Vozdrica...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bosnafaria

Aktivan Član
14.06.2013
73
92
18
Pozdrav svima, ma koliko vas ima...

Godina 35+, pos'o, žena, djeca, računi, frustracije, roštilji, filmovi, grtalica i tako to. Počelo se pušiti prve godine rata kod nas, tamo negdje krajem '92, kao vrlo mlad i poletan. Mada, i sada se osjećam mlad i malo manje poletan :ridinghorse:

I tako to traje, doduše malo manje sada, pošto u ovoj mojoj vukojebini od grada ne možeš nabaviti ništa bolje od "smrdljivog albanca", ubojice dobrog raspoloženja i headkillera, čiji smrad ne možeš izbaciti z stana 24 sata.
Žena ne konzumira, niti je kad konzumirala, ali na moju sreću nikad nije imala problem što sam ja ganjaroller, i to me tako veseli.

Za ovaj predivni, uberkvalitetni, nadasve fantastični sajt sam davno čuo i posjećivao, a u zadnjih mjesec dana intenzivno čitao i gledao umijeća ljudi koji od male sjemenčice naprave predivan top, pa sam odlučio i ja kao fol nešto posaditi. Upravo klepam box neki, pa se nadam da ću možda nešto i poslikati i opisati ako uspijem. Imam želju uzgojiti u prvom grow-u biljčicu barem da mogu jedan zapaliti.

Do tada, budite mi svi dobro nadimljeni i pozdravljeni :smoke18:
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
51
too majstore samo rokaj !! :D pomalo i strpljivo i sve se da napravit , pa ces vidit kako bude fino na kraju :)
:signs046:
 

Bosnafaria

Aktivan Član
14.06.2013
73
92
18
VenloNL je napisao(la):
Dobro došao na forum Bosnafaria...

"Žena ne konzumira, niti je kad konzumirala, ali na moju sreću nikad nije imala problem što sam ja ganjaroller, i to me tako veseli."

Predivna rečenica :)
Zaboravio sam reći da se ne ljuti ni što krećem u ovaj projekt, šta šta više umire od smijeha kad vidi da nešto prtljam sa alatom, pošto nisam baš neki Bob graditelj, a pošto sam završio tehničke škole, ni botanika mi nije baš nešto ne ide od ruke :rofl:
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.391
2.598
Ajmo Bosna...sto prije sklopi box i adio dileri.Pozdravi zenu...jbg bez zeninog blagoslova nema nista od toga;)
 

Naduvani_Zeko

Aktivan Član
04.07.2012
65
27
18
40
iza coska
Bosnafaria je napisao(la):
Zaboravio sam reći da se ne ljuti ni što krećem u ovaj projekt, šta šta više umire od smijeha kad vidi da nešto prtljam sa alatom, pošto nisam baš neki Bob graditelj, a pošto sam završio tehničke škole, ni botanika mi nije baš nešto ne ide od ruke :rofl:
Prvo dobro doso.
Mojoj se ispocetka nije svidjelo,medjutim kad sam dosta saznao o biljkama i primjenio na njene i kad su se oporavile.Pocela se o box vise brinuti nego ja .
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Naduvani_Zeko

Jesse Pinkman

Aktivan Član
19.06.2013
80
95
0
post od srca...nema sta... :respect:
ja kad bi svojoj rekao da growam mislim da bi se istog trena mrtva srusila ispred mene. a zapalit oce i ona...