u hladovini.
IMAG0229.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:
19.04.2015
21
22
8
43
Primetila sam da joj okolne biljke (jagode) dosta prave hladovinu (trenutno),a dosta su joj i blizu.
Koliko vremena,od prilike,joj je potrebno da preraste jagode i da li je potrebno presaditi je na neku prikladniju razdaljinu?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
ako imas bolje mesto seli je. a jagode ce brzo da presisa :) ako bas smeta koji list od jagoda secni i razmisli jer to tu dobro mesto i kako ce sve izgledati kad biljka predje metar i po u visinu
 
19.04.2015
21
22
8
43
E da,ovo i nije bas dobro mesto:( ali,nesto se plasim da je sada nosim negde drugde jer mi je jedan sajt vec neko otkrio i bukvalno pogazio tri feminizirane white gold od white label-a.
Resila sam da je ostavim ovde pa sta bude.Inace ova biljcica je iz paketa tako da nemam pojma o kojoj sorti je rec.
PowerSeed,kada kazes da ce brzo presisati jagode... Meni sve ovo deluje nekako presporo jer je semenka posadjena jos krajem aprila.
 

brusvejnovsobar

Aktivan Član
04.04.2015
60
371
53
119
Da li ima itko upućen u neemovo ulje?

Ja ga trenutno imam i čitam kako je prirodni "pesticid".
Nije pesticid pošto ne djeluje štetno na kukce već ih odbija miris i okus.
Uz to piše da je koristan protiv plijesni /budj/ i da se može mješati sa ostalim eteričnim uljima.

Receptura:
"U bocu s raspršivačem stavite 2 l vode, 1 veliku žlice ulja nima i 2 ml eteričnog ulja lavandina. Dobro protresite i prskajte po biljkama. Tijekom prskanja, često protresite sadržaj boce kako se ulje i voda ne bi razdvojili."

Zanima me je li to dobra stvar za period cvjetanja kada počmu kiše, npr: padne kiša i izađe sunce, doći i protresti hedove i lagano špricnuti? Naravno ako je tko koristio.
 
28.05.2015
8
0
1
46
imam arijan haze 1,church,super critical,moby dick jel zna ko kad pocinju sa cvjetanjem
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
Hahaha tebe zanima kada prestaju sa cvjetanjem ;) a pocimaju manje vise svi u isto vrijeme.
AH1 krajem 10-og do polovice 11-tog mjeseca ako je od GHS-a
church,super critical,moby dick..krace za mjesec dana :)