Zanimljive Vijesti Iz Medija (nevezano uz vutru)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
a paz'te ovo...

Nađeno telo muškarca u Bulevaru JNA​

Telo muškarca nađeno je danas oko 13.50 u Bulevaru JNA, rečeno je za Tanjug u MUP-u.
Kako su u MUP-u naveli, uviđaj je u toku.
Uskoro opširnije.


msm jbt, robotski univerzum?

a moze i da se prebaci u naduvane postove :lol:
srry
ahahahahha
eto sta se desava kad ti sujeverje pokvari planove :)
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
Ovo već postaje komedija žešća, mame ljude kao djecu slatkišima jer niko živ više ne vjeruje njihovim lažima punim rupa. Kao, toliko smo im bitni i brinu za naše zdravlje pa žele da se svi cijepimo nečime što tvom DNK "govori" kako da se bori sa bolesti, a moguće i još nešto drugo, nema načina da znamo dok ne prođe dulji niz godina.
Ovo nagovaranje i forsiranje, i ucjenjivanje (uvjetovanje prelaska granice, pristupa javnom prijevozu-aviokompanije) im nikako ne ide u prilog, a nema ni logike, kao ni cijepljenje djece.
Kao, cijepimo djecu protiv bolesti koje su navodno iskorijenjene pred 50 i više godina. Dijete koje nije cijepljeno ne može u vrtić jer predstavlja rizik za ostalu djecu? Po kojoj logici? Ako su sva ostala djeca cijepljena, onda bi to trebalo značiti da imaju imunitet i onda im necijepljeno dijete ne predstavlja prijetnju od zaraze - osim ako su im cjepiva sranje i ne rade ono što tvrde da bi trebala. Nisam stručnjak, ali ako im osnovna logika ne stoji, baš nikako, onda im ne vjerujem, pogotovo kad me pokušavaju ucijeniti i uvjetovati.
Tko se boji, i tko želi, neka se cijepi, tko neće ne mora i ćao.
Kenja mi se više od ove znanosti koja je postala novi "bog", a uvjerava nas kako smo mi ljudi - vrhunac evolucije na zemlji (barem tako ta ista znanost voli tvrditi), na neki način ipak evolucijski defektni i zakinuti, pa ne možemo preživjeti bez da nas se puni raznim "fixevima" i "patchevima" od najranije dobi.
Čak se prema porodu medicina odnosi kao prema bolesti a ne prema normalnom biološkom procesu...

Zastranio sam debelo, al nema drugog mjesta da prokomentiram ove gadosti u današnjem modeenom, "naprednom" svijetu...
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
Kad iz prve ruke čuješ kako se medicinsko osoblje u dobrom postotku odbija cijepiti, još se više zapitaš.
poznanica, medicinska sestra od 25 godina, je pitala lika iz farmacije (koji im je došao pričati o dobrobitima cijepljenja, i zašto bi se trebali cijepiti - jedan od onih koji liječnicima opće prakse uvaljuju bonuse da bi propisivali njihove tablete) nekoliko pitanja kojima je učvrstio njenu odluku da odbije cijepljenje.
Da parafraziram:
-ja još nemam djecu, možete li mi garantirati da cjepivo neće utjecati na mojenreproduktivne sposobnosti? "ne"
-možete li mi garantirati da ne ću imati nekih kasnijih nuspojava i dugoročnih posljedica? "ne"
-jeste li se vi cijepili? "ne"
-hoćete li se cijepiti? sramežljivo "ne"

eto, ni mene nije uvjerio. tko želi neka se cijepi, ja mislim da MENI to ne treba, i ono što me smeta je uvjetovanje i ucjene koje dolaze s tim, od strane onih koje NI NAJMANJE nije briga za raju, jer nismo dio iste kaste, a prodaju nam to kao brigu o nama...
Ja svjesno prihvaćam rizik koji dolazi sa necijepljenjem, isto kao i svaka osoba koja odluči isto. Moja odluka-moja odgovornost. Ako mi netko tvrdi da ja time ugrožavam nekoga tko se JE cijepio, ili laže iz nekih skrivenih interesa,ili je cjepivo sranje i ne radi svoj posao. Trećeg nema. Ne uvaljujte mi sranja kako sam ja zbog odluke o vlastitom zdravlju odgovoran za tuđe živote!

Ovo što ti kažeš je već za neku drugu raspravu. Ljudi se hvataju za slamke spasa i pokušavaju si umjetno produljiti bijedu i patnju koju zovu život, jer i ne znaju za drugo pa misle da tako mora biti. Jeli bi smeće, natakali se alkoholom i coca-colom, čamili pred ekranom a onda nek im znanost popravlja to što su nesposobni preuzeti odgovornost za svoju dobrobit i napraviti si osnovne uvjete za fizičko zdravlje. Boje se smrti a i ne znaju da ne žive nego preživljavaju i robuju strahu.
Ja svoj život živim tako da se ne oslanjam i ne računam na pomoć zdravstvenog sustava, osiguranja i ostaloga, živim kao da to i ne postoji i radim najbolje za sebe.
 
Poslednja izmena:

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
a bio je kul lik


Šerbedžija oduševljen Karleušom: Jedna stvar ga posebno fascinira kod nje​

Rade Šerbedžija u Ekskluzivu rekao je da voli da gleda Zvezde granda, mlade ljude i talente, a naročito Karleušu.
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
new amsterdam, iliti alan ford :lol:


Milioneri protestuju ispred domova milijardera​

Njujork, Vašington -- Grupa milionera izašla je juče na ulice protestujući ispred domova Džefa Bezosa, vlasnika Amazona i najbogatijeg čoveka na svetu, u Njujorku i Vašingtonu.
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
bila pre par godina ovakva neka serija, cak i film

Šta svetleće lignje rade u svemiru?

Američka svemirska agencija je na Međunarodnu svemirsku stanicu poslala oko 5.000 tardigrada i 128 tek izleglih liganja koje svetle u mraku. Životinje su u svemir odletele raketom kompanije "Spejs Iks".