Šta se sluša

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
04.05.2007
9
0
0
36
Ott, Pitch Black, Tripswitch, Younger Brother, Shpongle, Eat Static :b_woot:

High Tone, Zion Train, Ed Solo, Stanton Warriors, Sunka, Überzone :bananabang:

Infected Mushroom, Psycraft, System 7, Bubble, Eskimo :tovarenje_banana:

a od repa --> 43 ekipa rulzzzzz!! :whacky084:
i preporucam Stillness ko nije cuo.
 

Ledo

Aktivan Član
12.11.2006
219
3
0
36
3 Doors Down, James Blunt, Disturbed, i koje kakve nase domace...
Kalsiku za dusu - NIKOLAJ RIMSKIJ-KORSAKOW, Era, Grieg, Ravel i ostale pajdaše:)
 
27.02.2008
4
0
0
63
Prosao sam faze bluesa, rocka, world music itd. Imam preko 600 CD (vise od pola skupih originala) koje vise ne mogu ocima gledati, a kamoli slusati. Sada slusam strogo nekomercijalnu muziku npr ECM jazz. Long live Internet i torrenti.
Ali posto sam navucen na maligane - Rammstein, M.Manson i slicna kamerna muzika.
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Malo sam offtopic, ali mislim da govorim u ime većine. Koga briga sto slusate ako niste ostavili lik za download, da i mi poslusamo. Ne sudim knjigu po koricama pa mi imena tih pjesama ne govore bas previse... :smoke18:

Klik...klik... eto je na rapidshare... i svi sretni/zadovoljni
:thumb:
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Baš mi močna ova pjesmica iako nisam baš ljubitelj Behemotha inače
[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=Z2PDNyD9G0M[/YOUTUBE]
 

GizmoBlaze

Aktivan Član
26.11.2007
96
1
0
33
Prije sam bio na metalu tipa Pantera,Testament i slicna sr.... ali sam onda dosao do zakljucka da metal slusaju djeca koja krenu u srednju skolu i crtaju sebi po skolskim torbama krstove okrenute naopako i pisu ono 666 na svakom cosku,zale se kako ih niko ne shvata,izmisljaju neke traume iz djetinjstva..eh onda sam ja sve to poslao u qrac,ostavio se el. gitare pod jakom distorzijom i kojekakvim efektima pustio sebi Wu Tang i duvao do besvijesti...na tome sam i dan-danas..Wu Tang pa onda pojedinacni clanovi Wu Tanga kao sto je Method Man,Gza The Genius,Raekwon.....pa Cypress Hill,House of Pain,Everlast,Chemical Brothers,The Prodigy...od ovih nasih s balkana....na prvom mjestu Edo Maajka,Prti Bee Gee,43zla,TBF......ako nekoga zanima nesto od ovoga nek se javi i ja odmah kacim...
Pozdrav
 

GizmoBlaze

Aktivan Član
26.11.2007
96
1
0
33
Da,da...bitna je muzika..Ali metal sam prevazisao nekako.Svirao sam po bendovima i zavrsio muzicku skolu ali jednostavno sam odjednom shvatio kako je to smijesno za mene...ostavio se tog pravca ali sviram i dalje samo za svoju dusu i to iskljucivo na akusticnoj gitari..Ne znam kako neki mogu bez problema duvati uz metal..Meni je ok kad se pije nesto zestoko,tad mi cak metal najbolje sjeda...Ne znam....sve je stvar ukusa a o tome se ne da raspravljati...
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
ma house i techno je zakon!..my favorite: r.i.o.-de janerio, dirty boyz-lick me, tune up-basstester, dennis d.-here we go itd. i itd.
 

Casper

Aktivan Član
14.01.2008
232
16
0
36
elektronska glazba mi je najdraza iako slusam sve vrste glazbe...mislim da je bezveze ograničavat se na jednu vrstu glazbe i slusat samo to
najvise slusam dnb, dub, goa trance...poslusam ponekad nesto rocka, metala(soad), klasike i tak
glazba ispunjava moj život :D
 
02.04.2008
11
0
0
35
*****u! nikak nemogu napravit novu temu pa ću tu pitat.

jel ima ko album COOLIO.COM ili da zna di ga ima za besplatno skinut?