World Cup 2018

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

banovan240

Banned
Banovan
20.03.2012
869
2.266
163
Srbija
realno,igrali ste ceo turnir kako treba..zxa razliku od engleza koji su igrali ko *****,jednu utakmicu mozda dve kao..brazil isto ocajan,vise je sralo te neke reprezentacije nego sto su igrali kvalitetno..

a onaj ko igra sve vreme dobro,a nije brazil nego je npr hrvatska,pre zasluzuje da ide dalje..

i onaj mbape francuz klinac,sve ful odlicno igra i to..al brate poslednu utakmicu na kraju se iskurcio,pokvario utisak..odglumio debila umesto profesionalca

smara me i sto padaju ko mlade kukaju,primetio sam na ovoj vasoj utakcmici da je sudija namerno pustao neke faulove i malo grublju igru i imam utiska da je prijala obe ekipe,da su vise i jace grizli i borbeniji bili..

ovako kad stalno sviras faul,utakmica bude go *****
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
sinoć :D
::listomahanje:: ideeemoo Mandžooo
IMG_20180711_195547.jpg
a ovo jutro :D
još nemogu sebi doć' :let:
kiša se ispadala noćas,bio sinoć u masi navijača,smot'o 2 Incredible Bulka,trgnio 2 mala piva i bjež' kući pol' sata prije početka ...
druga pljugica,himne,vjera u Mandžukića :joint2:
u jednom trenutku pred kraj mi počelo srce udarat ko' ludo ::ludak::
::listomahanje:: još nemogu sebi doć'
promijenio sam i sortu :D
Northern Light
IMG_20180712_092407.jpg
::listomahanje::::listomahanje::::listomahanje::::listomahanje::::listomahanje::::listomahanje::::listomahanje::::listomahanje::::listomahanje::::listomahanje::::listomahanje::::listomahanje::::listomahanje::::listomahanje::::listomahanje::::listomahanje::
 

Čupčupava

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.07.2012
2.070
15.712
358
Ovo je spektakularan uspeh, za mene su Vatreni prvi šta god da se desi sa Francuzima, Francuzi nisu igrali 8 utakmica i tri puta po 120min na ovom takmičenju.. I to vraćanje u igru nakon primljenih golova odmah u početku igre, to je ono što krasi pobednike, svaka čast Vatreni!
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
Poslednja izmena:

Long balls Larry

Aktivan Član
20.02.2017
635
756
113
40
Jos kad bi se netko sjetio strinica stavit na klupu i nek igra samo u nuzdi, di bi nam kraj bio. Pa lik ne zna loptu dodat, ubacit da mu zivot ovisi o tom. Sad sa englezima je cijela hrpa potencijalnih akcija propalo jer lik ne zna dodat ili ubacit lptu. cim je pivaric usao evo ti koje ubacivanje i onaj gol perisic-mandzo je dosao od njega ako se dobro sjecam, a bio je jos koji put opasan. 3 puta bolji igrac od strinica. Kak to dalic ne vidi mi nije bas jasno.

Nadm se da cemo protiv francuza pobijedit, tj. satrat ih da sve bude kristalno jasno. S obzirom na hendikepe koje imamo, osobito na tom lijevom beku, stvarno jesmo bolji od svih. Igramo SP sa 10 igraca.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.