1st Outdoor (Skunk#1, Blue Cheese, Lsd & OG Kush)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Možeš ti još topirati. Neće one narasti više ako ih topiraš u odnosu ako ih ne topiraš. Upravo će se više razgranati i biti visinom manje. Mada meni ovako izgledaju super i ja bih ovako tjerao do kraja.:thumb:
 

Shadowstep

Aktivan Član
23.09.2014
86
659
83
Ma da, ovo mi je extra, za prvi put ja zadovoljan, samo mi krivo sto nisam imo sredstava da narucim automatike jock horora.
Zanimljiv ovaj hobi, navlakusa totalna, nema kraja...svasta bi htio al uslovi ne dozvoljavaju. Jbt otkad sam poceo citat ovaj forum, cijeli stan pun nekakvih biljaka , cvijeca, povrca i totalno mi otvorilo neko novo razmisljanje o svemu...:let:
 

Shadowstep

Aktivan Član
23.09.2014
86
659
83
Pozdrav ljudi i hvala sto pratite ovaj dnevnik. Nisam bio u mogucnosti neko vrijeme ici na sajt. Nagrdio sam nogu dok sam htio umaci komsiji koji je pokusao me pratit al je izvaljen na vrijeme i onda otad me savatala malo vise paranoja, posto komso visi u kafani koju pandur drzi.:murija: Telefon vise ne nosim na sajt i konektujem se na vutru pretezno sa posla.
Sto se tice ekipe odlicno su, imale su jedan period zucenja listova sto je moguce od jakih vrucina i gnojiva, tako da sam bio stao neko vrijeme sa djubrenjem (hvala L0oD ). Ove zadnje kise sto su padale dosta su godile biljkama, taman pred cvijetanje a i potok skojeg kupim vodu sad je opet u fullu.:gled: Kupio sam juce caj od preslice pa cu sa njim ih prskati protiv plijesni. Izgleda da ce vrijeme da posluzi svima do kraja growa al opet bolje sprijeciti...
Prosli foto upadate sam izbacio u galeriji pa pogledajte. Javljam se opet krajem sedmice pa cu postovat ovdje.
:vutra:
 

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Sretno dalje,biljoze su odlicne,posebno ovaj blue cheese.. ;) :gled:. Nego pazi se ti tog komse i njegovog pandura!! Pratim te od pocetka svidja mi se odabir strainova.. deri samo!! :skot::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Shadowstep

Shadowstep

Aktivan Član
23.09.2014
86
659
83
Pozdrav ekipa, juce bio na sajtu obiso curke i nahranio ih troduplom dozom plantele i svaka dobila po 15l vode. Zadnja 3-4 obilaska prskam ih sa preslicom protiv plijesni, pa cemo vidjet kako ce se pokazati posto su najavili sledece sedmice kise ... all.jpg all1.jpg
---------------------------------------------------
Sk#1 po trihomima djeluje da ce prvi zavrsit, mozda za nekih 15-20 dana. Ima dosta jak miris...jedva cekam da ga :spliff:. sknk1.jpg sknk2.jpg sknk3.jpg sknk4.jpg sknk5.jpg
----------------------------------------------
Lsd je posebna prica, full lisnat, mozda samo par zutih listova sam skino u toku uzgoja. Insekti su ga zaobilazili dok su ostale gazili..
lsd3.jpg lsd1.jpg
lsd4.jpg lsd2.jpg lsd.jpg
-------------------------------------
Blue cheese je od starta bila najmanja biljka, najslabije razvijena, ali zadjih mjesec dana glavni hedovi su se joj se razduzili vise od ostalih. Punjenje hedova kasni za ostatkom.
bluchee1.jpg bluchee.jpg bluche2.jpg
---------------------------------------
OgKush mislim da cu sadit svake godine ,tj. kush neki sigurno...Najmanje listova ima, sto od insekata, sto od mog przenja koprivom, a izbacuje brutalne hedove. ogk5.jpg ogk3.jpg ogk1.jpg ogk.jpg ogk6.jpg

---------------------------
Jos malo strpljenja i malo vise srece i bude ovo brzo gotovo.:gled:

:vutra: