Što trenutno pušite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

oldbulllee

Aktivan Član
21.11.2008
93
1
0
43
nije bilo uslova za shamaranje.
ma jebes to.
dodajemo prosto grow grassa vec postojecim planovima za grow gljiva, i to bi trebalo da resi problem.
pitacu vas kasnije koji mi strain preporucujete na osnovu nekih mojih parametara.
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
znam da slika nije neke kvalitete...

ali evo.. to je za novu :D
smell skunka je onak... full prozracan... ali ispunjavajuci miris :D prekriveno trichonomima :D

a hash... onak... full "zemljano"... bas hashishasto :D

3.0 g hasha, neznam tip, ali je full glinast... i preeeefin :D

na slici 4g ali sad 3g (fali onaj tanki na desno xD) skunka, dvije sorte, jedna blackberry kaf ili tak nesto, drugo nepoznato :D

sretna nova svima :D

SMANJI SLIKU
http://img237.imageshack.us/img237/2637/fotografija0002xn2.jpg
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
35
isto tako u novu godinu ulazim sa odlukom da bacim cigare i vutru ....

jebiga stvarno cu dati sve od sebe ,a kako ce ispasti to cu vam javiti...
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
mi hronični potrošači hybrida pogođeni psihozom pogleda koji padaju pored nas
sa samo jednim pitanjem na ustima
kako
kako možete...aaaaaaaa...tup
bi stvarno mogli malo da batalimo
uplaših se da u hag ne završim zbog moždanog genocida
koji sinoć izvrših
 

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
44
:evilking:moro sam pre koji dan sopstvene kuje da skratm za par glaviča(15 d. do kr;) i
dobro učinih jer 1.1. je dan kad ima da pukneš ko lubenica koja šiptaru iz ruke padne ,osim ako se ne pozdraviš s malim.mozgom i primozgom puno prij a tom slučaju ti vako i onako puca tuxon:hotpants::ridinghorse:..JUUHUUUU..:balls:..ZDRAVO..!!!
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Genetiku ne znam, ali sam siguran da nije domaćica, jer haver kojem sam pomogao da počne, sad već uveliko sam uzgaja...
Mislim da je afghanija nešto spominjao.... (Afgani(Ž)xWhiteWidow(M)
Voli da ukrštaje (kao i ja :) hehehehhe
Nije da se žalim, ali dobro je, "....i džaba bogu je drago" :)

@ZmijugaLoma - javi se kad-kad na forum smradu :) heheheh inače dobra je vuva, pošto si ti smotan što se tiče kompa, pokazaću ja ljudima slike...
Ozbiljno extra je vuva, s obzirom da je pušim pravo puno u velikim količinama, ali ova me sastavila, za BONGGGGG :) da ne govorim.... :) LOLčina



Dosta slika od mene za sada :) heheh
 
28.12.2008
30
0
0
34
ja jucer rjesim neku vutru i pogledam kad ono unutra nesto malo...miris ko parfem neki... :/ ....smotam
si trubu i zapalim,nisam ni do pola smlatio a prebio se nisam 3 sata sebi mogo doć :)) jebena vutra
 
04.01.2009
3
0
0
35
Ma super G,teško je kod nas nabavit sad običnu travu svi prodaju superG. Ja i frendovi jučer zamotali u blunt od čokolade amm prefino haha, i zgazili se :b_hop::b_hop:
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Ma znam šta je
Sam se šprdam jer su to već tolike gluposti što se pojavljuju na ulici za imena trave da je to strašno
Uzmeš neku domaju nazoveš ju super grass i to je onda neznam šta ahhh odvratno
ma al zanemari sve skupa nebitno:wave:
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Nije mi jasno, kako ova raja sa foruma govore o nekom "Super Grass"-u???? Haj oni koji nemaju pojma o kompu i netu, pa nisu informisani....
Ali nije mi jasno ovi koji su IT (koliko-toliko) potkovani, tj. imaju i komp i net, i opet valjaju gluposti...