3 x Damnesia + 2 x The Church = prvi grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
23.04.2015
136
139
43
Tesko mi je da slikam lepo jer je mala kutija ali je udaljenost od saksija plafon 3cm. Ne znam kako da ih polozim na bok. :\ Mada, primetno je vec su krenule i dobile lepu zelenu boju vec nakon par sati!
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Aj ostavi te biljke na miru, i da je ultraljubičasta ništa joj nefali. Neka dijeca budu zelena kad se porode pa sve to prođe. Ako ih nastaviš čačkati, otvarati, gledati i dosađivati im, vjeruj mi da će ti otić sve u tri krasna...
One to osjete, odredi režim svijetla i daj im malo mira i tišine.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: stalker
23.04.2015
136
139
43
Prva nedelja





Ova glavata skroz levo savila se skroz pa sam svakoj dodao zemlje do vrha saksijice. Sada stoji lepo.
Ovo je slikano pre nego se povila.
 
23.04.2015
136
139
43
Ako ih veceras presadim u vece plasticne saksije, pa kroz 20ak dana ih iz tih saksija presadim napolje, kako bi se dva presadjivanja odrazila na biljke? Da li da ih presadim komplet sa posudicama ili bez njih?
 
04.05.2012
178
169
43
39
Ako budeš pazio, u smislu da ti ne ispadnu, da ne drmaš puno korijenje i ne čupaš ga, da mu zemlja bude rahla u koju ga presađuješ itd, ne bi trebalo bit nikakvog značajnog problema za njih :) Ako ti je Čili rekao da posude ne valjaju, valjda se podrazumijeva da idu bez njih, ali on može ispravit ako ja griješim
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Zelijes te posude gdje sada imas biljke, lepo pocepas ide lako i presadis
u normalnu posudu sa zemljom. Zemlju prvo u novim posudama dobro
zalij vodom da je substrat upije i napraviš rupu i u nju posadiš. Onda malo zalijes.
Nista posebno.
 
23.04.2015
136
139
43
Posudice su od pavlake moja kravica. Probusio sam ih odozdo na 4 mesta.



Jiffy sam sekao skalpelom, prvo dno pa onda jednu ivicu, rasklopio posudicu i spustio u novu sa zemljom.
Prvi put u zivotu ovo radim, nadam se da je ispalo kako treba. Plasi me da jednu nisam zajebao, malo mi se zemlja rasula u rukama dok sam spustao ali koren ne videh.



Zalivene potom naprskane vodom iz pumpice.





Moja vutrica