Što trenutno pušite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
04.05.2008
46
4
8
e ja ove godine cu da pusim k.... od tate svoga, imo sam nesto himalaye gold sto mi je ostalo, u biti netko mi je naso sajt i sad neam nis, imo sam nekih 100 grama u 10 mjesecu al sad nis i ovo sto ima kod nasih dilera je jako slabo i samo smece. ako ima tko nek sse javi docu di bilo u hrvatsku da uzmem nest :)
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Eto, malo pred praznike sad se uzeo šit, i mogu reć da je bolestan, bolji od onoga šta sam u Nici u Francuskoj pušio, juče smo ja i lega stavili možda 0.2 u pljugu i zastonirali se ko idioti, smijanje, energija, nema pospanosti.....


Ful isplativo jer jako malo treba da te šusne, ja kad sam solio stavim ful malo on veli da je dosta ja mu se počeo smijat kao, premalo je, pol ure kasnije nisam se mogo stat smijat hahahha....
 

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
44
ĆUPKAJU se klonovi O.B.(tjedan do 2 do kraja;)
od kuje koji-a je sama sebe odradila tj.turila si
tuki i rodila pun q. semena(pa nije bila baš nadrkana
THC-om i CBF-om) al zato klonovi jeBBBu majku a
nadam se i buduče kuje tog semena..!!
..slike nn
 

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
44
..eto kume čim prihajam mado če da podastrem...
šo se rada tiče bio sam razočaran al sa razlogom
(dobila po.pi. od LST-a CROP-a čupkanja i šošta;)
al OVO 3klona čuda i čudesa(bojim se tolerancije
jer nemillo pušim al zato je več dugo u veg. BR.ST.
i faking ČIZZZ šo mi se čini bit če OOOPAKOOO...!!!
 

McGreggor

Aktivan Član
20.01.2008
87
6
0
35
Puse se suveniri iz Amsterdama :) znam, moram se hvalit :D Trenutno kombinacija Train Wreck sa mrvicama Morocco Honey Hash-a :)

2ai0h1j.jpg


Eeee, da i evo link na dnevnik iz amsterdama ak se kome da citat :D link
 

kiLDer

Aktivan Član
07.11.2009
290
18
0
49
mali.medo je napisao(la):
pa čemu kume tolika pauza??
da nisi u muriji bio??

Ma ne daj Boze...nego se lik od koga sam uziimao pritajio...nisam imao neke bolje seme,a krs od klinaca nisam hteo da kupujem vise,pa samto malo kinte sto je za dzidzu bilo namenjeno u nesto opreme ulozio i sada cekam...
E da,za Novaka sam se malo pocastio(ali bas malo 1g)
 

McGreggor

Aktivan Član
20.01.2008
87
6
0
35
btw bigL , u vezi nyc-a....fakat sam se dosta nacitao o njemu, svi ga hvalili, al da ti iskreno velim, uz lagani i jako cisti high i ugodan okus...nije me se tolko dojmio....preslab nam je nekak bio...bio je jedan od prvih vutri koje sam kupio, u dampkringu, i cura i ja smo rijesili dvije medium frule u kojih pola sata...stvarno nije tolko poseban. rijesio ja jednog ujutro neki dan....lagan high od sat vremena, al opet, nist posebno.... ko zna, mozda nisam imao srece, jer dampkring fakat uvijek ima kvalitetne stvari....al blueberry, to je vec druga prica ;)

trenutno, ona mrga marrakesha :) divotica
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
McGreggor je napisao(la):
btw bigL , u vezi nyc-a....fakat sam se dosta nacitao o njemu, svi ga hvalili, al da ti iskreno velim, uz lagani i jako cisti high i ugodan okus...nije me se tolko dojmio....preslab nam je nekak bio...bio je jedan od prvih vutri koje sam kupio, u dampkringu, i cura i ja smo rijesili dvije medium frule u kojih pola sata...stvarno nije tolko poseban. rijesio ja jednog ujutro neki dan....lagan high od sat vremena, al opet, nist posebno.... ko zna, mozda nisam imao srece, jer dampkring fakat uvijek ima kvalitetne stvari....al blueberry, to je vec druga prica ;)

trenutno, ona mrga marrakesha :) divotica

yoooy nycd :D
al okus mu je...

*droooooooolz* xD
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Ja sam jednom pušio NYC na blunt ogromni bilo je 5 gr unutra sigurno razvalio sam se ko ***** nisam mogo na sebe doć, a opet high je bio predivan, o okusu se ne treba ni raspravljat pogotovo na juicy blunt.
 
08.03.2010
2
0
0
33
bozga je napisao(la):
Ja nekak nemam dobrog iskustva sa šitom s ovih prostora... Znao sam naići na svakakve gumene, plastelinaste, tvrde, mekane i nikad se nisam uspio razbit od haša za razliku od vutre.
Ali vani (ino-haš) kad god sam pušio - to je bila neka druga priča...

P.S. Zanima me jel' se na prostorima HR puši kakav bubble i jel' imao tko sreće da naleti na takav...?!

Boz :sun2: :icon_lol:
ja sam nedavno u zg-u pusio marokanca fakat mogu rec da nije loš, inace nisam bas ljubitelj hašiša draža mi je žiža:181:
 

Teglica_Unka

Aktivan Član
02.05.2009
510
83
0
38
ko zna kog marokanca si ti pusio kad nije los:icon_lol:





:heartbeat: vutru,al mi hash drazi:icon_arrow::icon_arrow::icon_arrow::icon_arrow:
 
15.03.2010
11
1
0
34
frend i ja smo jučer smazali neki skunk prejebeni,mislim oko 5g,on se šetao po šumi a ja sam sjedio u kafiću,pio sam ambrozije hahahha i smijao se svakom ko je nešto reko.uglavnom jebena stvar
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
MushroomGuy je napisao(la):
ja sam nedavno u zg-u pusio marokanca fakat mogu rec da nije loš, inace nisam bas ljubitelj hašiša draža mi je žiža:181:

marokanski haš je pressed kif haš. znači nije bubble. bubble je onaj koji se dobije hladnom ekstrakcijom preko vode i bubble bag-a.
ili zapravo svaki haš koji kad zapališ totalno se rastopi. znači nema ugljena, neg samo smola.
i da, charas nije bubble.
peace
boz :sun2: