ZEMLJA

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.808
2.698
Weed California USA
Malo ili velko pakiranje, mislim da je isti vrag. Kupio sam malo pakiranje TM i izgleda ocajno. Komadi svega i svacega unutra. Ali izgled me prevario u tom slucaju jer su biljke rasle ko lude iz toga.
Kad vec pisem napomenut cu.
Zeleni Terra Brill je otrov. Skoro sam ostao bez svih biljaka. Biljke izadju i stanu i pocnu se susit. Spasio sam ih sa tom ruznom Terra Magmom jer nisu imali PotgrondH tamo gdje kupujem. Drugi dan nakon presadjivanja su krenule kao da se nista nije desilo.

Do sada osobno provjereno odlicna zemlja: PotgrondH, TM, Florabella, naglasak na PTh. Cvetal i Plantella balkonia su malo jace zemlje i mozda cak nije za klijanje ali obje odrade dobar posao.
 

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Evo da i ja bacim neko moje misljenje sto se tice zemlje.. ;) Dakle koristio sam u outdooru TM zemlju i imao automate NL.. Pokazala se kao odlicna,prosli grow u indoru sam ju takodjer koristio od samog starta do kraja. Ne kuzim zasto ju ljudi pljuju i to kao manja pakiranja su bolja ovo ono.. glupost!! :zvezda:: . Ovaj sada trenutni grow sa super hushom picim sa plantelom balkoniom i mogu vam rec da takodjer nemam zamjerke nikakve!! ;) Jeftinija od tm dosta a bogata raznim nutrijentima pa cak i dodataka guanoa i puno toga,sto ce rec da sa njome sigurno ne moras davati prihranu biljci do nekih 3-4 tjedna. Eto toliko.. samo growajte provjereno.. vozdra ;):skot:::vozdra:
 

Prilozi

  • _IMG_000000_000000.jpg
    _IMG_000000_000000.jpg
    245 KB · Pregleda: 24

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.675
35.015
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
@Mad Rabbit
Nekome valja nekome ne.Ocito da si imo srece naletiti na dobro skladistena pakiranja
Ne kuzim zasto ju ljudi pljuju i to kao manja pakiranja su bolja ovo ono.. glupost!! :zvezda::
Vjerovatno imaju razloge,nisu sigurno bzv poceli pljuvati po njoj. Vidjo sam biljke koje su u TM izgledale ocajno
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Mad Rabbit
30.04.2014
315
202
43
substral universal tvrd i cudan miris jel normalno? il je stara kupljena ove godine, balkonija je ok rahla i normalna bez mirisa dal da ond sam nju probam bez mixa ak ce bit dosta balkonija mi je odradila prvi grow ok od malih do kraja... mozda nevalja samo za neke vrste ... kod mene je domaja u pitanju
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
Evo ja nisam iz Bg ali slucajno sam ukucao Terra Magma Bg i evo...kazu da ima ;)
Pa probaj i ti :)
 
03.06.2015
4
1
3
34
E majke mi ne znam radi li moj google drugacije od vasih:p samo mi iskoce online shop-ovi i merkur koji nije blizu centra. Nisam ja pitala za pomoc u guglanju nego ako je neko slucajno kupavao nedje da me uputi. Moze i na pm.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Popeye
11.06.2015
6
1
3
36
Pozdrav, moze li me neko uputiti valja li ova zemlja ? Sta mislite o dodavanju u vodu malo mg donata? I gdje u Sarajevu ima kupiti ove dobre zemlje koje su navedene na forumu?
 

Prilozi

  • image.jpg
    image.jpg
    371,5 KB · Pregleda: 35

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Nije loša ta zemlja, može poslužiti ako nemaš druge. Koliko se sjećam iz predhodnih postova nekih koji su je koristili, rekli su da je OK zemlja. Ne dodavati nikakav donat MG, i ako želiš neku od provjerene zemlje za nabavit u sarajevu onda kucaj u google ime te zemlje i sarajevo pa pogledaj rezultate.
Recimo "Terra Brill Sarajevo" i sve budeš našao ;)