Što trenutno pušite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

McGreggor

Aktivan Član
20.01.2008
87
6
0
35
okus je jedan od najfinijih kaj sam ikad probo, mekan, slatkast, lagan, ne reže, a high....:b_hop::b_hop::b_hop::b_hop:
 

SuperAngel

Aktivan Član
15.12.2008
375
66
0
41
Nice hash! Jel ti tak svjetli ispal zbog blica ili je stvarno takav. Eo slikica polena kojeg imam trenutno... nemam pojma odkud je nažalost na tabli je otisnuto veliko slovo L pa ak neko zna nek veli :) Stvarno je super, mirišipo kvalitetnom grasu, ljepljiv je, nije skroz sprešan a kad ga griješ ne zapali se nego počne kipiti! Definitivno stoned učinak. U pozadini malo skanka,prešan je, nije loš... Skunky miris i parfem :)



 
27.11.2008
7
0
0
36
A šta pušim, hehhe a nešto domaće heeh , malo ima sjemenki, no ok ne smetaju meni hehhehe , inače finih proteina ima u sjemenci :) :icon_lol:

edit: znam da je to bacanje vu ali valjda će doć jednom đava do pameti :icon_lol::icon_lol:
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
ma daj bar sjeme izbaci iz pljuge
ono smrdi kad palish gens koji fini okus ima
nije da ces proteine ubacit putem dima u organizam
ugl nemoj bit ljen i bacaj sjeme!!!
(il ga zasadi .D
 
02.02.2009
9
0
1
34
Šta pušim a smece u zadnje vrijeme neki skank sam pušio u četvrtak koji je niš korist tako je jadan kad sam zapalio 3 frule i neku malecku u roku 2 i pol sata nas troje beze... :( u nedjelju 3 frule trave nas 2 niš korist :( Poludicu razočaran sam jako. Nisam zapalio dobru stvar dobrih oho nepamtim... :(
Toliko sam očajan da bi dao 100 eura za 4 prave pljuge da se razvalim....:)
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
neki nepoznati strain...

provider ga zove Rasta skunk :D
predobar staff...

its so rare its almost a shame to smoke it... its like killing a unicorn :D
 

McGreggor

Aktivan Član
20.01.2008
87
6
0
35
našel sam izgubljenu kockicu marokanca!!!! OMG OMGOGMOMOGM

______Happy day!!!!_______
:banana::banana::banana::banana::banana:

axb790.jpg
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
36
trabunjar.bloger.hr
uf ša su depresivna ova zadnja dva posta :p

evo moje malo optimističnije slike.
dolje ljevo bi trebalo bit gram i pol trave..gore ljevo tvor tri grama.
i ono desno ista vulja al za frendicu koja se spremala motat.
sve skupa 240(odnosno bez većeg dijela onog desno)


loša je kvaliteta slike(slikano mobom)i bilo je mračno u sobi pa nekako čudno izgleda.
ovaj skank je u stvarnosti bijelji il sam umislio kolko sam napušen bio :icon_lol: