Zemlja-odnos N-P-K

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

cane corso winer

Aktivan Član
02.01.2012
112
110
0
50
VenloNL je napisao(la):
Majke ti Janje i oca Franje,morao sam sam sebe iskopirati da vidim šta sam pogrešno napisao pa da izazovem takvu salvu negativnih emocija....Jezus i Marija,sto mu gromova,karamba i karambita......

Ovde se neradi o tvom zadnje postu vec o mojim samim pocecima ovde i mojim prvim postovima kad si rekao da je drenthe selo itd...nebitno!
Ocigledno se secanje nesluzi.
pozdrav!
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Sječam se ja, tvoj post iz druge teme:
cane corso winer je napisao(la):
Pokusao sam da pronadjem na forumu bilo sta sto bi mi moglo pomoci ali nisma imao srece da nadjem odgovor na pitanje oko mog problema.
Imam sanra mariju tacnije (tacnije 6) danas je zadnji dan 6 nedelje na 12/12....Pazljivo sma pregledao i uocio nesto sto me zabrinulo.Mozda je moja zabrinutost opravdana a mozda i ne.zato se obracam ovde vama sa pitanjem da li je ko imao problem da mu neke biljke imaju oko 30-40% braon pistila a neka tek po 1 ili 2.Konkretno imam slucaj da mi je na jednoj biljci taj odnos oko 50% a na drugoj skoro da nemam (par se samo nadzire).Rasveta mi je hid 600w.

Mislio sam da odradim pun tretman sa hranom i PK+ jos jednu nedelju a onda da iflesujem onu zadnju.sada me ovo zabrinulo i nisma siguran kako da se ophodim dalje.Koliko u proseku treba pisitlama da postanu braon boje,tj da li za ovih 15 dana moze da se situacija izmeni?

Nadam se da necu i ovim postom narusiti neko pravilo :)

Hvala!

Malo si imao hps, pa malo led, pa santa marie za koje imaju samo sadnice i onda se ljudi čude šta ćitaju jer ne shvačaju ništa a ti još manje izgleda.
 

cane corso winer

Aktivan Član
02.01.2012
112
110
0
50
Nietzche...hvala puno,dosta toga si rekao a bice od velike pomoci.
Jos jednom hvala svima koji su mi odgovorili i pomogli.

---------- Post added at 08:33 ---------- Previous post was at 08:30 ----------

GreenPower1@santa maria je strain koji uvek koristim jer je dokazano dobar...sad sto uvek se nadje neki Haze,schees ili Bing bang to je vec da se oproba i vidi kako sta reaguje i sta daje najbolje rezultate.
Hps cu u sledecem growu koristiti u kombinaciji sa Led rasvetom ali o tome nesto vise u dnevniku koji ce biti otovren a slike postavljene vec sledece sedmice!
 
18.01.2014
13
3
3
da li bih mogao da koristim samo kupovnu zemlju bez ikakvih dfrugih dodataka tipa vermakulit hidrogel itd.da li bi to radilo posao ili treba da je razblazim zemljom sa sajta,ili pak mozda dodam hidrogel ili stiropor,sta je najbolje ciniti? :newbie:
 

Kanabis_kid

Aktivan Član
24.02.2010
252
361
63
34
Ispod mosta
Imam doma zemlju "Gabrijela" , NPK vrijednosti su: N 120-200 mg/l, P 200-300 mg/l, K 300-400 mg/lm. pH je 5.5 - 6.5.
Zanima me oće li biljke moći normalno rasti s obzirom da je razina N niža od P i K ?