Vredi brati ili ne?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Zlochika

Aktivan Član
26.08.2016
309
796
93
Pozdrav svima na forumu,
ja apsolutni newbee imam pitanje za širi auditorijum...

Na njivi, ali baš na njivama daleko... daleeeeko od sela, u manjim žbunovima raste nešto samoniklo
Njiva1.jpg

Njiva2.jpg


Sve je u prirodnom okruženju, očigledno da nije sađeno - jer niko nije počupao muške.

Vredi brati ili ne?

A pitanje je, pošto su sve oprašene i headovi su puni semenki, da li je nešto u njima ostalo i za uživanje?
 
Poslednja izmena od urednika:

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
ja bih ti mozhda i odgovorila ( ok..vjerojatno bih ti odgovorila )... kada bi mogla otvoriti sliku..a da pritom ne moram ukucavati svoj gmail.

btw. shto raste ? samoniklo ..ali shto?? kod mene npr. rastu samonikle shparuge..
 

klada1115

Aktivan Član
09.05.2015
298
267
63
Probaj sam...uzmi malo i osuši i vidjeti ces jel sta dere...al vjerojatno konoplja industrijska
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Gajba

Zlochika

Aktivan Član
26.08.2016
309
796
93
Ma probao bih ja, ali outdoor još uvek nije za branje... zeleno još... treba sačekati do kraja septembra ili sredine oktobra...
Ali tu su svuda okolo kukuruzi i žito, teška posla da je neko tu sejao industrijalku, to je odmah pored reke - plodna zemlja.
Ovo što sam slikao je na međi između dve njive, a ima i odmah pored kolskog puta, u nekim koprivama i sl.
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
Pozdrav svima na forumu,
ja apsolutni newbee imam pitanje za širi auditorijum...

Na njivi, ali baš na njivama daleko... daleeeeko od sela, u manjim žbunovima raste nešto samonikloSve je u prirodnom okruženju, očigledno da nije sađeno - jer niko nije počupao muške.

Vredi brati ili ne?

A pitanje je, pošto su sve oprašene i headovi su puni semenki, da li je nešto u njima ostalo i za uživanje?

prije ove kulture se sadjena na tom mjestu industrijalka, i sjeme je palo i niklo, a oni promjenili kulturu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: scriptor

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Poslednja izmena:

H2O888

Poznanici Foruma
Banovan
Poznanik Foruma
27.12.2011
1.546
3.338
188
meni to ne lici na industrijsku vec na oprasenu sativcugu,to je netko posadi i prepusti prirodi:sun2:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: person76

xcx

Aktivan Član
07.05.2015
433
380
113
Ako ubere i proba i još tu objavi....onda je po meni zaslužio doživotni ban ;)
Ljudi...ne dirajte tuđe biljke ma kakve one bile.
Nije neka fora ;)

Industrijska je, kaže i sam da posvuda raste, vjerojatno samoniklo ili kako bi kolega rekao, jel divlje ili konoplja:)
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
vidim da vas panika lupa no da pojasnim, područje slavonije u hrvatskoj i s druge strane mađarske široko područje i daleko prema sjeveru je već nekoliko godina pod nasadima industrijske konoplje, kad se kultura promjeni rubni dijelovi polja se ne izoru uvijek svuda do kraja i sjemenke niknu...nije to ničije specijalno, i po zakonu u RH je ilegalno također ako nemaš dozvolu za sadnju ili neki oblik hendlanja s time...mislim da ako proba neće biti nikakva krađa...
uz jako puno kilometara ceste uz koje se nalaze poljane se to nalazi, samo smireno...:vutra:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri and xcx

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Ok.Bio sam ja na nasadu ind. konoplje od nekih 15 hektara ako ne i vise.Sve jasno sto si napisao ali sam mu napisao u slucaju da je neciji rad.Ako se netko mucio sa biljkama onda stvarno nije u redu uzimati.:thumb:
 

Rope73

Form
Poznanik Foruma
02.06.2015
591
4.662
163
51
A mozda je neko vidio Tebe kako se sunjas daaaaaaaaanima oko njih, slikas... pa ih nije vise obilazio i muski ostali pa sad orgije.

I sad se neko javi... "Moje je to" , a ti :murija:...

Edit: Sad si me toliko naljutio da bih te banovao i nogama i rukama.
 
19.04.2016
95
67
18
WHAAAAAT THE FUCK!!! :udarac::udarac::udarac:
Zbog cega bi se covek banovao! ako pita shta je to i dali valja ako ima semneke!!!
Naravno da se iz aviona vidi ocigledno da je idustrijalka, znam tu gamad na prvi pogled!!!
ima je kod mene na tone cak sam vec pominjao u jednoj temi.... kako mi upropashtava svaki normalan
growerski poduhvat bash zbog tone mushkih biljaka koje se josh iz doba Tita same oprashuju i rasadjuju!!!
policija uopshte ni ne obraca paznju na njih jer se vec godinama zna da raste i da onoj stvari ne vredi!!!!

@Zlochika druze ako hocesh ti probaj ali nema tu leba od nje!!! VERUJ MI!
jedino bi mozda moglo da se proba da se napravi ulje
ili ko ima zivaca da uzme sito i proba neki hasis da iztamburaiz nje pa da nam javi shta je bilo!!!
recimo ja cu sigurno ove godine probati i jedno i drugo cisto sebi da ubijem svaku pomisao na nju
i da za sigurno kazem da nevredi se zezati preterano sa tim!

a inace ind konoplja sadrzi tako malo procenat thc/a od prilike o,o3 ili o,3
sad neshto nisam bash siguran oko te jedne nule ali jako malo
i isto negde mi u glavi zvoni podatak da ako ind konoplja raste godinama sama
postoi mogucnost da tezi prema tome da povrati svoj prvobitni procenat thc/a
jer je ind konoplja stvorena namenski sa tako malim procentom istog tog nama dragog thc/a

JBT al sam se raspricao (kako volem dobru sativu pa to je S T Rashno)

:joint2::let::joint2:
 

Triptank

Krvave Bjeloočnice
13.05.2015
659
1.561
163
Trichome City
A možda vlasnik biljana ima profil na vutri i upravo gleda fotke na forumu pa odluči da te sačeka i zaskoči :sesir:

To bi bila idealna kazna. Ako je pušljivo, nemoj sve pobrat, pusti bar jednu biljku onom ko ih je posadio da se može smirit od šoka kad vidi da je opljačkan. :joint2:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sll and Blader
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.