Sweet Seeds Double White 150w HPS

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Smokey McPuff

Aktivan Član
04.03.2012
469
432
63
39
Hvala na ovoj informaciji.

Kapljice vode, pošto je vlaga dosta niska ponekad ih poprskam... Ne čini se da im škodi, a i topirana je danas pa da barem malo šok ublaži
 
19.11.2014
65
83
18
Sa time se slazem nesmis zalivati dok su upaljena svitla,Ali se ne slazem da ih prskas par min pre gasenja svitala neho ih treba prskati par minuta prije PALJENJA HPS,Zasto zato jer je biljka jos vruca i ako ju zalijes dok je vruca ona dobiva stres a i zaustavlja rast a da ne govorim o pozutjelom liscu.:)
 

fulldedarak

...zadovoljni korisnik...
04.06.2014
524
650
113
Sa time se slazem nesmis zalivati dok su upaljena svitla,Ali se ne slazem da ih prskas par min pre gasenja svitala neho ih treba prskati par minuta prije PALJENJA HPS,Zasto zato jer je biljka jos vruca i ako ju zalijes dok je vruca ona dobiva stres a i zaustavlja rast a da ne govorim o pozutjelom liscu.:)

Ova tvrdnja za stres zbog zalijevanja mi ne drzi vodu...pa ne zalijevas biljku sa skoro smrznutom vodom,nego natocis u bocu ostavis pola sata da klor ispari i u tih pola sata ti se temperira voda na sobnu temperaturu i onda zalijevas...u prirodi znaju bit i gori uvjeti pa se ne stresira biljka...
 

Otto Grunf

Istraživanje Ruda i Gubljenje Vremena
29.07.2010
425
1.744
143
Prije gugla niko nije znao ni guzicu obrisati izgleda...
Nego, par minuta prije paljenja svjetla je isto k'o da je i pod upaljenim šprica.
Pa nije list spužva da upije za minut vodu u sebe.

Smokey, srećno i pratim.:sun2:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Saša443

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
ne znam sta si zabrljao al topiranje ne bi smelo biti takav sok da ubije biljku, ni jednom mi se to nije desilo. steta genetike, sretno naredni put, prebaceno