Šta se sluša

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Crass

Aktivan Član
02.12.2007
134
0
0
39
Anarhoster je napisao(la):
A jesi slušao Raptured Ambitions gdje razni bendovi obrađuju Crass. Ni to nije loše.

Evo trazio0 sam nemogu nac pjesme a stvarno me zanima, ajd ak ces imat vremena nekaj uploadaj od njih...
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
He čak sam i ja malo crass slušo u zadnje vrijeme i mogu reći da su dobri imaju dobre riječi i zanimljivo sviraju a prejaka mi je ona stvar s tom što pjeva u crass-u i ovima iz chumbavambe
 

Crass

Aktivan Član
02.12.2007
134
0
0
39
Ma riječi su im fenomenalne, sto se tice sviranja stvarno nemaju pojma svirat al dobro zvuci (rijetko koji riff gitare ima veze s pjesmom)...
Evo trailer za film o njima, OBAVEZNO POGLEDAT
http://www.minimovies.org/documentaires/view/crass/

Ali kada vidim u gradu svu onu glupu djecu s sex pistols i exploited majicama jedino sto mogu reci je "Punk is dead when crass told it so"...





Evo malo brijem po crustu (neki vole reci da je ovaj bend trash metal)
Amebix - No Gods, No Masters
Amebix- Arise!!
 

Anarhoster

Aktivan Član
22.10.2007
100
8
18
45
Šaman Šandor je napisao(la):
He čak sam i ja malo crass slušo u zadnje vrijeme i mogu reći da su dobri imaju dobre riječi i zanimljivo sviraju a prejaka mi je ona stvar s tom što pjeva u crass-u i ovima iz chumbavambe

Nitko iz Chumbawambe nikad nije bio u Crassu. I ja sam bio u zabludi, al sam spoznao činjenicu iz prve ruke. Inače, Chumba mi je omiljeni bend.
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Anarhoster je napisao(la):
Nitko iz Chumbawambe nikad nije bio u Crassu. I ja sam bio u zabludi, al sam spoznao činjenicu iz prve ruke. Inače, Chumba mi je omiljeni bend.

Pa znam ali ona ženska što pjeva u crassu je snimila pjesmu s njima a pjesma se zove bad dog imam ju na kompu
 

kotva

Aktivan Član
13.07.2007
193
0
0
39
trenutno slušam mladog hrvatskog tekstopisca,kantautora,aranžera i nadasve umjetnika Šamana Šandora,recenzija stiže poslije, nakon pomnog proučavanja potencijalnog remek djela hrvatske estrade...