Vutra.org Humanitarna Akcija

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Zabljak 1992

Aktivan Član
30.01.2008
449
20
0
38
Evo i ja sad malo da pametujem oko vutra akcije...Mozda ste vec o tome i pricali.Neka vrsta humanitarne akcije npr. skupit nesto malo para donirat nekoj instituciji za rehabilitaciju narkomana ili kupit televizor i dvd i donirat djeci ometenoj u razvoju...Tako nesto cisto da ljudi znaju da ovo nismo neka zlokobna organizacija koja ceka da baci sjemenku vutre i u vase dvoriste...Ako je bilo brisite ako ne predlazite...
 

didjilidoo

Aktivan Član
09.05.2005
64
0
0
36
hehe,bolje za dobre odvjetnike nekim malim potrosacima kad padnu,neg nekom centru za prevenciju ,a i djeca su dobra,al to mi nekak nevezano malo,a ipak imamo grow reportove tu... to bi privuklo paznju.valja ako cemo paznju pozitivno iskoristit.da to usmjerimo kam trebamo da nebi bilo nest kao narkomani s labaratorijima krvavim novcem kupuju televizore organizirano il djele pare..
 

Zabljak 1992

Aktivan Član
30.01.2008
449
20
0
38
Zasto je nepovezano davat djeci?Ne mora ni bit povezano...Znate vec kad neko pokloni bilo sto u humanitarne svrhe cuje se odma,a ako ikog treba treba djecu edukovat...A ovo za posjedovanje malih kolicina je prazna prica dok god su nam takvi zakoni,a do boljih zakona jedino edukacijom naroda...
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Ma jebes to.. ajmo mi skupit para, napravit rostiljadu i dobro se napusit i nazderat.

Netko od nas sigurno zna novinara pa neka povede njega da napise smoke report za nas i pejsta to u fakin novine.. eto reklame :))
 

mr. Gucho

Aktivan Član
30.06.2006
251
17
18
35
da, baš tako, bilo bi "pranje novca" njima, ili kao, "brinu se za svoju budučnost" da se donira za institucije za narkomane, jer kao oni će brzo tamo pa si osiguravaju bolji smještaj i sl....
 

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
Dobra je ideja ali teško izvodljiva jer...
Treba skupit para za neku značajniju donaciju da bi se o tome više pročulo...
A drugo je da smo neka nevladina organizacija il tako nešto pa bi onda mogli nekako,mislim možemo i ovako al kako ćemo,mi smo samo jedna organizacija na internetu....
Ne znam,u svakom slučaju pohvale za ideju jer ako nešto ovak nemože mmožda će moć nešto na sličan kalup....
 

wu-tra

Aktivan Član
21.02.2007
240
7
0
33
elephant0r je napisao(la):
Ma jebes to.. ajmo mi skupit para, napravit rostiljadu i dobro se napusit i nazderat.

Netko od nas sigurno zna novinara pa neka povede njega da napise smoke report za nas i pejsta to u fakin novine.. eto reklame :))


ja mislim da nitko nece napisat nesto pametnije od ovog....jako dobra ideja slone....to bi vec bilo u redu :D
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Skupimo pare i organiziramo za nekog(mene) makeover i to platimo nekom fešn guru-u da sve obavi i neka tv kuća da snima, ima da postanemo mega popularni
 

mr. Gucho

Aktivan Član
30.06.2006
251
17
18
35
šandorova ideja mi se čini najprihvatljivija
da dođe on tip top, ful ozbiljak i da daje intervju, da preuzme emisiju :D
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
Nevjerujem da bi itko davao intervju jer se ipak radi o nezakonitoj radnji...a bio bi na tv-u... to da neko iz srbije da inetvju u hrvatskom ili obrnuto jedino dolazi u obzir..
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
ja nebi dao nikako za borbu protiv narkomanije jer prvo nemamo veze sa njom
nije nam nikad kriza,samo ponekad dosadno

mada bi dobro bilo plaćati nekom advokatu da brani ove sto padaju za manje količine
ali ne ovima što su uhvaćeni u prodaji
u više država naravno
bemti ovo će preć u vutra osigranje
korisno i dobro
a onaj koga izvučemo pravi roštilj za nas 6,747 :icon_mrgreen:
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
hehe, zvuči jako dobro balcan :) teoretski... samo tko bi znao ljude koji jesu bili dileri i pokvareni, a koji su samo uzgajali par biljki za sebe.
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
36
trabunjar.bloger.hr
imam ja ideju :banana:
napravimo eksperiment...
unajmimo neki prostor pozovemo ustašu i četnika
(al neke hardcore..koje će imat simbole istetovirane na čelu)
na test djelovanja thompsona na ljudsku psihu...
kupimo neke vaporajzere i kroz ventilaciju pustimo pare thc-a u čekaonicu
gdje će oboje biti snimani sat dva dok čekaju eksperiment koji je zapravo samo paravan.
ono što želimo i što ćemo vrlo vjerojatno izvuć iz svega ovog je to da
će se na početku svađat i tuć(ipak susi jedan drugome pobili obitelji)
a nakon što pare thc-a počnu djelovat umirit će se,postat manje agresivni,razvit smisao za humor i na kraju se možda sprijateljit.
u najgorem slučaju bit će preljeni da se međusobno pobiju.
(edit:i oko njih ćemo stavit hrpu oružija)

ovime ćemo poručiti narodu kako je marihuana zapravo mirotvorac i da kad bi je više ljudi konzumiralo nebi dolazilo do nasilja mržnje i ratova a samim time nebi dolazilo ni do nepotrebne smrti, siromaštva i uništenja.
također ćemo dokazat kako je thc ilegalan jedino zato što je prirodan i pristupačan i spriječava ono što je vladi u cilju.frustracije koje im trebaju da bi narodu pružili lažna obećanja i njima ga manipulirali
dakle ja bi u ovo utrošio pare...humanitarne akcije su isfurane.
osim toga puno ih je a opet sve je više onih kojima treba pomoć
očito ne djeluje.dok če ako ova akcija uspje svi bit napušeni a samim time sretni i bezbrižni.a pozitivnom energijom koja bi se širila razbili bi proročanstvo maja i svi završili u predivnim kozmičkim orgijama te se riješili vizičkog i vinuli u beskonačnost transcendentalnog apsolutno slobodni.sve zato jer smo napušili četnika i ustašu
:vomitwar::icon_mrgreen:
 

Red Weed

Aktivan Član
12.04.2008
136
8
0
36
wannabeshaman1 je napisao(la):
imam ja ideju :banana:
napravimo eksperiment...
unajmimo neki prostor pozovemo ustašu i četnika
(al neke hardcore..koje će imat simbole istetovirane na čelu)
na test djelovanja thompsona na ljudsku psihu...
kupimo neke vaporajzere i kroz ventilaciju pustimo pare thc-a u čekaonicu
gdje će oboje biti snimani sat dva dok čekaju eksperiment koji je zapravo samo paravan.
ono što želimo i što ćemo vrlo vjerojatno izvuć iz svega ovog je to da
će se na početku svađat i tuć(ipak susi jedan drugome pobili obitelji)
a nakon što pare thc-a počnu djelovat umirit će se,postat manje agresivni,razvit smisao za humor i na kraju se možda sprijateljit.
u najgorem slučaju bit će preljeni da se međusobno pobiju.
(edit:i oko njih ćemo stavit hrpu oružija)

ovime ćemo poručiti narodu kako je marihuana zapravo mirotvorac i da kad bi je više ljudi konzumiralo nebi dolazilo do nasilja mržnje i ratova a samim time nebi dolazilo ni do nepotrebne smrti, siromaštva i uništenja.
također ćemo dokazat kako je thc ilegalan jedino zato što je prirodan i pristupačan i spriječava ono što je vladi u cilju.frustracije koje im trebaju da bi narodu pružili lažna obećanja i njima ga manipulirali
dakle ja bi u ovo utrošio pare...humanitarne akcije su isfurane.
osim toga puno ih je a opet sve je više onih kojima treba pomoć
očito ne djeluje.dok če ako ova akcija uspje svi bit napušeni a samim time sretni i bezbrižni.a pozitivnom energijom koja bi se širila razbili bi proročanstvo maja i svi završili u predivnim kozmičkim orgijama te se riješili vizičkog i vinuli u beskonačnost transcendentalnog apsolutno slobodni.sve zato jer smo napušili četnika i ustašu
:vomitwar::icon_mrgreen:


Ne bih se bas slozio s tim rezultatom, jer mislim ako je netko malouman prije konzumacije THC onda je malouman i poslije. Ista stvar je s alkoholom meni alkohol sluzi da glupo gledam sve oko sebe i da glupo hodam dok kod nekih potice agresivu.
Vjerujem da je ista stvar i sa THCom jer za neke ljude jednostavno nisu droge pa ni alkohol ni THC.
pusa
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Rezultat tog pokusa
bi bio ili mrtav cetni
tzv MRTNIK

uli ubijeni ustasha
takozvan MUSTAHA
(jebga brkove je imo :D
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
dok krene thc da djeluje nestlo bi im municije i umrli bi zagrljeni :dunce:
ko je mozak otrovao tim sranjima teško ga liječi
njima terapija svaki dan 3xdnevno po gram tri godine
bilo bi sigurno imalo rezultata

weedrane pa lako bi se viđelo po količini i opremi jel za sebe ili za €ure
na primjer branimo sve do 400w pa koliko god imao biljki
znamo koliko može da ima sa toliko snage
samo da ne bude da umjesto trave lomi sijalice prije no mu upanu da bi ga branili:punch:
 

gargamel

Aktivan Član
25.11.2007
385
18
18
Zabljak 1992 je napisao(la):
Evo i ja sad malo da pametujem oko vutra akcije...Mozda ste vec o tome i pricali.Neka vrsta humanitarne akcije npr. skupit nesto malo para donirat nekoj instituciji za rehabilitaciju narkomana ili kupit televizor i dvd i donirat djeci ometenoj u razvoju...Tako nesto cisto da ljudi znaju da ovo nismo neka zlokobna organizacija koja ceka da baci sjemenku vutre i u vase dvoriste...Ako je bilo brisite ako ne predlazite...

ja sam za humanitarce ali ne ovako... promasen je cijeli smisao... zasto nebi nesto skupili/napravili/pomogli samo da se nekom pomogne? zar moramo bit lesinari i stoka i pomoc nekome samo radi vlastite reklame, uljepsavanja naseg lika i djela pred ocima javnosti? ovo je vutra.org a ne hrvatska estrada... ma puca mi kita sta debosi misle o meni... nesto se skupi, damo kome treba, kazemo to je od par ljudi s jednog foruma i to je to.. onaj kome pomognes nece pitat jel si droger i slicno, nego ce znat da si covjek, a ne *****. pa makar pusio pohane noge od ormara...

edit: nisam znao da je rijec "izmet" podlozna automatskoj cenzuri...