World Cup 2018

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

hejzoni

Aktivan Član
Banovan
25.02.2013
170
590
93
Barcelona
seedstockers.com
jeste primjetili kako su svi po ulicama nešto nasmijani i dobro raspoloženi (u HR) iako sezona nije baš bajna
Primijetio sam da zbog pobjede na jednoj tekmi vise ljudi izadje na ulice, nego kada treba rusiti vladu ili prosvjedovati protiv necega sto ce nam dugorocno biti bitno. Ovako, kada zavrsi ovo prvenstvo, situacija ce biti 100x gora, jer smo ipak mjesec dana zivjeli u transu. Gora za nas, ne za državu normalno.. Tu ce biti veci broj turista, HNS ce ubrati i oprati par stotina milijuna kuna, mozda i kapne para za nekakav stadion kojeg ce se vjerojatno kao i tunele 6 puta farbati... Ali koga boli *****, nek je kruha i igara (ili u ovom slucaju, samo igara jer za kruh nece biti).

Naravno, svaka cast Dalicu sto je par puta na press konferenciji spomenuo uvjete u kojima nas narod zivi, te u kojima nasi nogometasi stasaju, kao i Prosineckom koji je par puta uzivo ponovio da se sada barem necemu mozemo veseliti u ovoj sugavoj drzavi.

No, uzivajmo jos ovaj vikend dok traje... :puuuh::
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.997
34.379
2.598
hejzoni
Tema se zove

World Cup 2018


HR forum je forum na kojem se moze o politici,rusenju drzave i sl...Vutra forum nije mjesto za takve rasprave.
Nogometnim zargonom ..imas zuti kao kuca velik!

edit
Tema je nogomet !!!
Trajat ce do kraja turnira i kao svak druga tema vezana za nogomet..otici ce na groblje.
Razlog je jednostavan i predvidiv.
Dok traje ..uzivajmo :puuuh::
 
Poslednja izmena:

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
jeste primjetili kako su svi po ulicama nešto nasmijani i dobro raspoloženi (u HR) iako sezona nije baš bajna

Ja sam taj sa ulice,nasmijani :lol:
Bmk za sezonu i za ponedjeljak,prekosutra :D
Para ionako nema.Star sam pola stoljeća i prvi puta gledam repku u finalu :banana_rasta:
Danas popodne igraju Belgija i Engleska.Navijam za Belgiju ::listomahanje::
A večeras počima fešta. Bit će pive,bit će i dima a okretat će se i ražanj :lol:
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
420Florist čestitam ::listomahanje::
smiley9934:lol:
221474-71256b4e356117d9d97dd7d360fc1daa.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: lu&k
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.