Što trenutno pušite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
imam jos 60g A.M.S i cuvam ko zmija noge

ovaj forum bi trebao da ima narodnu kuhinju za nas growere kome nestane pa da salje pomoc sirotinji
 
24.09.2012
2
0
0
30
ćaoo, nova sam na ovom forumu, inace pusim 6 godina, nisam početnik... i nemogu naci temu di da ovo pitam.. u biti vec dugo pusim, i sramota je da jos uvjek neznam prepoznati skank od trave, mislim znam kada zapalim, od skanka se bolje napusim i smijalica je, ali koje je razlika izmedu to dvoje po izgledu.. znam da skank nema sjemenki ( ali ponekad ima po jednu), i bolje mirisi od trave, ali nemora uvijek biti tako.. kako da razlikujem.?? koje su razlike..?? ako ovo nisam pitala u dobroj temi, molim vas da mi kazete u kojoj da ovo pitam.. falalalala ;)
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
hahaa je napisao(la):
ćaoo, nova sam na ovom forumu, inace pusim 6 godina, nisam početnik... i nemogu naci temu di da ovo pitam.. u biti vec dugo pusim, i sramota je da jos uvjek neznam prepoznati skank od trave, mislim znam kada zapalim, od skanka se bolje napusim i smijalica je, ali koje je razlika izmedu to dvoje po izgledu.. znam da skank nema sjemenki ( ali ponekad ima po jednu), i bolje mirisi od trave, ali nemora uvijek biti tako.. kako da razlikujem.?? koje su razlike..?? ako ovo nisam pitala u dobroj temi, molim vas da mi kazete u kojoj da ovo pitam.. falalalala ;)

hej ,cao i tebi hahaa

1.skunk je ime jedne od mnogih sorti TRAVE....neznanjem zovemo sve bolje vrste skunkom :)
2.trava koja nema sjemenke i od koje se bolje napusis je zenska biljka kojoj cvjetovi nisu opraseni muskim peludom....takva biljka ima puno jaci miris i veci postotak thc u sebi...tzv... sinsemilla... it is really two words: "sin semilla," which translates to "without seeds"
3. a poneka sjemenka ....i najboljima se zalomi ;)
:vb_wave:
 
24.09.2012
2
0
0
30
ahaaa, hvalalala..

Edit:

a jel ima razlike po izgledu ili samo po mirisu.. znaci da se pod "skank" prodaje vise vrsta trave, samo ona bolja.??
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Ostavio duvan 15.08. ove godine, stislo ovog meseca sa svih strana , niko ništa ne plaća ,nemam da odvojim da kupim , nemam svoje , ima 10-ak dana kako nisam zapalio džok , znači kratko i jasno pušim kitu moju ...



Biće,biće...Moram nešto da smislim , ovako ne ide...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Casper Hero

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Pridzi k meni Hook, hodi k meni da proslavimo Green Day :D

Sinoc sam smotao hedic sa probne grancice moje slatke sinsemille, evo i jutros sam nasmijan, ala ova Ala bije.

Opali me zaprave!
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.481
143
Universe
ja nabavio neku domaćicu od frenda, njegovu...pa bolje da sam slamu zapalio...okus je malo reći bio odvratan, da ne spominjem da nije ni suho bilo, znači nula bodova, bolje da sam pojeo kikiriki....fuj
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Drz se Hook glavu gore uvijekkkkk

Ja evo nisam imao cijeli tjedan ni za duhan a sad sam taman :banana_rasta:
Glupo mi je stavljat ikakve slike kad ne znam ni koja je vrsta ni nis, kad budem barem to znao onda mozemo pricat :ludak
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Ti zivis u oblacima, mala!

ti ne slutis kakva sreca ceka nas :)

hahahhaa, pusim ovu moju domacicu, otkuva me, ispegla me, popusi me, izriba me, opal'la me pravooo

Aj sto bije, al sto to drziiiiiii :)