Čudno ...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
22.11.2014
4
0
1
Pozdrav svima,ja sam ovdje novi na forumu... Pratim vas vec godinu dana i odlucio sam napraviti acc iskljucivo radi ovog pitanja.. Naime prijatelj i ja smo malo eksperimentirali i u rizlu smotali duhana i lišća (znaci obicno lisce sa orasa) .. I sad smo otisli to popusit i nakon sto smo zavrsili osjetili smo iste nuspojave kao i kod pusenja trave,bili su malo blazi ,ali u svakom slucaju mogu reci da su postojali... Ne pusimo ni on ni ja ,imamo 19 godina pa me sad zanima kako je to moguce? Znaci jucer(21.11) smo zapalili 2 jointa negdje oko 10 navecer.. sad me zanima da li je to od toga ,dali je ostalo cega u mozgu pa je bilo dovoljno i obicnog duhana da se vrati ili u cemu je kvaka? Eto mozda je malo glupo pitanje ,ali volio bi da shvatite i da mi pokusate odgovorit ,mozda jos nekoga ima ovdje tko je bio u slicnoj situaciji.. Veliki pozdrav ;)
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
spam : baklava

a sada ozbiljno : ne vjerujem da su vam orasi ostali u mozgu 24h nakon
:mrtva_banana:
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
ali.. zašto se motali lišće oraha uopće? nevjerujem da ste išta osjetili.. nego ste se malo ufilmali.. i to je to..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ImbraGrabarić

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Ha,haaa..nista onda se bacamo na uzgoj oraha..:) probaj mozda jos neka vocka ima isti rad,pa kad krenem u uzgoj oraha da uzmem jos neku vocku za dimit...:) evo ja sad dimim pa mi lepo...:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: BLONDinaNINA
22.11.2014
4
0
1
Ne orasi,govorim za pravu travu... dan prije nego smo eksperimentirali ,pusili smo travu i mozda je od toga?
 

StokaGodine

ko pod drugim jamu kopa nos
03.07.2014
216
247
43
38
Cudan je efekt a ne to da ste motali listove oraha?
A nista mladi ste nastavite sa drugim stablima zasto stati na orahu probajte sve pa javi dojmove, ovdje sigurno nema neko da je to radio..
Postoje neka stabla cije je lisce otrovno ali ako nastavite tako sigurno ce te naletiti na jedno..
Sto drugo reci nego sretno.. ;)
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Da znas samo koliko si me nasmejala,a i drugarica crkava..a stoka je kralj sa komentarima..:) ako nista tema ide sigurno na groblje,a tvoja izjava ide u humor to je zagarantovano..:) makar si nas nasmejao..:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: JingleBell
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.