250w ormaric by C.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Peroooooo

rješenje je praštanje
Poznanik Foruma
02.12.2011
853
3.677
163
BAŠ :bale Odlično prekrasno izgledaju,eh kad ču ja takve uzgojit..... :respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Creative

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
..Creative je svakako netko na koga bi se tribalo ugledati!
clap.gif



hehe.. :respect:
acigar.gif
 

Peroooooo

rješenje je praštanje
Poznanik Foruma
02.12.2011
853
3.677
163
....btw. nema se para-teška su vremena,radim neke polu-growowe a volio bih skupiti lovu pa odradit nešto kako se spada-Mario me zarazio sa hydrom-pa sad štedim a outdoor šta BOG DA !!!???... sory na off-u JOŠ DA SE PROMIJENI STANJE U GLAVAMA NAŠIJEH MOČNIKA PA DA NAM BAR DAJU PO 4-5 KOM. DA IMAMO-NEMA VEČE SREČE!!! :smoke18: :smoke18: :smoke18: :RastaBong: :dada :sun2: :sun2: :sun2:
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
Pero pa sad je bar najlakse ,netreba ti nista osim koje menkice i malo zemlje a priroda placa sve ostalo ;)
Gazda sry na offu :D

PS : hebes dnevnik od 3 strane al kad se nije nista pametno desilo da mozemo razglabati o tome ..u svakom slucaju smo dokazali teoriju sa pocetka i uz samo malo truda i volje te minimalne uvjete mogu cuda da se naprave ;)


Hvala svima sto se pratili i lajkali... ostane nam jos smoke report za cca 2 tjedna i oprastamo se :spliff:
Vjernim pratiljama suprotnog spola jedna velika :kiss:
 

FantomSB

Aktivan Član
10.10.2012
275
691
93
41
Mene zanima kalo si to izveo ct.
Zar vent izvlaći zrak preko ct-a pa ga tako hladi ili?
Vidim da nemaš nikakav filter, jel se jako ćuju....?
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
Cool tube ti je kupovni i da vent izvlaci preko otvora od ct zrak iz boxa i usput odvodi toplinu od lampe .
filter moras imati jel ce smrditi citava kuca a imam ga i ja samo je izvan ormarica da ne zauzima prostor(nije prikazan u dnenviku sry) a da iskoristim citavi ormaric izvadio sam i vent van negdje pocetkom cvjetanja i onda spojio i filter .
sama turbina je dosta je glasna a jos ti jacinu zvka povecava strujanje zraka preko cijevi ...ako mislis zivjeti u toj sobi ne bih ti bas preporucio ....no vjerujem da ovakav ormaric mozes izvesti sa manjim i tisim ventilatorima samo malo vise truda i kombiniranja moras uloziti ali izvedivo je :)

Posto ni meni nepase da se cuje jako vent ja sam si to rijesio sa kutijom...natrpo sam ju do pola sa starim dekama i stavio vent te prekrio ga jastucima i nekom jaknom (snadi se ;) ) te na vrh toga stavio filter .Nije bitno gdje je filter bitno je da zrak prode kroz njega ;)


Ovi ventilatori hlade sami sebe sa zrakom koji vuku pa nema bojazni da ce se pregrijati ili nesto zapaliti .
 

FantomSB

Aktivan Član
10.10.2012
275
691
93
41
C ti si kralj.
Hvala na ovom opširnom odgovoru
Da, znam da smrdi zato i pitam.
Neda smrdi, nego druga kuća dalje osjeti mio miris, onda znaš kak je!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
boraicho imam samo tu jednu turbinu od 240m3 i ona usisava zrak preko ct i gura u filter .

fantome...sto bolje odradis to ima intenzivniji miris(naravno ovisi i o vrsti )...filter se mora imati zbog osobne sigurnosti ;)

Big.l thx :)
 

fat_troll

Aktivan Član
18.09.2012
318
160
43
44
vrhunski odrađeno, :respect:

nego, i mene zanima ovaj filter... jel to DIY ili kupljeno?
hvala!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.