World Cup 2018

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Hrvatska je druga na Svijetskom prvenstvu:)
To je uspjeh vrijedan postovanja.A Francuzi...pa imaju nogometasa koliko mi stanovnika pa su u nekim situacijama bili "mali"...jako "mali"...
Pokazali smo volju,inat i hrabrost,a hebena "tehnologija" nas shebe..ebiga...
Kako god..cestitke Francuzima,a nasima postovanje do neba:sun2:
Bravo momci:respect::respect:
 

mladji referent

Aktivan Član
06.03.2018
297
1.491
143
37
Ljudi o cemu mi pricamo. Pa i Srbija je nadrljala zbog tehnologije i sudija. Mada nisu igrali ni priblizno kao RH.Drago mi da je neka zemlja sa balkana uradila to sto ste vi. Ima pravo uvazeni kolega gore pobedila vas je afrika. Kako covece da trcimo za njima kad oni od malena beze od lavova i trce za antilopama. :)
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
i na sve to pobjedi nas afrika :D
Afrikanci igraju uzasno dobro nogomet, nije tu ništa čudno izgubiti, više je sramota kada izgubiš protiv recimo griblatara :D

I sada će se neko pronaći i reći, joj šta fali, ipak drugo misto, ovo ono, nije mi krivo što su drugu poziciju dobili, krivo mi je štu su onako blesavo igrali, izašli na teren igrati protiv francuske ko da je prijateljska utakmica, a znam, a i vi svi znate da je hr jača, isto se desilo kod belgije..
Dečki UNIŠTILI turnir, znači, gledaš belgiju kako igra, senzacija, isto kao i kod Hrvatske, i zadnja/predzadnja tekma, onaj de bruyne igrao svaki meč predobro, ta zadnja tekma, ko da je izašao na njive čuvati ovce i krave, uz to se još napušio haša, znači izgubljen bio skroz, i francuzi IM JEDVA gol zabiše.. Kod hrvata, onaj strinić, zna on igrati, ne kažem da ne zna, da ne zna, ne bi mu to bio posao jel, ali nije to tip igrača koji je na takvom levelu konstantno da dobro moze igrati tako važne mečeve.. Ne znam jel razlog bio trema/nervoza, možda čak i umor.. pa se bom tako odigralo, ali moglo je to mnogo bolje, no za mene francuzi nisu zasluženo pobjedili prortiv belgije, a niti protiv hrvatske, ko šta drugo misli, neka srola i napuši se :D
 
Poslednja izmena:

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
kad padne 6 golova to je vise nego dobra tekma... subasa kriv za zadnja dva gola, eeej breee izvan 16 i on blene!!!
samo morali ste mnogo bolje, nisu crncuzi kao ameri u basketu pa da nema nikakvih sansi.
nista mi nije jasno? trema, umor, sta li je...?
e da, bar je luka uzeo mvp.
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
Subašić je bio malo pod tremom... zato i je reagirao više umom, nego refleksom pa je par pšuta uhvačen da krivoj nozi. Ali previše ih je tiltalo to što su bili bolji, a dobili dva gola easy. I onda te još kazne sa 3-1 i onda već kreće napetost i srljanje, i greške....
 

Long balls Larry

Aktivan Član
20.02.2017
635
756
113
40
Uvijek nas pokradu i sad su nas pokrali. doklen???

:D
kad padne 6 golova to je vise nego dobra tekma... subasa kriv za zadnja dva gola, eeej breee izvan 16 i on blene!!!
samo morali ste mnogo bolje, nisu crncuzi kao ameri u basketu pa da nema nikakvih sansi.
nista mi nije jasno? trema, umor, sta li je...?
e da, bar je luka uzeo mvp.

onaj gol sta je vida bio ispred crnog i pokusao blokirat je jednostavno vida prvario subasica jer je on isao branit udarac u desno a crni je opalio lijevo. subasic tu ni kriv ni duzan. jednostavno ga je reakcija vide prevarila i mislio je da ce desno.

Ma nije uopce to, nego prvi faul za onaj slobodnjak nije bio faul uopce. to je vec prijelomni trenutak i tu smo vec dobrano osteceni. mandzin autogol je bio nesretan, a dobro je rekao netko da su stajali preblizu golu svi i da je bilo tko to dotaknuo to je vec pola gola. onda ona ruka perisica koje nije trebalo bit, a i da nije igrao nista se nebi dogodilo jer je drugi igrac pokrivao prostor di lopta ide. moglo se ne sudit to, ali ne moze se zamjerit. jednostavno nije trebao.

A golove smo uglavnom popusili jer pustamo brze i takticki zrele igrace da nam udu u 16 metara. osobito strinic. pa ono je skandalozno. tip ima igraca na 30 metara od gola i sece s njim pred gol. pa faul napravi tamo vani negdje i spasavaj to. ovi afrikanci su svi redom bar 30% brzi od nasih. tu nema filozofiranja. ako bi koglo bit opasno odmah lagani faul i daj vrijeme ovima da se vrate i postave. ma strinica ja krivim za sve :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.