Što bi ti napravio da se sutra legalizira u tvojoj državi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Da se sutra legalizira marihuana u mojoj državi po sistemu Colorada ja bi...

  • Otvorio/la trgovinu za prodaju medicinske vutre

  • Startao/la serijski uzgoj

  • Pokrenuo/la uzgoj i trgovinu

  • Startao sa edukacijskim programima o uzgoju (tečaj, škola)

  • Pokrenuo/la trgovinu specijaliziranu za uzgoj

  • Pokrenuo/la trgovinu sjemena (seedbank)

  • Pokrenuo/la pravnu službu koja ishoduje dozvole za uzgoj/prodaju

  • Pokrenuo/la privatnu psihološku ordinaciju koja daje dozvole za konzumaciju

  • Radio/la isključivo ulje za druge

  • Uzgajao/la bih isključivo u vlastite svrhe - legalno


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

wuvuzela

FilozofiÇar BotaniÇar
Banovan
03.12.2013
843
1.021
188
Wonderland
Buduci da imam u blizoj i siroj familiji tuce pravnika ,logicno bi bilo da bih
pokrenuo pravnu službu koja ishoduje dozvole za uzgoj/prodaju :rasta:

A ima ih i par sto su studenti medicine ,pa bih ih usmjerio lagano u vode psihijatrije i klinicke psihologije,da mi rade u privatnoj psihološkoj ordinaciji koja daje dozvole za konzumaciju :rasta:


Naravno zbirno bi se zvali BOB M. (brzo,odgovorno,bezstresa ,medicinski) :D

A rekreativno i za vlastite potrebe uzgajao :gled:
 
Poslednja izmena:

vetar

drug član od 2008
26.05.2014
138
122
43
zasadio njivu,pravio ulje i lecio ljude :)

naravno morali bi da mi plate samo za alkohol
da ne idem ipak u minus toliko bogat finansijski nisam :)
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
sve isto ko i sad ni vise ni manje.boks bi bio na istom mjestu isto bi uzgajao i isto bi pusio na istom mjestu sa istom ekipom.jedino bi mozda nosio vece kolicine u depu
 

ttt

Aktivan Član
17.07.2015
124
258
63
32
Ja bi uzo hps 400,uzeo od svake genetike po 5 sjemenki i samo vrtio sorte,a vani bi si jednu njivu posadio punu žike,postavio bodljikavu žicu i nagazne mine okolo :ajnstajn:,Na drugu njivu bi posadio polje krumpira,malo paradajza,paprike,salate,imo jednu krmaču,20tak odojaka,da imam kobasi,špeka i mesa tokom godine,i samo bi jeo i pušio,i otvorio bi najjeftiniji seedbank da imam za struju,vodu,internet i hebeno bi si neku drvenu malu kućicu sredio....Ostatak života bi proveo napušen,zezam se aahhahaha,al hps 400w bi si sklepo,i na vrtu bi posadio 20tak različitih sorti dok nebi našo onu koja mi odgovara,i pušio bi kad god mi mogo.....:joint2:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: pusimmnogotrave
16.07.2011
197
180
43
Eee, šta bi bilo kad bi bilo... ALi, nema veze ja već imam plan star jedno tri godine šta bih uradio.
Imao bih kompaniju, ni manje ni više. Bio bih i direktor a i radnik. Logo firme je jedan ogromni smajli.
Prvi deo kompanije **Vesela žetva** bi bilo polje sa nekoliko hektara marihuane za proizvodnju. Naravno, svaka parcela ima određeni soj koji bi se uzgajao, tipa, ovo je za prodaju, ovo za ulje, ovo za kozmetiku, razno...
Imao bih kofi šop u centru grada **VESELOLOLO** gde bih uživao sa rajom. I naravno, ispod 21 godine nema ulaza, c, nema šanse!

Drugi deo bi bila laboratorija koja pravi ulja, sirupe, čepiće, tablete itd.
Odeljak za kozmetiku bi proizvodio naravno kozmetičke preparate na bazi ulja cveta i semena. A revolucionarni izum, koji sam sam smislio, jeste da se napravi labello sa 12% THC za one koji se kriju. I kad hoćeš da se pukneš, okreneš labello, namažeš usta i voalaaaa hehe.
Sektor razno je posebna priča, potentno ulje za e cigarete, bakini kolačići...

Izračunao sam da bih od toga mogao lepo da živim i konačno da kupim mercedesa :) U suštini, pare nisu toliko bitne kol'ko zajebancija po ceo dan sa ljudima. Naravno jedan deo zarade bi išao u humanitarne svrhe.
Možda bih posle toga bio i predsednik zemlje, ali to je već neka druga priča a i nije tema o tome iako već imam i plan kako bih to uradio. I da, bio bih SUPER predsednik :banana_rasta:
 
16.07.2011
197
180
43
Ohohooo, konačno da mi neko kaže svaka čast za plan. Obično mi kažu da sam budala lolo
More da sam u Holandiji ili Jamajci pfffff, ma ne smem ni da razmišljam.
 
02.09.2015
4
0
3
37
1 manji 2 veci i 3 najveci boksic onda ukrstanja, davanje pod zasto svima koji oce i naravno
rolao bi kvalitet i indike i sative i automate i cbd i thc sorte, tolko zasad a kad se to desi onda to zasad cutim i pusim SAM :D
deza vauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu opettttttttttttttt idemoooooooooooooo :D xP
 
29.11.2015
59
143
33
Super su ideje,ali valjda i sami znate da bi sve osim onih "uzgajao bi doma za sebe samo legalno"pusti snovi,jer nismo mi ni Nigdjezemska a bogami ni America...
Što mislite ko bi dobio licence i dozvole za uzgoj?Raja ili KK?Definitivno krupni kapital,a to su cifre od više milja eura-govorimo o hangarima za uzgoj,ljudstvu koje se broji u desecima zaposlenih,što uzgajivača,security-ja,laboratorija,distribucije itd...Ne kažem da se nebi moglo raditi u manjim obimima nego da jednostavno to država ne bi dozvolila.Nažalost.
 

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Otvorio bi Beach bar , zvao bi ga Weed bar , na nekoj pjescanoj plazi , roknuo bi unutra neke udobne fotelje , imo bi jako puno izbora raznih vrsta cajeva , i kolaca. Ne mislim cajeve i kolace od vuve nego bas ono cajeve iz cjelog svjeta svih vrsta tako i kolaca , tulumbi , baklava :)..... U ponudi bi imao i nargile ..... Bas bi napravio onako chill out mjesto , alkohola nebi puno uopce drzao mozda koju vrstu piva i to je to :) Uglavnom uzeo bi lovu od turizma , po zimi bi lagano ladio jaja i growao za sljedeceu sezonu :)
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Retro