1st grow * Jack Herer Automatik * Hps-150w, LST

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
Slavol je ok. kao luk uz cevape ..otvara apetit ali je kao i luk vise dodatak uz nesta konkretnije .
Balkonija je losa zemlja kao i vecina tih substrata za balkonsko cvijece tu mislim i na TM i na Composanu.Auto sorte su klasicni hibridi i mozes ih zaljevati direktno iz vodovoda bez ikakvih korekcija ph..dovoljno je samo da odstoji pola sata zbog klora i to je sve ali je jako vazno da imaju kvalitetnu zemlju.
Ono frkanje listova ti je znak da biljka pokusava sacuvati vlagu i zato skuplja odnosno frce listove ako ima necega viska onda ih rasiri sto je vise moguce pa se pojave kandje..znaci siri pore na listovima i na taj nacin se pokusava rjesiti onoga cega ima viska.
Znaci ubuduce nebi smio ignortirati takve znakove...da zna pricati ona bi ti rekla ali nezna pa ti pokazuje na odredjene nacine.
Tako da su imale svojevrsan stres napocetku i dovoljan razlog da se grow zakomplicira.
Kolicina vode neovisi o velicini posude u kojoj se biljka nalazi vec o velicini biljke.Znaci ako je biljka od dva tjedna u potu od 12l sigurno da joj neces dati vise od pola litre.....sav visak vode ode na dno i tamo zemlja bude vlazna a korijen nemoze do toga dijela jer je mali pa se i tu desi problem.
Uglavnom fali joj svega....listovi koji su poceli svjetliti u pravilu pozute nakraju tako da se nemoj zamarati sa njim.Jos se nikome nije desilo da je list pozelenio haha i vjeruj mi da i nece.

Dali si zadnje zaljevanje davao sta od klope ?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo

Kirje

Aktivan Član
15.08.2014
161
254
63
Kakav kralj si ti. Majke mi ;)


Jesam sinoc sam stavio 1/3 cveta ! sto predlazes dalje. od klope imam vrt-luka-cvet ?! Da kupim list kako bi vratio N u male biljke ili ce cvet odradit dobar posao ?! I koju zemlju ubuduce predlazes za fotoperiode biljke.
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
Klasman potground H ili Klay substrate(Ton substrat) istod od klasmana cijena je 60-ak kuna za 70l.Dobra je i Composan i TM ali ove su daleko ozbiljnije :)

bilo bi najbolje nekakvu sliku da zaljepis onako da se vide biljke zajedno sa posudama..pa cemo dati nekakvu terapiju ;)
 

Kirje

Aktivan Član
15.08.2014
161
254
63
Evo sliko sam nezz koliko ces uspjet vidjet sta. Jer sam sa mobitelom u sobi sliko, a rasvjeta je losa /imam goste pa nemrem bas stavit van sobe.


28utfsm.jpg





15otiye.jpg



xdfdip.jpg


1zezcx0.jpg
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
Pusti sada neka se zemlja dobro osusi...slika ipak govori 1000 rijeci :) Mislio sam da su u cvjetanju a one su tek krenule osim one prve.
Sljedece zaljevanje cista voda.
 

Kirje

Aktivan Član
15.08.2014
161
254
63
E moj opa, bilo bi dobro da su one tek krenule. Ova druga ce krenut cvjetat svakog trena samo sto je problem ST koji sam napravio. Stagnirale su skroz tako da je pitanje dana na drugoj kad ce cvjetat krenut. Druga je 4-5 dana mlada od ove prve, a treca 8-9. Tako da bi druga za 4-5 dana trebala krenut cvjetat :D

Na prvoj je napravljen samo lst dok na ove dve st. Na drugoj pre 8 dana sigurno cak, dok na manjoj negdje 5 cca.
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
Nema veze..strpi se sada.postoji mogucnost da si se malo zaigrao sa Slavolom i onda 1/3 plantele..sada se strpi koji dan da vidimo kako ce reagirati na Plantelu.uglavnom sljedece zaljevanje cista voda.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Kirje

Kirje

Aktivan Član
15.08.2014
161
254
63
Pozz ekipa evo da se javim nakon cca 25 dana cvjetanja velike. U meduvremenu sam na poklon dobio 250w set od dragog nam clana foruma stoga Hvala ;)
Malo je temp skoknula na 38C, ali to je sve oke. Automatik je to, a i kako bi mnogi rekli korov. Tako da se on skroz oke prilagodio ovoj temp. Danas sam zalio sa pola plantele cvet jer su sve 3 bile gladne. Zaljevam svakih par dana ukupno sa 2-3 litre vode. Idem sad prema potrebi dignem teglicu ak je lagana to je to. (znam nekad pustit +1 dan) :D

Evo slikice pa cete i sami vidjet. Htio bi napomenut da iz ovog grow-a sto sam najvise naucio da je zica majka za trening.
 

Kirje

Aktivan Član
15.08.2014
161
254
63
Evo da se i ja javim. Prva biljka je skinuta. Sve u svemu ja sam zadovoljan. Ono sto sam naucio iz ovog grow-a, a to je sigurno da vise u moj box automatik nece uci. Te da biljku treba pustit da raste :D Jbg, na pocetku stalno nesto, cackaj, brini ovo ono. Zadnjih mjesec dana brijem da je znalo proc i dan dva da ih ne pogledam !
I da, poprilicno sam zadovoljan sa lst-om vidjet cemo na kraju razliku u kolicini izmedu ST i LST-a ! Iako je oku vec sad vidljiva

Sve u svemu evo slikice, ostale kad budu gotove stavim tu, te ostale dojmove naknadno dopisem.
5vaygx.jpg


2608tuf.jpg


Eto :)
 

Kirje

Aktivan Član
15.08.2014
161
254
63
Doslo je vrijeme da zavrsim dnevnik. Sve 3 biljke skinute, zadnja jucer bas. Velika je u teglici ima vec par dana, lagano se kjura. Sve u svemu ja sam prezadovoljan sa growom, prvenstveno znanjem koje sam steko u praksi tako da ce iduci biti puno uspjesniji te opusteniji. Jos prije par dana sam mislio napisat ovo, ali ajde reko da skinem i trecu biljku pa da bude to kak spada.

Od kako sam krenuo dimit Jack-ya gledam nacin na koji bi najbolje napisao smoke report, tako da sam u trenutku inspiracije (pod Jack-om) otvorio word i kreno tipkat kako se osjecam. Mislim da je fino opisano sve to:

" Osjetio sam ritam, riječi i sve ostalo dok sam slusao jazz na Jaky-u .. oo da :)
Fini high, na trenutke imam osjećaj što ga više dimim da je sve kompkatniji. Nije da mi se zgadi nakon nekog vremena.
Osjećaj trnaca na potiljku glave. Fino je !!!
Pozitiva, blago uzbuđenje, promišljatost, osjećaj prisutnosti a u isto vrijeme neki fini cill !. To je jacky "

Htio bi dodati jos da je sve finiji kako se kjura, miris/okus postaju blazi balans se radi izmedu svega. Volim ga dimiti dok sam sam, stavit slusalice i slusat ziku. Obozavam razmisljat, mogu uci tako duboko u dubinu da se krenem smijat koliko je dobra " prezentacija " u glavi.
High traje 1.30h poprilicno dosta za mene jer do sad sto sam pusio prosjek je 45 minuta, s tim da jackya jako jako malo moram stavit.

I da vago sam prvenstveno da vidim koliko sam dobio izmedu LST-a i ST. Ukupno 3 automatika 90g. Lst biljka 52 grama dok druga 15 i treca 23. Cisto malo statistiku za sebe da znam ubuduce sto radit. Next grow je vec isplaniran, tipkamo se usporo. Hvala svima na citanju i stay high !!!



I da, slikica ;)

2dhbf9x.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.