Znate li neki hit to jest fazon sa dzointom?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
12.03.2015
0
1
3
Zanima me da li znate neke mocne hitove (fazone) kao naprimer onaj kad jedan lik stavi u usta onu zapaljenu stranu dzointa a drugi vuce sa druge strane ili onaj kad ti uvuces dim i onda ga prenosis na nekog drugog to jest ti duvas a on udise direktno to sto si izduvao? Nadam se da ste ukapirali na sta mislim! :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo
12.03.2015
0
1
3
aj ljudi koji vam je ***** jbt,knele mi je idol i? zabavite se vasim zivotom,a to sto je pederski opisano jbg nisa znao bolje! i jel znate nesto
 
16.12.2014
353
246
43
30
Pa uletio si bez pozdrava, bez icega, normalno da ce ti ljudi takvim tonom odgovarati i gledati te sumnjicavo, pristojno je predstaviti se, ovako mozes biti i klinac od 15 godina i kakvi mi onda ispadamo kao zajednica koja pokusava nekim argumentima i stajalistima doci do legalizacije ili necega ako savjetujemo klincu kako da da dobar šat? :p
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI
12.03.2015
0
1
3
Aha izvini te ljudi jbg novi sam al uglavnom zovem se aleksandar i za dva mjeseca punim 18 i imate svi pozz od mene!
 
12.03.2015
0
1
3
a ljudi jesu teski jbt,eto ima 17 godina i iz tuzle sam,ne duvam jos al sam gledao prijatelje dok duvaju pa mi je drug i reko da vam postavim ovu temu
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
jbg. knele, provalili su te, navukli... barabe ove punoletne :) svrati u maju sa lepsim nickom, a drugarima kazi da sami pitaju sta ih zanima
 
  • Sviđa mi se
Reactions: savagestrain
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.