Vredi brati ili ne?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Greenland

. . . majstor svih zanata . . .
11.01.2016
339
1.517
143
Greenland-a
Ju ju ju, ja bih ovu temu stavio pod katanac.
Svako ko misli da treba da unisti tudj rad, dal majke prirode ili covekov, ne zasluzuje da bude clan ovog foruma. Jednog dana ce vama neko provaliti sajt, ko zna sta moze da se desi. Od pandura do ocerupane biljke...
 

Greenland

. . . majstor svih zanata . . .
11.01.2016
339
1.517
143
Greenland-a
To majke prirode se odnosi na ono sto je napisao da je godinama na tom mestu, pa da nije seme od prosle samoniklo.
Ovo "boldano" ne razumem.
 

xcx

Aktivan Član
07.05.2015
433
380
113
Znači ako tu raste svake sezone(a nije čovjek zasadio) ne smije brati?
Boldano je boldano
 

Greenland

. . . majstor svih zanata . . .
11.01.2016
339
1.517
143
Greenland-a
Nije rec u tome dal sme ili ne sme, nego da li je to u redu ili ne.
Zao mi je ne znam sta znaci...


I kako ce on znati da li je covek zasadio ili ne? Spamujemo za dzaba, svakako ce uraditi kako zeli.
 

Gaf

07.01.2016
343
225
43
46
Dali vredi to brat, pa najbolje ces znati, uzmi 20 velikih sjemenki, druge g.iskopaj 20 rupa, obavezno da budu metar sa metar, 2 metra duboke, ispuni ih sa kvalitetnom zemljom, kupi od cane, hesia ili tako neku paletu brendiranih gnojiva, ph, ec metar pod obavezno, imas jos ovih malo skupljih stvari koje bi ti mozda trebale, pa i njih kupi, i jednostavno druge godine nam javi kako(industrija)radi.Malo ces se istrositi i namuciti, ali ces bar znat kaj te zanima, ja mislim da sam ti sve reko, ali mozda se kolege sjete jos necega pa nek dodaju?:crazyd:
 

Jack's Ice

Aktivan Član
07.08.2014
46
336
53
citam i ne vjerujem :(
kako itko moze savjetovati nekome drugome da otme/uzme/opljacka nesto sto nije njegovo i da je to ok?
nebitno jel biljka industrijalka ili ne, nije njegova, ako ce je pobrat, nek to napravi, ali da mu netko to ide predlagati, a i sam radi, pogotovo outdoor mi stvarno nije jasno :(
da je 'naisao' na vase biljke, jel bi mu isto savjetovali da svakako proba, pobere sve, ali ostavi za frulu i slicne pametne ideje?
oteto - prokleto :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sensi Star

Triptank

Krvave Bjeloočnice
13.05.2015
659
1.561
163
Trichome City
Kao prvo, čovjek je planirao pobrati ako se može pušit, tako da ovo što ljudi pričaju u stilu - ne diraj ako nije tvoje- sigurno neće utjecat na njegovu odluku. Ja sam bar pokušao u čovjeku probudit malo savjesti, da pusti onom ko ih je posadio jednu biljku da se čovjek može smirit.
 

Jack's Ice

Aktivan Član
07.08.2014
46
336
53
znam, ali ukrasti 90% biljaka ili ukrasti 100% biljaka, ne mijenja cinjenicu da si u oba slucaja lopov. Mislim, nebitno, ionako ce on napraviti sto hoce, ali barem na ovom forumu se ne bi nadao da ga netko u tome ohrabruje. Jel bi isti savjet dao nekome da je nasao tvoje biljke i zasto ne? :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sensi Star

Triptank

Krvave Bjeloočnice
13.05.2015
659
1.561
163
Trichome City
Pa naravno, u tom slučaju htio bi da mi pusti bar jednu biljku da se tješim. Ti bi radije da ti pobere sve ili da ti pusti nešto?
 

Jack's Ice

Aktivan Član
07.08.2014
46
336
53
jbte, jesi ti u HDZ-u? :D
to nije neki izbor, ima mogucnost i ne ukrasti nista, zar ne? ako je u redu krasti necije biljke, onda je ok i krasti opcenito, da ja dodjem sad i 'nadjem' tvoj auto i ostavim ti mirisni bor s retrovizora to bi bilo ok? ili da ti 'nadjem' stan i ostavim otirac? Ako nije njegovo, a nije, nema je sta dirati i to je jedini savjet koji bi dao svakome u takvoj situaciji. Pa ako ce me poslusati ok, ako nece, njegova stvar, ali mu nikad ne bi preporucio da ju uopce dira zbog nikakog razloga.
kuzim sta zelis reci, ali postoji i opcija da ostavi nesto sto nije njegovo, zasto bi izbor bio samo obrati sve ili obrati sve osim jedne biljke?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sll and Sensi Star

xcx

Aktivan Član
07.05.2015
433
380
113
Sve je već napisano, pokretača teme nema a vi i dalje...

vidim da vas panika lupa no da pojasnim, područje slavonije u hrvatskoj i s druge strane mađarske široko područje i daleko prema sjeveru je već nekoliko godina pod nasadima industrijske konoplje, kad se kultura promjeni rubni dijelovi polja se ne izoru uvijek svuda do kraja i sjemenke niknu...nije to ničije specijalno, i po zakonu u RH je ilegalno također ako nemaš dozvolu za sadnju ili neki oblik hendlanja s time...mislim da ako proba neće biti nikakva krađa...
uz jako puno kilometara ceste uz koje se nalaze poljane se to nalazi, samo smireno...

Ok.Bio sam ja na nasadu ind. konoplje od nekih 15 hektara ako ne i vise.Sve jasno sto si napisao ali sam mu napisao u slucaju da je neciji rad.Ako se netko mucio sa biljkama onda stvarno nije u redu uzimati.:thumb:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.