Vrijeme prolazi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Immortal Bitch

Aktivan Član
15.04.2018
159
536
93
Vrijeme prolazi da, neznam cemu pisem ovo ali opralo me.Gledam kako su clanovi na forumu sve stariji godinama i kako nam se svima ponasanje mjenja.Dobro ja sam na novom profilu al vi stari me znate i razumijete vjerovatno o cem pricam.Doslovno preko foruma dozivljavam u hipu kako svi starimo i svi cemo nestat, ostat ce samo price i teme kao na ovom forumu.
Mozda kad prodemo sve paterne i dodemo na izvor bit cem osvi skupa, ali koliko zivota prozivit jos do tada?Iako vrijeme ne postoji mi starimo,tj. nase tijelo.Nestat cemo u nesto drugo da bi opet postojali, moja definicja je drukcija nego od mase, ja sam nesto drugo skuzio, malo izgorio od halucinogenika al sam dobio sto sam trazio.
I opet kako vrijeme nestaje sve sa njim i prestaje,iako ni nije tu mi smo dio njega.
Ne znam da li itko od vas ima takve emocije kad dode na forumu i vidi sve te postove i ponekad se sjetis kad si imoi beef sa nekim il se nekom pomogo il neko tebi, tako mene opere.SJetim se svaceg pa onda vidim sve to par godina poslje,i dalje smo svi tu i borim ose sa zivotom i borim ose za vutru.Neka nema nas svijet, balkan vutra jedini racionalan pokret u danasnjici.Svi smo za lijek i za uzivanje bez opasnosti, to je u sustini kanabis.Svi ostali nek se nose,onaj tko en razumije boli me ona stvar.Ono primalno u nama je razlog zasto smo tu, sve ostalo je lazno pa tako i vrijeme, stoga vjerujte da poslej jednog zivota dolaze drugi sve dok ne dodes do kraja.
p.s.previse se drogiram u zadnje vrijeme imam filing kao da cu si naudit, i poco sam pit ko nespasen, stoga makar ako se nesto i desi, koju rijec da podjelim nek ostane kao skripta.Nije bitno sta radis u zivotu n idokle ces,jednom si u jednoj fazi za cas u drugoj, kad to shvatis nista ti zapravo vise ni nece bit bitno.
izgoretina out.
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Ti si izgleda promašio smisao života, ali svakako želim ti sve najbolje, i ne tripaj se toliko, budi pozitivan bem ga ja..
A i sama smisao života nije da živimo vječno, već da napravimo nešto što će živjeti vječno, tak da keep it easy
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dulelfc

Immortal Bitch

Aktivan Član
15.04.2018
159
536
93
Po meni je bas suprotno, tko ne misli kao ja nema smislen zivot.Ostavstina preko sjemena ili materijalizma niej ono cem ja uopce tezim.SVako ima svoj smisao, njemozes ga promasit.Iako svatko misli da zna najvise,nekolicina je onih koji zaista nesto znaju.
 
13.03.2018
70
185
33
31
Kazes prvo vrijeme prolazi, posli, da vrijeme ne postoji :eek: daj se odluci onda :D
Mozes ti piti i pusiti kolko oces ali i dalje nista nece imat smisla osim mozda neceg cemu pridodas smisao. Jebiga, ograniceni smo, prvo vidom od 400 do 700 nm, zatim rasponom zvuka, osjetom topline itd itd.
Al staces..moj motto je zivi i pusti druge da zive :) Smisao necu nac nikad niti ga trazim. Preostaje mi egzistirati jos kolko mi dopusti. A masa je samo iluzija :D nemoj da ja pocnem o svojim idejama :D
 

prosto oko

Ne znam i ne zanima me.
31.10.2016
214
629
93
45
Kucha
Pohvatali ste krivo, bar mi se cini. Nema razuma kod immortal. Niti ga trazi. Osjećaj, mistika, poezija.zivota. Koja moze biti i morbidna. Jebiga. I mozda je to blize stvarnosti od vaseg raciinaliziranja
@Immortal Bitch nemoj zamjeriti sto se ubacujem ovako
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Immortal Bitch

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
previse se drogiram u zadnje vrijeme imam filing kao da cu si naudit, i poco sam pit ko nespasen
a sto brate, cemu? da bi ovo pisao? zakoci malo, promeni nesto. sam pravis svoj zivot, niko ti ga drugi nije namontirao. i onda pises vake teme da padnem u depru dok citam rano ujutro. svakom se to pitanje iz naslova namece tokom zivota i sta sad. treba svi da se samoubijemo. gledaj da zivis sad i ovde, sto bolje mozes. a ti montiras sebi pricu, bas ovu koji sad citam. ajd, ziv bio i malo pozitive nece faliti. preslusaj ceo koncert, ima bob song za tebe, wake up an live ;)
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.809
2.698
Weed California USA
Doslovno preko foruma dozivljavam u hipu kako svi starimo i svi cemo nestat, ostat ce samo price i teme kao na ovom forumu.
To je zato sto su svuda na forumu datumi i godine postova i registracija :D reci cemo Genji da sve godine prebaci na 2017 i 2018 pa nes vise znat kolko je ko star :p
ostat ce samo price i teme kao na ovom forumu.
pa to je prekrasno :) zato natipkaj nesto korisno kad mozes ili pomozi nekome ako znas. znati da netko ima koristi od tvojeg znanja kojega si nekome prenio je divno. kaj ne? jos ako taj prenese tvoje znjanje nekome drugome.... di ces bolje. zivot i je prijenos infomacija.

ali koliko zivota prozivit jos do tada?
kolko god treba :D ako je tako. a sta bi drugo radio? ako vec vjerujes u to onda se primi posla i nauci sto vise i prozivi cim vise iskustva pa nes morat ponavljat razrede hahah :)
i borim ose sa zivotom
prestani se borit i opusti se malo. nije lako al moze se trenirat po malo. sto je najgore sto se moze desit a da nisi vec iskusio?! za sto se tocno boris i sto ces onda sa time ili bez toga kad dobijes borbu npr? :D
i za uzivanje bez opasnosti
jep. i sto te sprecava da to radis? zakon? probaj bit pametniji od njih ako mozes, a i ako ne mozes, i dalje si moralno superiorniji od njih i bez griznje savijesti jer nisi nikome naskodio.
stoga vjerujte da poslej jednog zivota dolaze drugi sve dok ne dodes do kraja.
mozda da, mozda ne. ko ce ga znat. jel bitno? koja je razlika jel ima ili nema. ako ima, onda odlicno...ako nema, jos jedan razlog vise da iz ovog jedinog zivota napravis najvise sto mozes i da se zabavis po putu. ak syebes ovaj zivot pa skuzis da nema nicega poslije.... onda si se syebo, tako da je jedini logicki ishod da odzivis ovo do kraja kako treba. sama cinjenica da postojis je 1x10 na 2.5 miliuntu potenciju, da pises najmanjim fontom koji postoji, taj broj.... 10 nasih svemira ne bi bilo dovoljno da stane u red da ga ispises. Veca je sansa da na ganji rode lubenice i kokosovi orasi nego da bilo ko od nas postoji, tako da iskoristi tu sansu :D
Imas ganju koju sadis i dimis, gnojis, zaljevas...., imas ovdje ekipu kojoj je stalo do tebe, nekim vise nekima manje ali je, inace ne bi tipkali tu svi. Po meni 2 dovoljna razloga da budes sretan, a sve ostalo je bonus.
imam filing kao da cu si naudit
ajd nemoj da nisam ovo sve djaba tipko ovakav naduvan :D
 

Immortal Bitch

Aktivan Član
15.04.2018
159
536
93
Nije dzabe, jbg ja ti imam svoje faze.Nisu to nikakve krize,vec tako mi je cjeli zivot, nekad gore nekad bolje.U svemu mi je samo crnilo i depra i nema iz tog van, sta god da probam.Mnogi to ne kuze i briju no worry, be happy al eto ne kontaju s cim se ja uopce suocavam.
Meni je pun k. zivota zato tako i pisem,i ono sto mislim da sam trebo shvatit do sad i jesam, al sam platio za to.
Nisam ja neki lik koji kuka i cmizdri jer mu zivot lupio samar, jako je malo dana kad mene zivot nije samarao i dojadi ti uopce bit ziv jer vidis da se nista ne mjenja samo svi mi starimo dok ne odemo.Cemu je onda svrha?Bit dobrica i ocekivat dobru karmu za uzvrat?ili se sakrivat iza boga jer ne znas sta bi drugo...Ja ne znam uzvivat u zivotu, to je moje prosvijetljenje koliko i prokletsvo.To sto ja sadim vutru i pusim istu ko stoka meni ne daje nikakav atom srece u misli, samo me odrzava zivim, da njema nje i skratio bi muke ladno.Volim se ustat iz klreveta znajuci da ima jos sorti koej nisam probao, nisam mirisao ili duvao.Volim cinjenicu da znam uzgojit dobru vutru i onda kad odlucim izoliram se od svijeta i duvam ko demon dok ne dobijem psihozu, onda kad nestane hed valjam se i tresem ko hiltika, imam ispade bijesa i suicidalne misli nonstop, a kad se navarim dobro mi je samo bit u tom trenutku.
Stoga po tom napisanom sta ti mislis da meni ima spasa?i da neki misle da ja sam ne zelim spas to je ocito, da neki misle da foliram moguce je i to.
Ali ja znam i oni meni slicni kad dodes do neki perioda gdje te vise nemoze iznenadit ni svemirski brod, ni izvanzemljaci, ni demoni i vragovi.Doslovno sjedim u kuci pijem kafu duvam i osjetim da me neko gleda na ledima mi vrije pogled.Okrecem se pogledam i vidim demone doslovno demone.Sam se okrenem nastavim pijem kavu i cujem kako mi se smiju, meni je to vec sve postalo previse i stalno imam neke astralne izljeve i zatocenistvo u hebenom limbu koje nisam ni trazio ni htio.To je mene uzelo ja nisam to biro, stoga sam brijo da to meni duguje i da mogu to uvatit za jaja, al sam se zajebo kad sam otkrio ultimativnu istinu za sebe i vise mi nista nije bitno, kao ni ovaj zivot.Vise mi ni vutra nije ono sto je bila, jer sa miz konstantnog straha od murije izgorio u mozak,jer ja nonstop imam indoorove,imam i sad iako nemam dnevnik,panika me stipa.Imam i outdoor pa ne otvaram dnevnik, jednom ocu a mozda i necu.Prvise sam platio mentalno zdravlje da bi danas mogao uzgajat hebenu vutru, znam da lijeci i ona i njeno ulje.Al mene ocito nista ne moze izljecit, svaki lijek koji uzmem kao da hrani taj drugi dio mene.Kad izgoris na moj level onda si sluzbeno zdrav ko mamic,mozda i zdraviji,eto ako vas interesira zasto uopce pisem take pesimisticne teme, dosta sam pisao_Ower out :spliff:
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.809
2.698
Weed California USA
Ne znam sto bi ti reko kad si vec odlucio osim da se sve to moze okrenut na bolje. Vec si napisao da imas sizofreniju a i sad spominjes audiovizualne halucinacije i depru.... ne pratim sto se danas dogadja u svijetu lijekova al da mene jebe ta bolest, isprobao bi apsolutno svaku terapiju jer mislim da je bilo koji ljek koji barem donekle moze to stavit pod kontrolu bolji nego zivjet takav mracan i depresivan zivot zbog nekog fizickog errora u mozgu. Misilm na tablete. Al vec si napisao da ni doktore ne volis pa onda i pretpostavljam odgovor :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.