ZEMLJA

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.675
35.016
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
Ma citav asortiman od klasmana je odlican,svaka pohvala za tu firmu.PH i Florabelu sam probo i omjer cijena-kvaliteta su na samom vrhu kod mene.
Sreo sam dosta njihovih pakiranja ali nikad ovaj organic,inace vise volim ligh zemlju pa da sam radim od pocetka sta hocu.biobizz allmix koji trenutno koristim sam uzeo jer nije bio lightmix ali isto mogu reci da je fantasticna zemlja.
ovo mene zanima,koliko vidim da u katalogu od zitnjaka nema
Screen Shot 2015-03-13 at 21.04.43.png
 

Pedala

Aktivan Član
02.12.2013
273
428
63
Dal bi bilo dobro napraviti mix?

Florabela ili Composana 70%
Kokosova vlakna 20%
Perlit plagron 10%

ili neka druga bolja kombinacija?Dostupno mi je:
Vermikulit
Perlit plagron
Stiropor
Kokosov brick
Zemlja:
Florabela
Composana
Plagron lightmix
Plagron growmix
Imam još plagron bat guano brikete.

Gnojivo imam hesi komplet.


Dal se opće smiju mješati briketi i kokos?
 

mikolo13

Banned
Banovan
24.03.2014
72
24
18
ja znan da puno ljudi pita di kud ca i kako i to je dobra stvar jer bolje viska nego manjka znanja. nekad mi ljudi i previse zakompliciramo u vezi ovakvih stvari ca se tice ovog hobbya, a da se tice rajcice i ostalog povrca onda bi uzeli zemlju prvu s reda . svaka zemlja vise manje je ista. ako odaberes neke od zemlji ca su preporucene u unutrasnjem vodicu, nemos falit nikako. ima ih 4-5 komada.

@nesala DA

procitaj ovo ode

http://www.docdroid.net/po3g/vodic-kroz-unutrasnji-uzgoj.pdf.html
 

bakalula

zgodan i nezgodan
Poznanik Foruma
13.10.2013
452
873
93
53
Genjo, a to ovisi od pošiljke do pošiljke. Ja uzeo 60L Terramagme od Substrala i fenomenalna zemlja, frend uzeo ono manje pakiranje i skoro sjeb*o grow.
 

mikolo13

Banned
Banovan
24.03.2014
72
24
18
odabra san kou cu zemlju za vanjski ali citan bas za unutrasnji uzgoj. jel se iko susreo sa BioBizz allmix 50L i Guanokalong complete mix 45L?

negdi san procita da je biobizz smece od zemlje i da se ne koristi isto tako i sa biobizz gnojivima. bas ono pise podcrtano sa crvenom na nekom stranom forumu.
 

mikolo13

Banned
Banovan
24.03.2014
72
24
18
molin moderatora da izbrise ovaj nepotriban post. u zadnje vrime nesto puno falivan. jos jednon skuzajte moderatori >.<
 
Poslednja izmena:

trubabuba

Aktivan Član
20.06.2014
959
775
113
planet earth
mandala je tamo popljuvala stosta.
light mix ako se ne varam, zato sto "ima malo nutrienta". mislim ono, naravno da ima pa to je light mix. ja sam u nju sadio sjemenke i dobar dio rane vege odradio. zemlja je odlicna, bar meni. sad sam u all-mix i evo ide sve dobro koliko vidim. iako za sljedeci grow ako uzmem all-mix bih dodao jos 10% perlita da voda jace prolazi.

lp

edit: samo da dodam, jedina zamjerka zemlji biobizz, al to vrijedi i za sve druge nazalost, kakve srece se ima sto def dolazi sa gamadi nutra. ja sam prilicno siguran da sam imao gnatove, al sam izgleda uspio to izrokat jer ne vidam ih vise.
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Genjo, a to ovisi od pošiljke do pošiljke. Ja uzeo 60L Terramagme od Substrala i fenomenalna zemlja, frend uzeo ono manje pakiranje i skoro sjeb*o grow.

Jel neko zna zasto je substral od 8 kila 4 eura a substral od 16 kilograma 4.5 eura. Sve isto teramagme oba. Medjutim velika razlika u kvalitetu zemlje i vidi se odmah cim otvoris velika razlika.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: irieman

irieman

Voodoo Chile
Prijatelj Foruma
28.03.2013
2.669
11.929
358
Socotra Island
eelslap.com
trubabuba zavisi gde i u kakvim uslovima čuvaju supstrate . Nema šanse da ti spakuju gnata ili tako nešto , znaš kad bi prošli kontrolu kvaliteta ...Evo na biobizzovom sajtu je istaknuto 5 sertifikata kontrole kvaliteta . Genjo i meni se više puta desilo da je mnogo kvalitetnija magma u malim pakovanjima ...