150w HPS Pineapple Chunk

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.266
35.813
2.698
Weed California USA
Hvala.
Probao sam, ali se palstika od tegle grije jaće nego prostor jer je pod udarom lampe direkt, a na biljku puše vent, pa je malo temp prevelka nego što je u boxu

Jesi li uspio izmjerit temp u visini biljke? Stavi taj termometar u visinu biljke i vidi sto kaze nakon 5min. (nebi smjelo bit preko 31-32-33)
...mozda....je pre visoka temp.(+vent) uz previse zaljevanja i dobijes sranje. Odozdola mocvara a gore pecnica ;)
Zuti kotiledoni obicno budu kad je biljka gladna pa pojede sve iz svog izvora hrane al mislim da to nije tvoj slucaj...ili cak zbog previse zaljevanja...sto bi bilo prije...makar nije to pravilo. Sad i ja bacam ideje jer nemam pojma sto se desava.
Mozda ipak da pripremis novu sjemenku jer ovo dugo traje. Pa ju ostavi i ozivljavaj ak ide :)

Plantella Balkonia je odgojila lijepe biljke, makar se dosta ljudi zali na nju...pa ne znam sto bi ti reko. Ja sam koristio u outdooru i bila je odlicna.
 

Smokey McPuff

Aktivan Član
04.03.2012
469
432
63
39
Nisam htijeo cekati da vidim sto cebse dogoditi tako da sam iscupao biljku. Ne zelim trositi vrijeme i struju, prevuse gresaoa u samom startu.

Hvala svima na podrsci, ali ipak moram se bolje pripremiti i informirati za drugi put.

Admin, graweyard