3 x SuperCritical Auto, 9 x BingBang Auto - 3 x 400 W HPS

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
22.12.2015
38
20
8
37
Mother Earth
E ovo je vec lepo za videti o_O
Iskreno bi te posavetovao o nabavci filtera , nikakva "blindirana" vrata nece zaustaviti aromu ove skromne dzunglice , ako vec nisi u mogucnosti za kupovinu profi filtera razmisli o home made istog.

Sto se tice sakacenja lisca kako sam kazes , verujem da je dovoljno 1 u toku celog procesa da ogulis biljku , NE kompletno I to nekih 15-30dana pred kraj.
Ipak svaki taj list radi svoj "posao".
Da me NE shvatis pogresno listove koji krenu da zute , jednostavno sacekas da biljka iscrpi hranu iz njih , tj da se osuse. Za njih ces vec znati kada je vreme I takve mozes skidati svaki Dan tj kad naletis :)
Za sledeci x razmisli o 2x manje biljaka na istom prostoru , tj hocu da ti kazem da ti NE igra broj biljku najvecu ulogu nego sam prostor I svetlo za iste :)
Poslusaj sledeci put sa 2x manje , verujem da CEs dobiti pribliZno istu gramazu.

Sretno kolega ! BTW ovo mi NE lici na prvi exp , Ali ae recimo da imas muda :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bl1tz
22.10.2012
26
49
13
Pretjerano sto se broja biljki tice ?
I ja se slazem definitivno :D :D
Kao sto rekoh, ovo mi je prvi put, nisam znao koliko posla ima itd. itd.
Da sam znao sto me ceka ne bih bio stavio ovoliko pogotovo ne za prvi put. Al sta je tu je.
 
06.08.2015
288
229
43
35
Pretjerano u smislu pun k wata i grama. Nista osobno meni je manje sladje ovako nesto bi radio iz nekih drugih razloga al za mene bolje ne. Sretno do kraja.
 
22.12.2015
38
20
8
37
Mother Earth
Pretjerano sto se broja biljki tice ?
I ja se slazem definitivno :D :D
Kao sto rekoh, ovo mi je prvi put, nisam znao koliko posla ima itd. itd.
Da sam znao sto me ceka ne bih bio stavio ovoliko pogotovo ne za prvi put. Al sta je tu je.
Znas kako , biljki nikad dosta :)
Nego sam mislio "pametnije" da is koristis menke.
Realno da ih je 6 vise svetla ,vremena I prostora za svaku :)
Ali sta je tu je samo guraj , pratim! :)
Btw ako si PRI parama razmisli o skupljim pk boosterima tipa 'Bloombastic' meni je opravdao svaki cent :)
 
Poslednja izmena:
22.10.2012
26
49
13
E ovo je vec lepo za videti o_O
Iskreno bi te posavetovao o nabavci filtera , nikakva "blindirana" vrata nece zaustaviti aromu ove skromne dzunglice...

Ipak svaki taj list radi svoj "posao".
Da me NE shvatis pogresno listove koji krenu da zute , jednostavno sacekas da biljka iscrpi hranu iz njih , tj da se osuse...

Za sledeci x razmisli o 2x manje biljaka na istom prostoru , tj hocu da ti kazem da ti NE igra broj biljku najvecu ulogu nego sam prostor I svetlo za iste :)
Poslusaj sledeci put sa 2x manje , verujem da CEs dobiti pribliZno istu gramazu.

Sretno kolega ! BTW ovo mi NE lici na prvi exp , Ali ae recimo da imas muda :)

Ajde budimo iskreni, nije prvi put. Prvi put je bilo dok sam jos studirao no neslavno je zavrsilo, probro najvece menke iz neke vutre ulicne, kasnije se ispostavilo sve muskarci. Nez dal cemo to racunati ?!

Ne pametujem i izmisljam previse pa kud puklo da puklo, ne ocekujem previse. Idem logikom nekom, drzim se nekih osnovnih pravila i tjt. Probao sam nesto sta jos nisam vidio da ljudi koriste, zemlja, gnjojivo... Kazu da sam pedantan kad nesto radim, eto :D

Def manje biljki slj put. I ovo sam radio nekom mojm logikom pa ispalo ovako .
Stvarno nisam znao, ja to ovako odokativno izmjerio i rekoh ajmo.

Pa mislim da sam ih usporio malo sa rezanjem jer sam odradio jedno 2-3 dobra rezanja lisca negdje na pocetku i 10-tak dana kasnije, bilo je nevjerovatno puno lisca sve ogromni, mislio smetaju. No sto je tu je. Na greskama se uci.

EDIT:
Sto se smrada tice jos uvijek nema velikih problema, skoro pa ih i nema. 3 Super Criticala imaju puno jaci i intenzivniji miris nego BingBang, no i dalje ne probija nigdje. Rekao mi jedan da ne brinem za BingBang sto se mirisa tice.
 
22.12.2015
38
20
8
37
Mother Earth
Ajde budimo iskreni, nije prvi put. Prvi put je bilo dok sam jos studirao

EDIT:
Sto se smrada tice jos uvijek nema
[/QUOTE]

Busted! Nego to sam vec I sam provalio :)
Sto se tice mirisa bolje spreciti nego leciti sto bi nasi stari rekli .
Nadam se da neces uciti na svojim greskama I sto se mirisa tice.
A sto se growa tice nebitno dali je prvi ili 100-ti na svakom ces uciti , tako je bar u mom slucaju ;)
Nego ako ti je vec prvi pokusaj sto manje da ih pomeras , ako je probio koren , mozes da GA ostetis pomerajuci saksije :)
Gl cekam smoke report :)
Bice do pola kg :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.