Šta se sluša

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

hashberryboy

Aktivan Član
27.11.2007
174
4
0
37
sta se trenutno slusa?

paaaaa.....najaci likovi balkanske hip hop scene.....VIP-ikac i relja........

a stvar se zove....UPOZNAJ SRBIJU.......

hahaha....mi smo nacija za rat i sranje,male nam plate,uvozimo kola koja neko ukrade.....


respect!!!!!!


evo link ko oce cut.....

http://www.youtube.com/watch?v=L3eIK0GXVe0


e a sample za ovu stvar su uzeli od bijelog dugmeta-ako ima boga.......

evo i taj linjk ko oce cut......

http://www.youtube.com/watch?v=3p8PkkGiLmg


yeah!!!!:b_evil:
 
28.12.2007
7
0
0
34
Uglavnom strani underground hip hop,mada od poslednjeg Exit-a sam pocheo da gotivim i Eric Prydz-a,tako da se i on slusha.Kada sam high samo pustim Fat Joe - Shit Is Real.
 

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
Slušam dosta vrsta mjuze,al jedina stvar koja mi je najbolja i najbolje paše je reggae...
Neizbježni Marley i sinovi,Max Romeo,Prince Far I,Michael Rose,Black Uhuru,Burning Spear, Dubioza Kolektiv, Manu Chao,Eyesburn,Sizzla...dosta toga još...

Kad se navarim super mi prija Ajs,Bad Copy i tako te stvari,lol,najjači su....

AL opet to ne bi bilo to bez dobrog starog rocka,mislim da su AC/DC jedan od najnenadjebivijih bendova ikad,prejaki su carevi,tu je i Pink Floyd...a domaće da ne spominjem,Čorba,Zabranjeno pušenje,Azra....

Od metala mi se sviđaju Childreni,Therion,Arch Enemy,Pantera,i nešto mi se svidio Nile u posljednje vrijeme..........uglavnom ne volim sotonjare i onaj prebrzi death....

Da odma razjasnim,turbo sranja ne volim,ali tko nikad nije čuo Šabana Šaulića,Hanku Paldum,a donekle i Halida Bešlića,ostao je mnogo prikraćen,to su jedne od najljepših pjesama 70-ih,dobre stare narodne..........

:thumb:
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
nevliš prebrzi death a šta je Nile majke ti njih nemoš pratit koliko brzo sviraju a nisu ni bodomi laganica
He meni je Nile prije bio odvratan ali počeo mi u zadnje vrijeme super ležat štaćeš uši se privikavaju pa prijeđeš preko cijele te žestine i onda možeš shvatit tu glazbu
A što se tiče sotonizma to ti je često samo stage act u mnogim metal bendovima ali u mnogima i nije posebno ovi norvešli blekeri
 

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
Ma ono šta ja znam,Nile mi nije kao neznam naprimjer gorgoroth,da se razumijemo,u svakoj vrsti glazbe ima ponešto dobro,a i kad dovoljno slušam death dođe mi nekako dobar,childreni su mi dobri jer ne spominju nikakvu sotonu,pjesme im nisu loše.
A to što neki bendovi samo glume da su sotonisti,opet mi se ne sviđa,ko naprimjer Cradle Of Filth,samo se ufuravaju,a si čuo za Gorgoroth,onaj intervju sa pjevačem,ja mislim da oni baš i ne glume tolko,pogledaj malo po youtubu za Gorgoroth.
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
lik iz gorgorotha ti je proveo jedno vrijeme u zatvoru jer je višesatno mučio lika
Ne volim baš njih imaju mi pokoju dobru pjesmu ali prejednostavni i ubije me loša produkcija
Ali to ti je black metal a to je ssvim druga priča od death, općenito rijetko se kad u death-u sspominje sotonizam i slične stvari
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
Armin Van Buuren - A State of Trance #332 (2007 yearmix)

80+ pjesama savrseno smiksano u set od 2 sata. Arminovi yearmixevi su beyond words sto se emne tice. Uf. Euforija in a can.
 
11.01.2008
24
0
0
35
Slusam dosta toga. Funk, reggae, metal,rock, jazz i nesto malo punka.
Volim sve podzanrove ove vrste muzike koju sam nabrojala. Od nje - slusam sto mi odgovara u trenutku. :)

Najvise volim reggae i metal. Znam da je cudna mjesavina al eto, kao sto bih iz zafrkancije rekla... Metal u krvi, reggae u dushi ^^

ajde cheers

EDIT: Naravno, nemogu narodnu (bez uvrede onima koji slusaju) i ostalo (osim gore navedenog) ne slusam bash.. :)
 
27.12.2007
2
0
0
16
Marley je napisao(la):
Slusam dosta toga. Funk, reggae, metal,rock, jazz i nesto malo punka.
Volim sve podzanrove ove vrste muzike koju sam nabrojala. Od nje - slusam sto mi odgovara u trenutku. :)

Najvise volim reggae i metal. Znam da je cudna mjesavina al eto, kao sto bih iz zafrkancije rekla... Metal u krvi, reggae u dushi ^^

ajde cheers

EDIT: Naravno, nemogu narodnu (bez uvrede onima koji slusaju) i ostalo (osim gore navedenog) ne slusam bash.. :)

Me2!Ja onako wolim ragee al metal bash ono gotiwim.Oke metal wishe wolim jer neam pojma,nekako je lepshi.Ah da wolim Black metal i Death metal
 

terrible

Aktivan Član
31.12.2007
67
11
8
38
sve što se može povezati s rockom i electrom. a kad se naduvam onda odvaljujem na new age tipa cafe del mar ili deep house... mada i ska obožavam naduvan :D :D
 

bahatee

Aktivan Član
09.10.2007
99
6
0
33
nesto me ovih dana puca,pa slusam cryptopsy, carcass, wu tang i the horrorist

ako ima neko nesto od novijih horrorist stvari nek okaci negdje i da link ili nek mi se javi na pm
:costumed-smiley-027