Ventilacija

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
16.02.2014
1
0
0
Pozdrav,

Posto sam novi imam pitanje za vent, citao soam okolo postove al opet najbolje pitat. Na box 1mx1mx1,5m (bez cooltube, hps od 400w s reflektorom) da li su dovoljna 2 vent protocnosti 185 kubičnih metara/h (jedan kao ulaz, jedan kao izlaz)? Koristio bih VKO125, s oscilirajucim vent mozda i 2. Molim pomoc, hvala.
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Ni bok ni ko te hebe,registracija pa pljas tema bez pardona....na forumu ima 1000 pitanja i isto toliko odgovora na temu ventova i svega ostalog....a ako ti se i neda čitati u već postoječoj temi pitaj tako nešto,molim procitati pravila foruma,sad ti ide 10 kaznenih,simbolićno...ćisto da ako želi biti dio ove ekipe ovdje shvatiš da nemore to tako.
Dobrodošao
 
07.06.2015
1
1
3
46
Ni bok ni ko te hebe,registracija pa pljas tema bez pardona....na forumu ima 1000 pitanja i isto toliko odgovora na temu ventova i svega ostalog....a ako ti se i neda čitati u već postoječoj temi pitaj tako nešto,molim procitati pravila foruma,sad ti ide 10 kaznenih,simbolićno...ćisto da ako želi biti dio ove ekipe ovdje shvatiš da nemore to tako.
Dobrodošao
Tebi ne valja ta gandjica sto siljis buraz. Samo napadas raju. Daj covjeku link i pusti ga da se zabavlja...ili nemoj nista ....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: DevilFourTwenty
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.