Vjecna paranoja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
01.06.2013
0
0
0
Do sad sam pusio nekih 5 puta u zivotu i svaki put me prati neki strah da ce me murija skuzit ili starci, uglavnom da ce se nes lose desit.. Ima i onih 15min kad mi je brutalno, smijalica i samo chill.
Jel to ko neki bed trip ili sta?
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
pročitaj pravilnik,molim te,kako bi se upoznao sa forumom...postoje već ovakve teme,nema potrebe otvarati novu..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: maSe

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
Svaki put, il jedanput godisnje, nebitno, teme postoje..ljudi su pricali o tome i dobili savjete..meni osobno su paranoje manje ako zapalin uvecer..kad padne mrak..i kad san u dobrom drustvu na sigurnom.. Tebe zestoko opere paranoja jer vjerojatno o njoj razmisljas i prije same paljbe..o starcima, pandurima i itd..opusti se sta vise mozes prije nego sta zapalis..stvori si ugodnu atmosferu..Ako ti i tad bude lose, prestani na neko vrime ili smanji dozu..bitno je naci svoju mjeru..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: maSe

caspe

Aktivan Član
23.01.2012
558
6.797
233
34
paranoja šta je to ahahahah prije bi se znalo dogodit, zadnjih par godina rijetko... i to iskljucivo radi settinga ne radi trave
najbitnije da si u ugodnom okruženju i ugodnom društvu ili sam u svoja cetri zida, po mogucnosti rijesit sam sa sobom sve problem koje imaš, a ne da poslije glava gori od misli
 
  • Sviđa mi se
Reactions: maSe

rKj420

2rep❤️
Poznanik Foruma
07.04.2013
1.375
6.806
258
Morocco
vremenom ce ti paranoja biti manja,ti si sad u tripu da te ne sklepaju zandari,matorci itd.kad varis sa ekipom napolju nadjite dobar stek,gde ne moze mnogo ljudi da vas namirise i gde imate preglednost veliku i na vreme mozete da uocite interventnu,prasinare itd...gledaj oko sebe,budi oprezan i nece se nista desiti i ne dozvoli da te paranoja savlada,kontrolisi ti nju.kad se uhodas ici ces ulicom sa blantom od jagode i dimiti ko da je obicna cigara bez paranoje :D
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Sve zavisi od psiholoskog profila svakog pojedinca.
Imamo osobe koje su u stanju upasti u stanicu javne bezbijednosti i zapaliti u cekaonici, pa imamo ubice, teroriste, kriminalce svih profila.., kojima je apsolutno nepoznat pojam "paranoja", dok sa druge strane imamo veoma plahe osobe, bojazljive, stidljive, povucene, nepovjerljive itd., a kojima trava jos vise naglasi sve te "strahove" i tu nema pomoci.
Znaci, ako zapalis 5 puta i svih 5 ti je situacija bila losa, onda definitivno trava nije za tebe. Slicno je i sa alkoholom. Ima osoba koje popiju 2-3 casice rakije i bude im jako lose; vrtoglavica, mucnina, malaksalost.., jednostavno ne mogu podnijeti te supstance.

Probas nesto, vidis da ti je od toga lose, prestanes s tim. Zasto forsirati? - Zbog raje?
Ako ti ne pase, onda ti ne pase. Poput tijesnih cipela, nemoj ih obuvati i sve ok.
 

MornarPopaj

Aktivan Član
14.04.2013
110
55
28
ja se nisam nikad paranoiso kad sam naduvan, kolko se secam :D
valjda kako nikad ni pre paljenja 'ksne, ni posle ne mislim o tome dali ce me starci, murija ili bilo ko drugi skontati, jednostavno me nije briga za to, tako da paranoje nema :D
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
tek si poceo pusit, moze se desit da kod nekog ima takvih posljedica zbog dubljih psihickih ili emocinalnih blokada ... kad se oslobodis onoga sto te koci moci ces se opustiti i uzivati u vutri kako treba ...
papa romeo ti je objasnio djelomicno ali nemora bit da nije za tebe zato jer ti ne pase, mozda prolazis kroz neko zivotno razdoblje di se ocekuje nesto od tebe ili imas premalo slobode ili sta ja znam... moras se osloboditi svega toga, pogotovo onoga : ajme, ko zna sta sad ona/on misle ili ce misliti o meni! mozes prestat na neko vrijeme i srediti glavu i zivot ( preporucio bi meditiranje ) i onda pocnes pusit i nema problema... a mozes i ne pusit ako mislis da to nije za tebe :)


peace out !
 
  • Sviđa mi se
Reactions: doomer