ZEN GARDEN one girl

Hesi Original Sjemenke Hempatia
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

Zelenko63

Ridi-kul
Grow Support
13.10.2013
4.641
25.742
1.098
www.vutra.org
Folija na drvu bi jedino utjecala na bolju refleksiju svjetla. Temperatura sa tom ventilacijom bi vjerovatno ostala jednaka. Jbg.. Cim zatopli, svima skoči temperatura. Btw Odlicno popunjeno. Da smanjis taj temperaturni stres unutar boxa jedino riješenje ti je kvalitetna oluja unutar boxa. Znaci ventovi da njisu krosnju ida vidis veselja.
Zdrava jr bilja.. I to je najbitnije.

OP
OP
harihoudini

harihoudini

Aktivan Član
28.08.2016
137
742
93
Planet Zemlja
Folija na drvu bi jedino utjecala na bolju refleksiju svjetla. Temperatura sa tom ventilacijom bi vjerovatno ostala jednaka. Jbg.. Cim zatopli, svima skoči temperatura. Btw Odlicno popunjeno. Da smanjis taj temperaturni stres unutar boxa jedino riješenje ti je kvalitetna oluja unutar boxa. Znaci ventovi da njisu krosnju ida vidis veselja.
Zdrava jr bilja.. I to je najbitnije.
Hvala Stari! Stavio sam dvije turbine taman pri vrhu djevojke. Jedna upuhuje, druga ispuhuje, ali je problem visoka temperatura izvan boxa...ajde još 20 + dana će izdržati... A nebi mi škodilo još 10 cm visine...:joint2:

• Sviđa mi se
Reactions: Dreser
07.02.2017
183
228
43
P.L.U.R.
Trebaju ti oni clip ventovi sto ti pusu po biljkama iz coskova boxa i tako ljuljaju i hlade listove same biljke, mozes upotrijebit i pc ventove za to....