150w HPS 4 razne domaje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Zemlja Terra magma
Svijetlo 150w kineski hps
Toplina,vlaga nemam pojma,nemam s cim mjerit XD
Box isti kao i uvijek,visine kolko oce imaju,sirina oko 2 m duzina oko pola 1m
Sjeme 2 uber predobre domaje,jedna kushxdomaja,i jedna iz keta domaja
Gnojiva i minerali Asef zeleni za vegu,Compo za cvijetanje,epson mineralne soli,zasad je to to,ali vjerujem da cu kupit malo bolje kvalitete gnojivo

Sjeme proklijano prije 2 i pol tjedna,direkt u zemlju i za 2 3 dan su bile vani.
Nisu hranjene sa nicim,presadene u 4l potove prije 6 dana,prekjucer su topirane sve 4.
Jedino sam dao h202 na resadivanju u dozi 3ml na 1l.
PH reguliram sa jabucnim octom.
Evo slike od svake pojedinacno,i sve skupa


 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Evo ih par dana nakon topinga
Ovo je prva na njoj sam slucajno noktom capnio granu dok sam supercropo jbga




Ova biljka je iz istog sjemena kao i ova prva





Ovo je biljka iz sjemena sto sam koristio u proslom growu





I ova je iz prestarog sjemena doslovno godinu i pol dana je sjeme stajalo kod mene od 3 sjemenke samo je ova germinirala i nije bas nesto ni brza a ni privlacna rastom,voli rast u visinu da je nisam topiro vjerovatno sidebranchevi jedva bi krenili





i evo sve zajedno


Zasad s nicim hranjeno osim malo h202 u pocetku i to je sve,ulaze u 4 tjedan vege uskoro,kontam ih drzat oko 5 tjedana u vegi pa cemo vidit sta je female a sta male i onda ako imam 1 2 zenke idu u 15l potove ako ima 3 il 4 ostaju u ovima.
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Evo i mudonje za Uskrs,to je iz ovog proslog sjemena.

Od ove 3 sto su mi ostale smunjam na jos 2 mudonje jer mi izbacilo neke kuglice al jos je prerano da bi ih raspozno,dok ova najnjonjastija biljka koja se voli strechat izgleda da je bacila kalikse.Pa ja bas nemam srece,ako ove 2 sto sumnjam da su mudonje budu mudonje a ova jedna curka i to losa.Onda nju nosi van di su mi ostale out biljke i sadim nove sjemenke.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: userNomore

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Strasno ljudi,od 4 biljke 4 mudonje dobijem,pa mislim svasta.To sam za Uskrs dobio jaja na bacanje izgleda hehe,nista obrisite dnevnik uskoro cu opet novi da otvorim.