Što trenutno pušite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
660
3.097
163
Osetim miris vasih hedova
No Joke je napisao(la):
Klasična albanka rekao bih. Vidio sam i crnje, niš čudno. Tužno što nisi nikad bolje od toga nisi vario :eek:hno:

Mislis da je Albaneze?
Jaoo cuti, u kakvom zaguzju zivim dobro da opste marihuane i ima..
Al malo sam preterao, probao sam ja " Maya 2012 " mislim tako se zove, pakovanje, sa Nemackog trzista, mislim da je to najjaca stvar koju sam ikad probao. :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
660
3.097
163
Osetim miris vasih hedova
2011_03_03_19_36_59_MAYA_2012.jpg

Evo ti slike od Maya 2012 , ne znam o kakvim Kayama pricas al znam dobro sta sam pusio, jer se takva vutra ne pusi svaki dan.
A inace sto ne bi "komentarisao vrecicu" ?
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Brate pušio si otrov ili sintetiku, Maya 2012 nije marihuana nego sintetička imitacija marihuane ili ti otrov. Služi kao osvježivač prostora i lijepo ti piše na vrećici da nije za ljudsku upotrebu.
Power je mislio na Kaya sortu, tipa Kaya gold ili slično. Maya ti je otrov nad otrovima i od konzumacije toga može doći do trajnog oštećenja mozga i paralize. Budi sretan što si tu s nama sad :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
pa ajd prokomentarisi ti, sta bi trebalo da znace mrtvacke glave na kesici za kanabis, jel to kao da je unutra neki otrov opasan po zdravlje, kakve su to budalastine, potpuno neprimereno za svetu biljku... a kad si vec okacio fotku za to sto si pusio mogao si da vidis da to nema veze sa vutrom nego je neki herbal incense http://legalhighsblog.net/tag/maya-2012-2g/


Mijo95 je napisao(la):
znam dobro sta sam pusio, jer se takva vutra ne pusi svaki dan.
toliko o tome da dobro znas sta si pusio :eek:hno:
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
Mijo95 je napisao(la):
Ljudi prvi put da sam video ovako crn hed, znaci svasta sam vidjao al crni hed nikad u svom zivotu, i to mi varimo kod lika u letnjoj kuhinji, dolazi mu stric i baca na sto, kaze ostavljajte taj krljez i varite pravu vutru, mi kad smo to smotali, nas 4- orica smo se razmontirali, kao da nismo sa ovog sveta...
Nikad bolje vutre nisam dunuo. :D
Jeste vidjali vi crne hedove nekad? :banana_rasta:
poslije Water curing-a velike su sanse da ce headovi albanke(i sire) biti slicni tome.
posteno ste nasolili i razmontirali se :smoke18:
 

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
660
3.097
163
Osetim miris vasih hedova
Brate moj, nikakav otrov i nista, evo ti link gde se narucuju sve druge..

nema linkova!!! pogotovo ne za nesto sto nema veze sa vutrom nego samo proizvodjac zna sta je namrvio
E preko toga sam narucivao i ljudi vutra je, nisam lud covece, sve vrste imaju tamo, a to sto pise na tim kesicama ja ne znam, znam samo da to zveka ko ludo i smrdi na vutru a sta pise na kesici to me stvarno ne zanima. :)
A sto se tice vrecice od te crne, zar je stvarno bitno kakva je vrecica, zar ne ides malo u krajnost power? :popworm:
Mislim da je stvarno nebitno jel crna kesica ili obicna, il bilo kakva, mislim da je bitnije ono unutra kakvo je i kako radi. :D :leafblunt:

No Joke je napisao(la):
Brate pušio si otrov ili sintetiku, Maya 2012 nije marihuana nego sintetička imitacija marihuane ili ti otrov. Služi kao osvježivač prostora i lijepo ti piše na vrećici da nije za ljudsku upotrebu.
Power je mislio na Kaya sortu, tipa Kaya gold ili slično. Maya ti je otrov nad otrovima i od konzumacije toga može doći do trajnog oštećenja mozga i paralize. Budi sretan što si tu s nama sad :)
Je*o mater nisam to znao, hvala sto si mi to rekao.. Doduse nisam ja to ni uzimao, nego drug to uzima vec duze jer zivi tamo pa to i vari sa ekipom a ja sam samo probao jednom kad je doneo za Srbiju, kakav haos, ne verujem...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
Mijo95 je napisao(la):
... to zveka ko ludo i smrdi na vutru a sta pise na kesici to me stvarno ne zanima. :)
mislim da bi trebalo da te pocne zanimati, a ako su mrtvacke glave adekvatna ambalaza za vutru koja ima medicinski znacaj i vrednost, onda samo uzivaj. mislim ipak, pametnije je uzgajati za sebe... od pocetka do kraja pratis biljku i znas sta imas... a ta herbal sranja batali
 

Domar

Aktivan Član
13.02.2013
186
174
43
31
Beyond the smoke screen...
obozavam komentare od nickova koji završavaju sa 95, 96, 97 :) lima nisi razmislio o pitanju da je marihuana ilegalna i u njemačkoj i da se onda vjerojatno ne prodaje u kauflandu? preporuka, nemoj pusit ili konzumirati nista sta je bar malo sumnjivo bez da se temeljito raspitas o svim posljedicama!
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
jbg. da je bar sala... no, vratimo se na temu, cekamo fotku neke ne albanke, mozda creative nesto da stavi, ima sta prikazati vidim tamo u dnevniku, samo sto je to sveze, pa se verovatno jos ne pusi ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Creative

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
suho ko barut.ovaj mi pokisnuo pri susenju tako da je ispo mulat tj. pocrnio lagano. ovo je probrano za posebne prijatelje i goste dok su manji i rijetki headovi vec neki poduvani a vecinom poklonjeni.
BTW. mislio ju klasificiratirati pod albankom jer ju je albanac(ja) uzgojio.
ali posto imam iskljucivo hrvatsko drzavljanstvo(moj naklon,ljubim ruke,biljezim se sa stovanjem) a roden sum i trenutno ziveam vo makedonija, nazvat cu je
http://youtu.be/sw3y-B7Ttjg
naravno ,ako nikom ne smeta
peace brothers.
 

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
660
3.097
163
Osetim miris vasih hedova
Domar je napisao(la):
obozavam komentare od nickova koji završavaju sa 95, 96, 97 :) lima nisi razmislio o pitanju da je marihuana ilegalna i u njemačkoj i da se onda vjerojatno ne prodaje u kauflandu? preporuka, nemoj pusit ili konzumirati nista sta je bar malo sumnjivo bez da se temeljito raspitas o svim posljedicama!

Pazi ovako, prvo i prvo nikad ne bi proveravao druga dali mi daje dobru robu ili ne, decko je dosao i kaze imam neku vutricu, ja reko daj da vidim i pokaze kesicu te Maya 2012 a ja sam tada inace i prvi put duvao, to je bilo da vas ne lazem srca srcu pre 2 i po godine ili cak 3 godine okruglo..
I secam se ko dan danas toga svega, mozda je lik stavio je u tu kesicu da bi je mogao preko grane preneti, stvarno ga nikad to nisam pitao al evo cucemo se preko fb-a i pitacu ga jel on zna sta je to pre svega, poslednji put kad je bio doneo je neku Skunk Leemon iz iste firme preko koje narucuje, samo sto je bio hed veliki, nazalost to vece nisam pusio jer mi se nije dalo..
" lima " ne razumem cemu to, zato sto ja imam 18 godina i zato sto sam klinac.. Ja nisam dosao ovde na sajt da bi me neko prozivao zato sto je stariji od mene, nego da mi skrene paznju cega se treba paziti i jednostavno da se edukujem kao sto sam u par postova to i napomenuo..
Inace nisam znao i nisam upoznat sa tim stvarima " Maya 2012" , nazalost naucili ste me iz par ovih postova da ne treba uzimati nesto sto nije provereno i da treba biti obazriv, vama sto ste mi donekle pomogli HVALA a vi koji cete me prozivati zato sto imam 18 godina i nazivati " lima " sto me uzasno provocira, vi samo zaobidjite ovakve postove, a ako ja krsim od nekih pravila sa sajta onda me banujte, ja cu uvek uci i citati ono sto me zanima i edukovati se i uciti od ljudi koji su tu da pomognu svojim znanjem.
Hvala svima i pozdrrav! :D
Peace!
:smoke18: :smoke18: :smoke18:
 

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
660
3.097
163
Osetim miris vasih hedova
Jos da znam citati..
Auuu ljudi sad sam zesca debilcina ispaoooooooooooooooo :D
Lik mi kaze, ma znam ja da to nije vutra, uzima to vec 5 godina al ne u preteranim kolicinama, cak sto vise nece da uzima pravu robu dok je tamo zato sto ga panduri stalno cimaju sa testovima..
Ala sramote.... :D